اقدام عجیب ۲ مأمور راهور در "بشین پاشو" دادن به سرنشینان یک خودرو - روز جمعه در جاده چالوس

جنجال بشین پاشو در جاده چالوس!
 شهروند:بازهم انتشار یک فیلم کوتاه از ماموران راهنمایی و رانندگی. این بار دو مامور پس از متوقف کردن خودروی چند جوان به آنها دستور بشین پاشو داده‌اند! آن طور که در تصاویر کوتاه و چند ثانیه‌ای این فیلم مشخص است، ٤جوان در حاشیه جاده در حال بشین پاشو هستند و یک مامور راهنمایی و رانندگی هم در حال فیلم گرفتن از آنهاست. اقدام عجیبی که تاکنون هیچ واکنشی از سوی مسئولان پلیس و ناجا به همراه نداشته است. جمعه بعداز ظهر بود که فیلم کوتاهی در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد. فیلمی که در جاده چالوس گرفته شد. آن طور که در تصاویر مشخص بود سه جوان در حاشیه جاده درحالی که دستانشان را پشت سرشان گرفته بودند، بشین پاشو می‌رفتند.
 
از سوی دیگر مسئولان ناجا درباره این تصاویر هیچ واکنشی نداشته‌اند و همین سکوت باعث دامن زدن به شایعات و اظهارنظرهای مختلفی در شبکه‌های اجتماعی شده است. هرچند با پیگیری‌های «شهروند» از مسئولان راهنمایی و رانندگی مشخص شد که معاونت ناجا درحال رسیدگی به این ماجرا است. اما هنوز موفق به شناسایی هویت دو مامور حاضر در این تصاویر نشده است.
 
برای نخستین بار نیست که فیلمی درخصوص رفتارهای ناپسند و عجیب ماموران راهنمایی و رانندگی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. شاید نخستین آن برخورد زشت و زننده یک مامور راهنمایی و رانندگی با یکی از شهروندان در پمپ بنزین بود که البته با واکنش ناجا هم همراه و با مامور خاطی برخورد جدی شد. اما پس از آن هم هرازگاهی تصاویری از این دست در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و البته مسئولان ناجا هم در جواب حساسیت‌های عمومی ایجاد شده درخصوص این رفتارها ضمن برخورد با ماموران متخلف در این زمینه اطلاع‌رسانی کرده‌اند. حال باید صبر کرد و دید تا این بار چه عقوبتی در انتظار این دو مامور خواهد بود.
+76
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  hamid swed - مالمو، سوئد

  دیگه کم مونده به مردم بگن , جای دوست کجاست؟ نشون بده, جای دشمن کجاست نشون بده؟!!!!!! ملت بد بخت و بی اراده ای شدیم که هر جور دوست دان میرقصوننمون!!!!!!
  12
  65
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Ali Okhtapous - مشهد، ایران

  چه جالب داریم به دوران قاجار برمیگردیم!!!
  11
  62
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  هانی سیاه - استکهلم، سوئد

  سلام به هموطنان عزیز.این دوره هم به زودی تمام میشود.حق تمامی فرزندان ایران را میگیریم به امید ازادی ایران و ایرانی.
  5
  28
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  شاه و شیخ - قم، ایران

  شمایی که تو خیابانها و اتوبانهای خارج رانندگی میکنید و از قوانین رانندگی آنجا لذت میبرید اگر خدای نخواسته به ایران آمدید کمی تو خیابانها و جاده ها رانندگی کنید تا ببینید این جوانها با پراید چه میکنند. من از اینکه پلیس راهنمایی و راهور در ایجاد نظم و مقررات رانندگی جدیت بخرج نمیدهد و احساس مسوولیت نمیکند از ته دل شاکی هستم. باید با این جوانهای سر مست و قانون گریز به شکل قانونی شدیدترین جریمه ها را علیه شان به اجرا گذاشت.
  6
  34
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  از پلیس نوحه خون که بدتر نیست.
  10
  24
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  خوبه که نگفته همه به رکوع و مثل فرودگاهای عربستان مهر حاجی سذدن را به ماتحتشون وارد کنند ، وقتی ملت این چیزها را در فرودگاهای عربستان با صبر انقلابی تحمل میکنند چرا این کارهای مامور ناجا باید مشکل داشته باشه، مگر سعید طوسی به قاریهای جوان مالش و مش ت و مال و اب حوض کشیدن یاد نمیده، مگر ناظم مدرسه درس عملی مسائل جنسی را به دانش اموزان در مملکت اقا امام خیالی زمان نمیاموزد؟ مگر جوان ۱۷ نمیره با یک درنگ خون ۴۰ تا دانش اموز را در مدرسه بگیره، خب اینکه جناب سرخوخه میکنه اشکالی نداره!...لاکن ملت باید قدرتی صبر کنه...به قول ملعون الله خمینی
  0
  0
  شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  [::Ali Okhtapous - مشهد، ایران::]. به دوره پارینه سنگی عزیز جان به دره دایناسورها خوش امدید.از امروز باید تو تمام ورودیها ایران تابلو بزنند: اینجا قلب سر زمین امازون است، چند تا عکس حم از دایناسور الله جنتی، تمساح یزدی، گرگدن الله مپسوی اردبیلی، و ابو میمون احمقی نجات را بزنند.
  0
  0
  شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  برن خدا را شکر کنند که بهشون تجاوز نکردن
  0
  0
  یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.