مسعود ده‌نمکی مجری می‌شود

ایسنا : مسعود ده‌نمکی، کارگردان سینما، اجرای برنامه «چهل سیزده» با موضوع منازعه ایران و آمریکا را از شبکه چهار سیما بر عهده گرفته است.
 
به گزارش ایسنا، سیداحمد موسوی صمدی، مدیر گروه اجتماعی شبکه چهار سیما، با اعلام خبر مجری شدن مسعود ده نمکی اظهار کرد: «فصل جدید برنامه «چهل و هشت» با عنوان «چهل و سیزده» و با اجرای مسعود ده‌نمکی از ۱۳ آبان ماه از شبکه چهار سیما راهی آنتن می‌شود.»
 
او اعلام کرد که این برنامه با موضوعات اصلی لانه جاسوسی، استکبار آمریکا و منازعه ایران و آمریکا در ۹ قسمت در حال تولید است که از تاریخ یکشنبه (۱۳ آبان) همزمان با سالروز تسخیر لانه جاسوسی از آنتن شبکه چهار پخش می‌شود. مسعود ده‌نمکی، کارگردان فیلم‌های سینمایی «اخراجی‌ها» پیشتر نیز اجرای برنامه «چهل و هشت» با موضوع دفاع مقدس را برعهده داشته است.
+5
رأی دهید
-53
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا
  فرقی نداره کی مجری بشه ، هرکسی که بتونه بره تو تلویزیون ایران باید دو رو و دستمال بدست و دروغگو باشه که بتونه از زیر فیلتر حراست رد بشه
  4
  21
  یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۹
  ۳۷
  اظهال نظر - تریر، آلمان
  مسعود خا.. کدوم احمقی میخواد قیافه کریه تو رو تو تلوزیون ببینه؟
  5
  22
  یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۷
  ۷۰
  میخواستم بگم.. - گنت، بلژیک
  مسعود ده‌نمکی مجری می‌شود...ایشون از اولش هم مجری بوده..به نحو اسنت..در خدمت نظام.
  1
  9
  یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۶
  نظر شما چیست؟