دو سال تا انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰؛ ترامپ ۱۰۰ میلیون دلار برای انتخابات جمع کرد

روزنامه «دیلی بیست» خبر داد در حالی که هنوز دموکرات ها نامزد مشخصی برای سال ۲۰۲۰ ندارند، پرزیدنت دونالد ترامپ توانسته است ۱۰۰ میلیون دلار کمک برای مبارزات انتخاباتی آن سال جمع آوری کند.
 
این مبلغ به نوشته دیلی بیست، عمدتا در سومین فصل سال جاری جمع آوری شده و ۹۸ در صد آن از راه کمک های فردی ۲۰۰ دلاری یا کمتر تامین شده است.
 
لارا ترامپ، عروس رئیس جمهوری آمریکا و از مشاوران بلندپایه کاخ سفید می گوید: «با کارنامه ۲۰ ماهه و صلح و رونق اقتصادی بی سابقه در آمریکا، رئیس جمهوری به وعده های انتخاباتی اش عمل کرده است.»
 
با این حال، دموکرات‌ها در جمع آوری کمک های مالی برای انتخابات میان دوره ای ماه نوامبر از رقیب جمهوریخواه جلو افتاده و در ۳۲ حوزه از ۴۵ حوزه انتخاباتی مجلس نمایندگان کمک‌های مالی بیشتری در اختیار دارند.
 
در این حوزه ها که میدان نبرد دو رقیب برای تصرف هر چه بیشتر کرسی های مجلس نمایندگان است، دموکرات‌ها از بعد از انتخابات سال ۲۰۱۶ توانسته اند ۱۵۴ میلیون دلار گردآوری کنند.
 
جمهوریخواهان در این مدت ۱۰۸ میلیون دلار کمک گردآوری کرده اند.
 
با این حال آمار نشان می دهد پرزیدنت ترامپ از دست کم سه رئیس جمهوری قبلی در مدت دو سال بعد از کار، مبلغ بیشتری توانسته جمع کند.
 
کارزار انتخاباتی نامزدهای انتخاباتی، با کمک های هواداران شکل می گیرد.
+21
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  loder - شیراز، ایران
  کوسه این دفعه رای نمیاره میگین نه خودتون در اینده میبینین ;)
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.