منشاء مشروبات مسموم بندرعباس: «ناصرخسرو تهران»

روزنامه همشهری نوشت رد پای مشروبات الکلی مسموم در بندرعباس به خیابان ناصرخسرو تهران می‌رسد.
 
به گزارش همشهری دو داروفروش در خیابان ناصرخسرو تهران الکل صنعتی را به‌جای الکل طبی برای توزیع‌کنندگان مشروبات دست‌ساز در بندرعباس ارسال می‌کردند.
 
به گزارش همشهری، یک‌ ماه از گشوده شدن پرونده مسمومیت ده‌ها نفر در بندرعباس که به مرگ ۲۴ نفر و مسمومیت ۳۰۰ نفر انجامیده، شواهد نشان می‌دهد که منشا این مشروبات یک زن و شوهر جوان در تهران هستند.
 
به نوشته این روزنامه تجسس‌ مأموران نشان می‌داد فردی که محموله‌های الکل را از طریق باربری به بندرعباس می‌فرستد در محدوده خیابان ناصرخسرو تهران فعالیت می‌کند. به این ترتیب او در عملیاتی غافلگیرکننده دستگیر شد. این متهم مدعی بود محموله الکل را از فرد دیگری که او نیز در ناصرخسرو است تهیه می‌کند و همین اظهارات موجب دستگیری متهم دیگری شد.
+37
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  danyou - تل آویو، اسرائیل

  من نبودم دستم بود تقصیر آستینم بود . توی مملکتی که مردم خودشون به همدیگه رحم نمیکنند انتظار دارید آخوند به ملت رحم کنه ؟؟؟ اگر همین فردا آخوندها برن باز مملکت صد سال طول میکشه تا درست بشه . نه تنها حکومت فاسد و گندیده هست مردم و ملت هم گندیده شده اند .
  3
  57
  دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Anisa - ونکوور، کانادا

  چی شده که اینقدر رذل و بی شرف شده اید که حاضرین هموطناتون بمیرند تا شما پول دربیارین !!! . الکل صنعتی ( متیلیک ) رو به جای الکل طبی ( اتیلیک ) به اون بدبختهایی میدادی که میخواستن با یک پِیک مشروب ؛ لحظه هایی در پَسِ اینهمه نامردی های روزگار خوش باشند . ننگ و نفرت بر شما باد
  1
  65
  دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  مشروب و مواد مخدر دست خود برادران قاچاقچی سپاه پاسداران است
  7
  44
  دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.