انتقام سخت از دختر تهرانی توسط جوان کرجی!

رکنا: پسر جوان وقتی جواب منفی از دختر مورد علاقه اش شنید در اقدامی عجیب دست به آتش افروزی زد.
 
به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس  آگاهی تهران گفت : ساعت 19:00 عصر 26 شهریور ماه سال جاری وقوع یک فقره آتش سوزی در خیابان چهارباغ غربی به کلانتری 140 باغ فیض و ایستگاه آتش نشانی اعلام شد .
 
با حضور مأموران در محل مشخص شد خودرو سواری دچار آتش سوزی شده که در پایان عملیات اطفای حریق ، کارشناسان سازمان آتش نشانی اعلام کردند که حریق عمدی است .
 
با اعلام نظریه کارشناسی مبنی بر عمدی بودن آتش سوزی ، پرونده مقدماتی با موضوع "حریق عمدی" تشکیل و برای ادامه رسیدگی در اختیار اداره 16 پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
 
در تحقیقات از شاکی پرونده که زن 35 ساله ای است ، وی در اظهاراتش به کارآگاهان عنوان داشت که هیچ اختلاف مالی یا شخصی با کسی ندارد .
 
همزمان کارآگاهان اداره 16 با مراجعه به محل وقوع آتش سوزی عمدی موفق به شناسایی یک دوربین مداربسته مشرِف به محل آتش سوزی شدند ؛ بلافاصله تصاویر بدست آمده از دوربین مداربسته مورد بررسی قرار گرفت و کارآگاهان موفق به شناسایی دو جوانی شدند که یکی از آنها با در دست داشتن یک بطری به ماشین شاکیه نزدیک شده و پس از آتش زدن خودرو به سرعت از محل دور می شوند .
 
با بدست آمدن تصاویر مستند از لحظه ی آتش زدن خودرو ، تصاویر این دو مرد جوان پیش روی زن جوان قرار گرفت که بلافاصله یکی از آنها بنام اسماعیل مورد شناسایی قرار گرفت .
 
شاکیه در حالیکه در اظهارات اولیه باور نمی کرد آتش سوزی خودرو توسط یکی از بستگانش انجام شده باشد ، به کارآگاهان گفت : "چند سال پیش اسماعیل از من درخواست ازدواج کرد اما به واسطه ی شناختی که از اخلاق وی داشتم و در میان بستگان نیز اسماعیل به عنوان جوانی بداخلاق شناخته شده بود ، با پیشنهاد ازدواج وی مخالفت کردم اما به هیچ عنوان فکر نمی کردم که او پس از گذشت چند سال اقدام به آتش زدن خودرو من نماید ".
 
کارآگاهان اداره 16 پلیس آگاهی با شناسایی محل سکونت اسماعیل در شهرستان کرج ، با اخذ نیابت قضایی به این شهرستان مراجعه و روز 22 خرداد ماه موفق به دستگیری اسماعیل شدند .
 
اسماعیل در اظهارات اولیه منکر آتش زدن خودرو شاکیه شد اما زمانیکه فیلم لحظه ی آتش زدن خودرو برایش پخش شد به ناچار لب به اعتراف گشود و در اعترافاتش صراحتا به کارآگاهان عنوان داشت که با انگیزه انتقام گیری از شاکیه اقدام به این کار کرده است .
 
اسماعیل با معرفی یکی از دوستانش بنام سیامک به عنوان شخصی که در روز آتش زدن خودرو همراهش بوده ، عنوان داشت : " با خودرو شخصی بنده و بهمراه سیامک از کرج به تهران آمدیم و پس از نزدیک شدن به محل سکونت زن جوان از خودرو پیاده شده و اقدام به آتش زدن خودرو کردیم.
 
با شناسایی سیامک به عنوان دیگر متهم پرونده که متهم اصلی پرونده را در زمان ایجاد حریق عمدی همراهی کرده ، وی نیز دستگیر و درهمان تحقیقات اولیه صراحتا به مشارکت خود در حریق عمدی خودرو اعتراف کرد .
 
سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با تکمیل پرونده ، متهمین با صدور قرار قانونی از سوی شعبه 2 بازپرسی دادسرای ناحیه 5 تهران روانه زندان  شدند .
+23
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.