تتلو: دلیل حمایتم از ابراهیم رئیسی، جوانی و قدرت او بود

امیرحسین مقصودلو، مشهور به تتلو گفته دلیلش برای حمایت از ابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی این بوده که "جوانی و قدرت" آقای رئیسی را سنجیده و به همین دلیل " یک تنه" از او حمایت کرده، هر چند که به خاطر این تصمیم فشارهای زیادی را متحمل شده است.
 
او در گفت‌وگویی با بی‌بی‌سی فارسی "قدرت" آقای رئیسی را اتکایش به سرمایه آستان قدرس رضوی دانست.
 
امیر تتلو در پاسخ به بهزاد بلور، مجری برنامه بلور بنفش که پرسید برای بسیاری این سوال مطرح است "چرا امیر تتلو این قدر رنگ عوض می‌کند؟" گفت:" من مدتی با جمهوری اسلامی بودم، اما بعد دیدم چیزی تغییر نکرده و [جمهوری اسلامی] آن چیزی که فکر می‌کردم نیست."
 
تتلو گفت که هدفش از هواداری‌ جمهوری اسلامی ایران این بود که بتواند ثابت کند کسی با مشخصات ظاهری او (خالکوبی روی صورت و بدن و گوشواره) می‌تواند مجوز خوانندگی بگیرد و اگر او موفق به این کار شود، راه برای دیگران نیز باز خواهد شد.
 
او گفت در مدتی که در ایران بوده "همه قوانین جمهوری اسلامی را رعایت" می‌کرده است و قصد نداشته با تظاهر مجوز کار بگیرد.
 
سال گذشته در جریان انتخابات ریاست جمهوری ایران انتشار ویدئویی از تتلو در کنار ابراهیم رئیسی، نامزد اصلی اصولگرایان جنجال برانگیز شد و انتقاد بسیاری از هواداران آقای رئیسی را برانگیخت.
 
تتلو که با خواندن ترانه‌ای در انتخابات ۱۳۸۸ از میرحسین موسوی حمایت کرد، در پاسخ به سوال بی‌بی‌سی فارسی درباره علت حمایتش از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در ایران گفت: "من از هر دو جناح حمایت کرده‌ام. یک بار از اصلاح‌طلبان که دیدم آخر سر به حسن روحانی ختم شد و به جایی نرسید و بار دیگر از محافظه‌کاران که این هم به جایی نرسید."
 
او گفت که اگر بخواهد اکنون از کسی حمایت کند از محمود احمدی نژاد حمایت خواهد کرد.
 
بهزاد بلور از امیر تتلو پرسید که چگونه در سال ۱۳۹۶ ستاد ابراهیم رئیسی پذیرفت که کسی با ظاهر او و جنجال‌هایی که پیشتر داشته در برنامه تبلیغاتی او و در کنار او ظاهر شود. تتلو در پاسخ گفت که وقتی همه هنرمندان و ورزشکاران کاندیدای رقیب حمایت می‌کنند، طبیعی است که حمایت کسی مانند من از آقای رئیسی با استقبال روبه‌رو شود.
ابراهیم رئیسی و امیر تتلو امیر حسین مقصودلو از چهره‎های جنجالی شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام است. نوشته‎های او درباره موضوعات گوناگون از جمله محرم و نحوه قربانی کردن حیوانات، حجاب و اظهار نظر درباره مقامات جمهوری اسلامی ایران بارها خبرساز شده و حتی به بازداشت او انجامیده است.
 
دو سال پیش او به دلیل اهانت به یک مقام قضایی بازداشت و پس از از ۶۲ روز به قید وثیقه آزاد شد.
 
او دو سال پیش از آن نیز به دلیل "فعالیت زیر زمینی" بازداشت شده بود.
 
همچنین انتشار ویدئوکلیپ امیر تتلو روی ناو دماوند نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران جنجال‎های فراوانی در پی داشت.
 
از جمله دریادار حبیب الله سیاری، فرمانده وقت این نیرو در واکنش به آن گفت: "من اصلا نام هنری ایشان را نمی‌دانستم. زمانی که از ما اجازه خواستند، ایشان را به نام امیرحسین مقصودلو معرفی کردند و من کاری از ایشان ندیده بودم"
 
امیر حسین مقصودلو (تتلو) در سال ۱۳۶۲ در تهران متولد شد و فعالیت خود را با رپ‌خوانی در سال ۱۳۸۲ آغاز کرد. او یکی از پرطرفدارترین چهره‌های ایرانی در اینستاگرام است که بیش از ۴ میلیون نفر دنبال‌کننده دارد. طرفداران او خود را تتلیتی (نام یکی از آلبوم‌های امیر تتلو) می‌نامند.
+10
رأی دهید
-110

