ساخت سریال کمدی شبکه abc درباره خانواده ایرانی

ایران آرت : ریس ویترسپون، ستاره سریال "دروغ‌های کوچک بزرگ"، تهیه‌کننده سریال کمدی جدید شبکه ای‌بی‌سی شد. این کمدی نیم ساعته "آمریکایی شدن" نام دارد و بر اساس خاطرات سارا ساعدی ساخته می‌شود.
 
سارا سعیدی نویسنده کتابی با عنوان «آمریکایی شده: شورشی بدون گرین کارت» نوشته که در آن داستان خانواده خود را بازتاب داده است. سعیدی و خانواده ایرانی الاصلش ساکن سن خوزه کالیفرنیا بودند اما وقتی خانم نویسنده بزرگ تر شد متوجه شد آنها غیر قانونی مهاجرت کرده‌اند و هیچ مدرکی ندارند. چالش‌های به وجود آمده برای او موضوع کتابی شد که ریس ویترسپون می‌خواهد بر اساس آن یک مجموعه تلویزیونی کمدی را برای شبکه abc اقتباس کند. ویترسپون که تهیه کننده این کار است قصد دارد سریالی بسازد تا با وجود بیان مشکلات مهاجران در آمریکا با شهروندان آمریکایی هم ارتباط برقرار کند.
 
ویترسپون این سریال را در کمپانی فیلم و سریال‌سازی خودش خواهد ساخت.
 
به نقل از آی‌پی‌تی‌وی گاید، "آمریکایی شدن" داستان زندگی یک خانواده شاد و بامزه ایرانی ساکن آمریکا است که یک راز بسیار مهم در گذشته‌شان دارند. آن‌ها مهاجران غیر قانونی‌اند.
 
سریال قرار است مواجه شدن این خانواده با کشور، مردم و فرهنگ آمریکا را به تصویر بکشد.
+41
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  winnie1987 - بيرمنگهام، انگلستان

  والا من که هنوز سریال ساخته نشده از خنده روده بر شدم. بد نیست یه سریال هم بسازید درباره بنگلادشی‌ها و پاکستانی‌ها و هندیها و افغانها که میان غرب و حاضر نیستن حتا لباس آدم واری بپوشن تا این افراد هم کمی بخندن. ما که بخیل کسی نیستیم. ۲ روز با اینها سر کنن میگن صد رحمت به ایرانی جماعت.
  8
  62
  دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۱
  ۵۴
  Sepas - تهران، ایران
  تو ایران الان خیلیها از امریکا شیکترو بهتر زندگی میکنن خوب سیستم سرمایهداریه دیگه درست مثل امریکا پول داری که خوبه لاکچری نداری کارتون خوابی منطزرته
  3
  13
  دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۹
  نظر شما چیست؟