بازداشت همسر و فرزندان یک روحانی منتقد در فرودگاه اصفهان

آمد نیوز می نویسد : روز قبل همسر شیخ محمد هدایتی به همراه دو کودک خردسال خود در فرودگاه اصفهان بازداشت شد.
 
به گزارش «آمدنیوز»، صبح دیروز «زهرا مجد» همسر حجت‌الاسلام شیخ «محمد هدایتی» از روحانیون برجسته مخالف حکومت ایران به همراه «هانیه هدایتی» سه ساله و «زینب هدایتی» ۵ ساله در فرودگاه اصفهان بازداشت شدند.
 
مأموران امنیتی در هنگام بازداشت خانواده شیخ «محمد هدایتی» به آن‌ها گفته‌اند که با شکایت دادگاه ویژه روحانیت به زندان اوین منتقل می‌شوند.
این سه تن اکنون در زندان دستگرد اصفهان بوده و در حال انتقال به زندان اوین هستند.
 
«هانیه هدایتی» کودک سه ساله‌ی شیخ «محمد هدایتی» به دلیل ابتلا به بیماری قند خونِ خطرناک طی هفته گذشته پنج روز را در بیمارستان لس آنجلس آمریکا بستری بوده و پس از هر نوبت غذایی باید انسولین تزریق کند.
 
«روح‌الله زم» مؤسس رسانه‌ی «آمدنیوز» روز قبل گفت‌وگویی را با «محمد هدایتی» که اکنون در شهر کربلاست انجام داده که در زیر می‌شنوید:
خانواده آقای هدایتی در کشور آمریکا زندگی می‌کنند و دارای تابعیت دوگانه هستند.
 
این سه تن از شهر نجف به سوی فرودگاه اصفهان پرواز کردند که با دستور «سیدابراهیم رئیسی» مشهور به «آیت‌الله قتل‌عام» در فرودگاه بازداشت شدند.
 
شیخ «محمد هدایتی» از روحانیون برجسته نزدیک به آیت‌الله «سیدصادق شیرازی» مرجع تقلید برجسته است که از مخالفان علی خامنه‌ای رهبر حکومت ایران محسوب می‌شود.
+91
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  و چه اقتداری داره رژیم تو سری خورده و اماده قمبل قهرمانانه اخوندی که از بچه هم ترس داره. این رژیم رفتنی هست فقط می مونه اینکه ما چقدر حاضریم هزینه بدیم برای نجات ایران. اوضاع مملکت با خرافات و شرکت در انتصابات و در صف ایستادن و خود فریبی و زرنگ بازی درست نمیشه. سرنوشت ایران و در نهایت مردم ایران دیر یا زود روشن میشه. امیدوارم با اتحاد و خودداری از تفرقه اوضاع ایران قبل از اینکه خیلی دیر بشه به نفع مردم عوض بشه.
  11
  93
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  ارشک110 - مشد، ایران

  لعنت خدا و تمام قدیسین بر خمینی و خامنه ای و سگان جیره خارشان.آخه پدرسگای حـ... چی کار به زن وبچش داری.
  11
  100
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  ادم نباید نه برای شما دل سوزی کنه نه احساس ترحم، چون اخوند جماعت به قدرت که برسه ، خدا را به خدایی قبول نداره، مگر خامنه ای یا قصاب الله رییسی یا میرغضب الله خلخالی چیزی مثل تو و امثال تو نبودند تا به قدرت رسیدن،شما اخوند جماعت لیاقت ندارید که ادم بهتون رحم کنه، هر چند ادم میگه توله هات بچه هستند و ولی وقتی فکر این را میکنم که توله خلخالی میگه بابای ملعونسش خیلی ادم احساساتی و پاکی بود به این نتیجه میرسیم که گرگ زاده که قرار گرگ بشه هموین بهتر قبل از اینکه قادر به دندون گرفتن باشه پوزه بند بهش زد.
  12
  33
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  آخوند آخونده و درست بشو نیست. این هم مثل بقیه آخوندها. این همه بچه های ایران دارند تو فقر و بیچارگی درد میکشند و هیچکسی نیست که به اونها برسه. حالا این آخوند تابع امریکا هم مشکلاتشو واسه ما آورده. خون بچه های اون از بچه های دیگر که یا همرا مادرشون تو زندانند ویا از فقر نمی تونند بیماریهاشونو علاج کنند پررنگتر نیست. آخوند خوب هم آخوند مرده است.
  7
  44
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  ایوان مدائن - فرانکفورت، آلمان

  اخوند و هفت نسلش بایست نابود بشند. اخوند خوب و بد نداره. اخوند خوب اخوند مرده است.
  9
  46
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  جوابگو - مالمو، سوئد

  سگ‌ها دارند همدیگر را پاره میکنند.
  7
  50
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Say good bye to religion - ونکوور، کانادا
  من به أین اخوند کارى ندارم که رفته أمریکا فقط موندم بینه تمامه کشورها ى اسلامى که میتو نستن برن why أمریکا رو انتخاب کردن جواب اینه که شرف ندارند .
  0
  6
  شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::ارشک110 - مشد، ایران::]. چرا نمیپرسی این عمامه به سرها پس چکار به زن و بچه ملت ایران دارند؟ اخه فرق این پوفیوز با عمامه بسر های حاکم چیه؟، مگر قبل از اوار شدن در ایران همه این شکلی به ظاهر بی خطر نبودند؟، اینها باید نسلشون را منقرض کرد وگرنه نسل انسان را منقرض میکنند!
  0
  1
  ‌سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.