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  بار دیگر نام موش فاضلاب سوژه خبرنگاران شد . موش کثیفی که هرباره با سیلابی تند از دریچه فاضلاب بیرون می آید. نفسی تازه میکند . حال و هوای اطراف را از نظر میگذراند و دو باره به برمیگرده بداخل فاضلاب. چقدر مضحک است امثال این جانور شده اند تآثیر گذار . در انتخابات در جمهوری اسلامی.
  8
  99
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۵
  میخواستم بگم.. - گنت، بلژیک

  ۴ میلیون فالور..جواب خیلی از سوالاتم رو گرفتم. :(
  7
  70
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  خوب حتما معلم قرآنش هم بوده!
  1
  28
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  با این بزک و دوزک در عکس بالا میتونه بعنوان دلقک تو سیرک استخدام بشه.
  1
  30
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  naderali63 - گوتمبر، سوئد
  این انسان ذیحشور نقطه اوج تکامل خلقت رزم راز نهفته دارد.
  1
  16
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  یکی نیست به این بگه تو حرف زدن که بلد نیستی حرف نزدنم بلد نیستی ؟ ببند اون چاه ....رو . در ضمن چهار میلیون فالوور فقط واسه اسگل کردنه این دلقکه متظاهر اونجا هستن وگرنه کی ....باره این مرتیکه میکنه ؟.
  1
  21
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  memo64 - بیرمنگهام ، انگلستان
  حیف از اکسیژن که این موجود پست به دی اکسید کربن تبدیل میکنه.
  1
  18
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  باز که عکس این توالت لو را دیدیم، این هم شده مثل عکس زیفه موسوی که هر از گاهی با حجاب دو طبقش باید ببینیم!
  1
  7
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  دلیل تنفر مردم هم از تو دو رنگی و مثل همون قیافه ات که درست کردی بوقلمون صفتی تو هستش. مرتیکه تو خودت لات بی بندوبار عرق خور علاف دختر باز هستی که به زن و دختر هیچکس رحم نمیکنی (البته اگر دوربین دور و برت نباشه) بعد از مادرت بخاطر رقص و لباسش ایراد میگیری؟ وای حالم از این افراد بهم میخوره که انقدر خودخواه و پررو هستند که همه عالم و آدم فاسد و مقصر هستند الا اینا ! مرتیکه تو واسه دخترای رشتی شعر خوندی یا مادرت؟ تو با اون شعرت میدونی چقدر دختر و پسر با هم ارتباط گرفتند؟ اگر بخوایم اینطوری نتیجه گیری کنیم و دیگران رو قضاوت کنیم پس تو عین فساد و عین گمراهی و شرارت هستی. الان این طرز رنگ کردن و حرف زدن تو غیر از ریا کردن هستش؟ یاد دادن به مردم که جلوی دوربین یه طور باشند و در نهان خانه طور دیگه وقتی مصاحبه میکنند یه طور بگند و جلوی شیخ و ملا یه طور ظاهر بشوند و موقع عرق خوری و مست کردن یه طور دیگه آموزش ریا و منفعت طلبی نیست؟ دروغگویی مادر گناهان هستش چون آدم دروغگو میتونه دزد و متجاوز و اختلاسگر و همه کاری بکنه. باید به مادرت تبریک گفت که یه تاپاله تحویل جامعه داده
  1
  8
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  یه تاپاله که یه روز با شیخ قتل و عام همدم و هم کاسه اس یه روز با بی بی سی . تاپاله ای که فک میکنه مردم ایران احمق هستند ولی نمی فهمه دومیلیون فالوری که واسه خودش ساخته توان پر کردن یه سالن 100نفری رو ندارند و این بدبخت برای اینکه دوزار در بیاره کارش به کاسه لیسی بی بی سی و هی ویدئو بزاری که آره میخوام افشاگری کنم افشاگری کنم. رئیسی با احمدی نژاد تفاوتی نداره تو اصل و اساس هر دو رو داره و رفتار و کردار و پندارت ملقمه ای از پهن احمدی نژاد و اوره رئیسی هستش و نباید چیزی بیشتر از اینها رو هم ببینی. خیالت راحت هیچکس برات ارزنی ارزش قائل نیست 4 میلیون که هیچ 10 میلیون فالور مجازی هم برای خودت درست کنی هیچ کدوم برای تو بوقلمون صفت دردی رو دوا نمیکنند. بهترین حالت اینه که بری تو سیرک کار کنی هم قیافه ات راست این کار هستش هم از نظر روحی روانی میتونی.
  1
  6
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.