تجاوز دایی و خواهرزاده به دختر ۱۷ ساله که آواره پارک شد

ایسنا نوشت: رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که با همدستی خواهرزاده‌اش اقدام به ربودن و آزار و اذیت دختری ۱۷ ساله کرده بود، خبر داد.
 
در تاریخ ۱۴ شهریورماه امسال پرونده‌ای تحت عنوان فقدان دختری ۱۷ ساله از کلانتری ۱۲۷ نارمک به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع شد و پدر و مادر فقدانی در اظهارات خود عنوان کردند که دخترشان در تاریخ ۱۲شهریورماه منزل را به مقصد منزل مادربزرگش ترک کرده و تاکنون مراجعه نداشته است.
با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی به تحقیق از یکی از دوستان فقدانی به نام مریم پرداختند و او پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی در اظهاراتش گفت: از چندی پیش فقدانی با جوانی بنام مسعود آشنا شده بود تا اینکه در تاریخ ۱۳ شهریورماه با لباس های پاره و خونی به منزل ما آمد و البسه اش را در خانه ما تعویض کرد. زمانیکه از او در خصوص این وضعیت سؤال کردم گفت که که دایی مسعود بنام سعید او را مورد ضرب و شتم و آزار و اذیت قرار داده و به همین علت دیگر نمی تواند نزد خانواده‌اش بازگردد.
 
با توجه به اظهارات مریم، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی، شناسائی متهمین پرونده و بویژه پیدایش فقدانی را در دستور کار خود قرار داده و با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی محل سکونت مسعود در شهرستان پاکدشت شدند.
 
با شناسایی مخفیگاه مسعود در شهرستان پاکدشت ، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی ضمن هماهنگی با شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران و اخذ نیابت قضایی به این شهرستان اعزام و طی یک عملیات ضربتی موفق به دستگیری مسعود و در ادامه سعید ( دایی مسعود ) شدند .
 
مسعود در تحقیقات اولیه منکر هرگونه اقدام به آدم ربایی و آزار و اذیت فقدانی شد و مدعی شد که در ساعت ۱۷ روز ۱۲ شهریورماه فقدانی را ملاقات کرده و در ساعت ۲۱ از هم جدا شدند و دیگر اطلاعی از سرنوشت وی ندارد؛ همچنین سعید نیز در تحقیقات اولیه مدعی شد که تاکنون با فقدانی ملاقاتی نداشته و او را ندیده است.
 
همزمان با ادامه تحقیقات از دو متهم دستگیر شده و پس از انجام اقدامات پلیسی، سرانجام فقدانی در تاریخ ۴ مهرماه به صورت بلامکان در یکی از پارک‌های منطقه شرق تهران شناسائی و برای کشف زوایای پنهان پرونده به پایگاه چهارم منتقل شد.
 
فقدانی در اظهار خود گفت: در تاریخ ۱۲ شهریور به همراه مسعود و دایی اش سعید با خودروی شخصی به جاجرود رفته بودیم که در آنجا سعید به من حمله ور شد و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد؛ پس از آن در ساعت ۲۱ مرا در سه راه تهرانپارس رها کرد اما بخاطر مشکلات پیش آمده توانایی بازگشتن به منزل را نداشتم و طی این مدت در پارک زندگی می‌کردم.
 
براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری ، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با تکمیل پرونده ، متهمان با صدور قرار قانونی روانه زندان شده و پرونده آنها نیز برای ادامه رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.
+41
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  این کشور نیست که ما در ان زندگی میکنیم . اینجا یک باغ وحش است. یک لحظه شما خودتان را جای پدر یا مادر این دختر نگون بخت قرار دهید.یک لحظه فکر کنید این بی ناموس ها این بی شرفی را با دختر شما این جنایت را کرده اند.بعقیده من گذشته از ان احساس و عاطفه ناموس پرستی ما شرقی ها و یا مسلمان ها و یا ایرانی ها از این مسائل بگذریم و منصفانه فکر کنیم ایا این کشور است که ما در ان زندگی میکنیم. ایا اگر دختر جوان بر حسب ان موقعیت سنی خود با یک جوان دیگر اشنا شد ایا باید این بلا و مصیبت بر سر ان دختر بیاوریم. ایا اینها واقعا انسان هستند ؟؟ ایا واقعا این طبقه از مردم داری شرف و شخصیت خانوادگی هستند. اخر بکجا باید پناه برد ؟؟
  3
  31
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  مطلب روز - تهران، ایران
  واقع بین - هامبورگ المان. دوست عزیز خودتو ناراحت نکن بچسب به تمدن دوهزار پانصد ساله که هرچه تجاوز فساد دزدى کلاهبردارى اختلاس همدیگر رو پاره کردن است از همین تمدنى است که خیلى ها نام میبرن ولى در واقع کشورى بى تمدن بى فرهنگ داریم اون از خودمان است نه دیگران!
  7
  24
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  مطلب روز. دوست عزیز. دقت بفرمائید اگر ریشه این جنایات را در تمدن 2500 ساله وصل کنید باید عرض کنم که در ان زمان ما هنوز تابع ان خدای تبارک و تعالی فعلی نبودیم. ما بحث امروز را میکنیم که قادر متعال برای ما 124000 پیغمبر فرستاده و امروزه هم در فیضیه قم و نجف و همینطور در خیابان و بیابان یک ملیون و 1124000 دژبان امام حسین برای هدایت داریم و اینکار ها صورت میگیره.توجه میفرمائید اقا مشکل در کجاست
  5
  15
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  mashhabib - ایران، ایران
  دختر جوان با دو تا نره غول پاشودی رفتی جاجرود فکر کردی اونا باهات گرگم به هوا بازی میکنند ؟!!
  2
  5
  شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.