حلقه فرسوده بسکتبال جان دانش آموز هرمزگانی را گرفت

سقوط پایه فلزی بسکتبال در یکی از مدارس شهرستان سیریک جان دانش‌آموز پایه دوازدهم را گرفت.
 
عمر قلندرزاده دانش‌آموز 18 ساله مــــــــــدرسه شبانه روزی جلال آل احمد شهرستان سیریک، درحال بازی بسکتبال داخل مدرسه‌اش بود که به سبب فرسودگی حلقه بسکتبال ناگهان پایه فلزی روی سرش سقوط کرد و برخورد آن با سر این دانش‌آموز باعث خونریزی شدید شد. همکلاسی‌های وی که از دیدن این صحنه شوکه شده بودند بلافاصله با اورژانس تماس گرفتند و دقایقی بعد نیز امدادگران اورژانس در محل حاضر شدند اما پسر نوجوان پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.

علی بهرامی مدیر آموزش و پرورش سیریک هم در این رابطه گفت: این دانش‌آموز هنگام بازی خود را به حلقه بسکتبال آویزان می‌کند که حلقه به علت فرسودگی از پایه در آمده و پس از برخورد با سر این دانش‌آموز، باعث فوت‌اش می‌شود.

 نعمت روز پیکر، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان در گفت‌و‌گو با «ایران» ضمن تسلیت و ابراز همدردی با خانواده این پسر دانش‌آموز درخصوص جزئیات این ماجرا گفت: پس از وقوع این ماجرا موضوع را از طریق مدیر آموزشگاه بررسی کردیم و طبق اظهارات ایشان مشخص شد که دانش‌آموزان حاضر در خوابگاه شبانه روزی مدرسه جلال آل احمد از ساعت 16:30 به‌مدت یک ساعت که زمان استراحت و ورزش بوده به محل زمین والیبال مراجعه کردند. در این فاصله سرپرست خوابگاه نیز برای خرید از آموزشگاه خارج شده بود که در همان زمان حادثه رخ داده و منجر به فوت دانش‌آموز شد.

روزپیکر در ادامه خاطرنشان می‌کند: طبق اظهارات همکلاسی‌ها که شاهد این حادثه بوده‌اند، دانش‌آموزان در موعد ورزش به دو گروه پنج نفری تقسیم و مشغول بازی شده بودند که در ساعت 17:30 عمر قلندرزاده، دانش‌آموز جانباخته از فرط خوشحالی پیروزی تیم‌اش خود را از سبد بسکتبال آویزان و به حالت بارفیکس خود را به سمت بالا کشیده اما از آنجایی که پوسیدگی میله بسکتبال مشخص نبوده، حلقه بسکتبال از محل پوسیدگی از جا کنده و به‌صورت دانش‌آموز برخورد می‌کند.

پس از این حادثه بلافاصله دانش‌آموزان طی تماسی با اورژانس ۱۱۵، وضعیت دانش‌آموز را گزارش دادند که تیـم درمانی هم پس از 10 دقیقه به محل سانحه مراجعه و دانش‌آموز را به بیمارستان منتقل کردند اما متأسفانه پس از انتقال به بیمارستان، به‌دلیل شدت خونریزی، جان خود را از دست داد.
+13
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا
  بالاخره حلقه کنده شده یا پایه فلزی که روی زمین بوده ؟
  2
  12
  یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.