اشاره دوباره ترامپ به ایران در جمع هوادارانش در ایالت کنتاکی + ویدیو

 رئیس جمهوری آمریکا در کنار میچ مک کانل، رهبر اکثریت سنا، در همایش هواداران جمهوریخواهان در کنتاکی صدای آمریکا : با نزدیک شدن به زمان اعمال مرحله آخر تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، پرزیدنت دونالد ترامپ بار دیگر به موضوع خروج آمریکا از برجام و احتمال بازگشت جمهوری اسلامی به پای میز مذاکره سخن گفت.
پرزیدنت ترامپ شنبه شب ۲۱ مهر در سخنرانی در جمع هوادارانش در ایالت کنتاکی پیش بینی کرد که با بدتر شدن وضعیت داخلی جمهوری اسلامی ایران پس از خروج دولت آمریکا از برجام، مقامات تهران به زودی وارد مذاکره با او برای دستیابی به توافقی خوب شوند.
 
او گفت: «من آمریکا را از توافق بسیار بد و یک طرفه اتمی با ایران خارج کردم. وقتی که وارد کاخ سفید شدم و حتی در زمانی که رئیس جمهوری منتخب بودم تمامی گزارش‌ها حاکی از استیلای ایران بر کل خاورمیانه بود. اما دیگر توان این کار را ندارند.
 
وی افزود: در داخل با فاجعه مواجه‌اند، اعتراضات روزانه و سقوط ارزش پول ملی شان ادامه دارد. روزی در آینده نه چندان دور به ما برای دستیابی به توافق خوب مراجعه خواهند کرد. من هم می گویم باشد اما توافق واقعی و نه توافقی مسخره که در دولت پیشین به آن دست پیدا کردند.»
 
این برای چندمین بار در هفته‌های اخیر است دونالد ترامپ خروج آمریکا از برجام را موجب بازگشت ایران به میز مذاکره دانسته است.
 
پرزیدنت ترامپ هفته گذشته هنگام اعلام موافقت با کناره گیری نیکی هیلی از نمایندگی آمریکا در سازمان ملل با برشمردن مشکلات داخلی ایران در ماههای گذشته گفت که مقام های ایرانی بالاخره روزی برای توافق بازمی‌گردند.
 
یک روز پیش از آن نیز در جمع هواداران خود در ایالت آیووا به نفوذ بیشتر ایران در منطقه پس از توافق هسته ای اشاره کرد و گفت که خروج آمریکا از برجام موجب عمیق تر شدن مشکلات داخلی ایران شد.
 
دور دوم تحریم‌های آمریکا که با هدف به صفر رساندن صادرات نفت ایران و جلوگیری از معاملات مالی بین‌المللی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعمال می شود، از نیمه آبانماه اجرایی خواهد شد.
 
پرزیدنت ترامپ اعلام کرده است که به دنبال توافقی است که نه تنها تمامی مسیرهای دستیابی ایران به تسلیحات اتمی را مسدود کند، بلکه جلوی دخالت تهران در امور داخلی کشورهای عرب منطقه و تهدیدهای مکرر علیه اسرائیل را نیز بگیرد.
+37
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  bg_m - صوفیا ، بلغارستان

  این توافق بهتر ترامپ یعنی آخوندها پول بیشتر بدن مثل عرعرستان ما هم کاری باهاشون نداریم حقوق بشر و آزادی و دومکراسی هم پیشکش ملت ایران باید برای خود بفکر آزادی باشه توقع از بیگانه فایده نداره همینها بودن که ایران رو به این روز انداختند
  3
  43
  دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۷
  smart - دانمارک، دانمارک
  شما برای ما کاری نخواهید کرد. ملت ایران خودشون هستند و خدای هستی
  1
  6
  دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  سلام لبخند - تهران، ایران
  ای کاش دوره ریاست جمهوری ترامپ و احمدی نژاد با هم بود . چقدر میخندیدیم .
  1
  15
  دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Mrestart123 - تهران، ایران
  همه خارجیها بدند؟ نه، همه خارجیها خوبن؟ نه. ما باید با شعور باشیم از هر کدوم در چه زمانی و چه جوری استفاده کنیم. ما چهل ساله تو دنیا جرم و جنایت کردیم. اگر شعور آمرکایی ها و اسراعیلی ها به اندازه مغولها بود که تا حالا صد بار مثل سگ ما رو کشته بودند. از شعور آنها سوء استفاده نکن خودمون رو بسازیم. ری استارت پشت پرده رو گفته و ما از ترامپ تا وقتی با ری استارت هست حمایت می کنیم. حالا هر چقدر رسانه ها بخوان ازش چهره بدی بسازند. با خود خرت فکر نمی کنی وقتی همه رسانه ها متحداً به یک نفر حمله می کنند حتما یک چیزی هست. احمقها چهل ساله رسانه هایی مثل بی بی سی پدرت رو در آوردند، دو بار کشورت رو تجزیه کردند آنوقت باز واسه هر تغییر و حرکتی نگاهت تو دهنه رسانه هاست؟؟؟ ری استارت آمده و تو می ری زیر پرچم رسانه ها؟؟؟ مشکل روحی روانی داری اگر این کار رو بکنی. ترامپ دوست ملت ایران هست، همین انگلیس و روس کثافت می خواستند ترامپ به کره شمالی حمله کنه تا باز ایران رو بچاپند. ترامپ با اون صلح کرد و گفت خر خودتونین.
  3
  1
  دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Mrestart123 - تهران، ایران
  مثل گاو می خورید و سریال می بینیند و وقتی زن و بچه سوری و یمنی و عراقی کشته میشه سکوت می کنی. یک انتقاد نمی کنی از حاکمت که به اسم تو داره دنیا رو به گند می کشه. این جا شیری و جلو سپاه موش؟ آسیاب به نوبت. زیر پرچم ری استارت نیایید و سوار این کشتی نجات نشین مثل مگس می کشنتون تا بفهمی بنی آدم اعضای یک دیگرند یعنی چی. همین سپاه که چهل ساله بهت تجاوز کرده تا جنگ شد هیچ دفاعی ازت نمی کنه، اصلا واسش مهم نیست ده میلیون ایرانی بمیرند، فکر کردی آدمهای فاسد جونشون رو میذارند کف دستشون تو را نجات بدن؟ تنها راه نجات ری استارت. حالا برو عرق سگی و کباب بخور.
  3
  0
  دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.