ولیعهد می‌خواهد با پول خردهایش منچستر یونایتد را بخرد

بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی که عملا پادشاه این کشور محسوب می‌شود در ماه‌های اخیر به دلیل انجام اصلاحات گسترده نام خود را در رسانه‌های جهان بر سر زبان‌ها انداخته و صحبت‌ها و اتفاقات فراوانی را پیرامون خود در دنیای سیاست شکل داده است.
 
حال گفته می‌شود این مرد عرب ثروتمند پای خود را در ورزش فوتبال نیز گذاشته است و قصد دارد با پیشنهادی نجومی باشگاه منچستریونایتد انگلیس را به مالکیت خود در بیاورد. این شخص قصد دارد به خانواده گلیزر (مالکان باشگاه شیاطین سرخ) پیشنهادی چهار بیلیون پوندی ارائه دهد تا مالک منچستر شود.
 
ثروت بن سلمان مبلغی در حدود ۸۵۰ بیلیون پوند تخمین زده شده است و با این چنین ثروتی می‌توان گفت که اگر مالکیت سرخپوشان شهر منچستر به بن سلمان برسد منچستریونایتد از نظر مالی با اختلاف فراوان بهترین باشگاه اروپا لقب بگیرد.
+17
رأی دهید
-52

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  نوش جان گوارای وجودش
  19
  13
  ‌سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Liberte - ارومیه، ایران
  اروپایی ها هم خوب بلدند عرب های پولدار رو سر کیسه کنند. البته، بله گوارای وجودشون.
  5
  4
  ‌سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. در آمد سال 2017 امارات با 3 میلیون نفر جمعیت از همین سرمایه گذاری هایشان درشرکت های اروپایی و آمریکایی که به قول شما سرکیسه شدن ها از طرف غربی‌ها بالغ بر 126میلیارد بود یعنی همین سرکیسه شدن‌ها باعث شد بیش از 120 میلیارد درآمد وارد خزانه امارات کند یعنی 3 برابر فروش نفت ایران در سال 2017. کاش این غربی ها بنده رو هم سرکیسه میکردن 😅😅😅
  2
  3
  ‌سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  hovakhshatare - تهران، ایران
  احتمالا در مورد ثروت ایشون یه اشتباه عددی پیش اومده. 850 بیلیون پوند؟! می‌دونید که بیلیون یعنی میلیارد. یعنی 850 میلیارد پوند ثروت ایشونه؟ پس چطور بیل گیتس با 90 میلیارد دلار ثروتمندترین مرد جهان شناخته می‌شه؟
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::tiger.man - لوبومو، کنگو::]. بله.اون طرف قضیه هم همینطوره. منظور من بیشتر از اینه که اروپایی ها از طریق فوتبال و ایجاد جذابیت کاذب - که البته ذات فوتبال جذابه_ پول خوبی به جیب می زنند. فروش باشگاه ها به چینی ها ، عرب ها و استرالیایی و آمریکایی ها ، در نهایت به سود کشور خودشونه. هم پول میاد، هم اهمیت ، هم توریسم، هم اشتغالزایی و هم بالا رفتن حق پخش تلوزیونی در کشورهای خود عربی و یا چین و خارج اروپا.
  1
  1
  ‌چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.