مادر افسرده فرزندانش را کشت و خودکشی کرد

راز مرگ عجیب یک مادر و دو فرزندش در خانه با پیدا شدن دستنوشته‌ای کنار اجساد فاش شد.
 
ساعت یک بامداد پنجشنبه 19 مهر مرد جوانی با کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس تماس گرفت و از مرگ مشکوک همسربرادرش و دو فرزند او خبر داد. مرد جوان به پلیس گفت: برادرم در یکی از شهرستان‌های اطراف کار می‌کند. ساعتی قبل با من تماس گرفت و ابراز نگرانی کرد. او گفت هر چه با همسرش تماس می‌گیرد کسی پاسخگو نیست و از من خواست به خانه‌شان بروم و اگر همسرش در را باز نکرد به هر شکل که شده وارد خانه شوم. به درخواست برادرم به سراغ خانواده‌اش رفتم اما هر چه زنگ زدم کسی در را باز نکرد. کفش‌های آنها جلوی در خانه بود و همسایه‌ها نیز می‌گفتند که خروج آنها را از خانه ندیده‌اند. همین مسأله باعث شد که مشکوک شوم، در را شکستم و وارد شدم. اما به محض ورود با جسد برادرزاده‌هایم و همسر برادرم مواجه شدم.
 مأموران کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس موضوع را به بازپرس جنایی اعلام کرده و راهی محل حادثه شدند. با حضور تیم تحقیق در محل، آنها با جسد دو پسر 8 و 10 ساله و زن 35 ساله مواجه شدند. محمد و بنیامین روی رختخواب‌هایشان خوابیده بودند و جسد مادرشان نیز در چند قدمی آنها قرار داشت.
در کنار اجساد دستنوشته‌ای سه صفحه‌ای قرار داشت که امضای زن جوان پای آن بود. داخل دستنوشته آمده بود «من 10 ماه قبل سقط جنین کرده‌ام و همین مسأله باعث عذاب وجدانم شد. نمی‌توانستم این عذاب وجدان را تحمل کنم برای همین تصمیم گرفتم خودم را با سیانور بکشم. از شوهرم می‌خواهم که بعد از مرگ من ازدواج کند. اما از آنجایی که بچه هایم بعد از ازدواج شوهرم مجبور بودند با نامادری زندگی کنند و من این موضوع را دوست نداشتم تصمیم گرفتم آنها را نیز بکشم تا در نبود من زیر دست نامادری نباشند. با ریختن سیانور داخل آبمیوه ابتدا آنها را کشتم و بعد به زندگی‌ام پایان دادم.»
در ادامه تحقیقات با توجه به مدارک به‌دست آمده، نشان می‌داد زن جوان پس از قتل دو پسرش خودکشی کرده است. به گفته کارشناسان پزشکی قانونی، این فرضیه که زن جوان مبتلا به افسردگی شدید بوده وجود دارد. اجساد به دستور بازپرس محسن مدیر روستا به پزشکی قانونی منتقل شد.
سرهنگ کارآگاه علی ولیپورگودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: تحقیقات در این رابطه به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.
+8
رأی دهید
-14

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.