بازداشت مدیر مدرسه‌ای در تاکستان پس از خون‌گیری غیرمجاز

 عکس خبرگزاری رکنا از تجمع والدین محمد مبین، فرماندار تاکستان، اعلام کرد مدیر و معاون مدرسه دخترانه سماء تاکستان از توابع استان قزوین، بازداشت شده‌اند. این بازداشت درارتباط با خون گرفتن غیرمجاز از دانش‌آموزان این مدرسه و با سرنگ مشترک بوده است. همزمان گزارشها از ایران حاکی است که نوجوانی که دست به این اقدام زده با حکم دادستان به قید وثیقه آزاد شده است.
 
براساس گزارشهای خبری از ایران روز گذشته (چهارشنبه ۱۸ مهر) شخصی با مراجعه به دبیرستان دخترانه سماء در تاکستان از توابع قزوین خود را کارمند هلال احمر معرفی کرد و با ادعای تست قند خون از این دانش آموزان از تمام آنها با سرنگ مشترک خون گیری می‌کند.
 
حسن بی‌نیاز، رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرروش استان قزوین، در این خصوص گفته است: "شخص خاطی نوجوانی ۱۷ ساله و دانش‌آموز یکی از هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای تاکستان بوده است. او دوره‌های آموزش کمک‌های اولیه را در هلال احمر گذرانده بود و به این وسیله با شاید نوعی کنجکاوی و شیطنت وارد مدرسه شده است."
 
به گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا)، دانش آموزان این موضوع را به خانواده‌های خود اطلاع داده و با اعتراض این خانواده‌ها، این فرد بازداشت شده بود.
 
در همین خصوص حسن آصفی، مدیرعامل هلال احمر قزوین، با تائید خبر ورود فردی که ادعا می کرد از کارمندان هلال احمر است به یک مدرسه در تاکستان گفت: "فردی که روز گذشته در مدرسه‌ای در تاکستان از دانش آموزان مدرسه با سرنگ مشترک خون گرفته بود، بازداشت شد. با آزمایش‌های انجام شده هیچ کدام از دانش آموزان دچار مشکل عفونی و خونی نشده‌اند."
 
آقای آصفی همچنین عنوان کرد که مدیر مدرسه و مربی بهداشت در بررسی مدارک دقیق او کوتاهی کردند.
 
مدیرعامل هلال احمر قزوین همچنین گفت که مدیر دبیرستان دخترانه سماء تعلیق شده و مربی بهداشت نیز در حال بازجویی است.
 
رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین نیز درباره تعداد این دانش آموزان گفت که این فرد اقدام به خون‌گیری از حدود ۴۰ نفر از دانش آموزان کرده است.
+53
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  تاریخ زندگی نوع بشر تا به امروز چنین داستان مسخره از یک مملکت خر تو خر و اسلامی رو بیاد نداره !! باید گفت ، چند مرحله بالاتر از خر تو خر ، که میشه آخوند تو آخوند !!
  13
  44
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  همزمان گزارشها از ایران حاکی است که نوجوانی که دست به این اقدام زده با حکم دادستان به قید وثیقه آزاد شده است....لطفا یکی یک چیزی بنویسه!طرف با ماشینش میاد میوه بفروشه کارگران شهرداری اونو میکشن ولی این یا بو میاد تو مدرسه دخترانه از ۴۰ دختر خونگیری میکنه،به حکم دادستان ازاد میشه؟
  9
  30
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  با ادعای تست قند خون از این دانش آموزان از تمام آنها با سرنگ مشترک خون گیری می‌کند....توجه بفرمایید با سرنگ مشترک از همه خون گرفته، این کار حتی در باغ وحش ممنوع است!
  7
  28
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  شخص خاطی نوجوانی ۱۷ ساله و دانش‌آموز یکی از هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای تاکستان بوده است....اخه این عاقلانه است یک یک جوان ۱۷ ساله از روی کنجکاوی بره مدرسه دخترانه و خون ۴۰ دانش اموز را از امنترین کشور جهان جلوی چشم مدیر و معلمین محترم بگیره؟!شاید از اعضای داعش مدرسه بوده
  5
  20
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  زمانیکه هر آبدارباشی و فراشی را بسمت مدیر و مسئول انتخاب کنند میشود,این.اینها حتی سواد اینرا هم نداشتند که موضوع را با یک تلفن ساده از ناحیه آموزش و پرورش منطقه خود استعلام کنند باید آن بازپرسی که با قید ضمانت این بچه را آزاد کرده را نیز بجرم پارتی بازی بازداشت کنند.خاک بر سر وزیرآموزش و در روش
  11
  25
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  بعقیده من اینکار نمیتواند یک ماجرا جوئی ساده توسط یک جوان 17 ساله باشد. امکان ندارد. امیدوارم با پیگیری سر نخ این ماجرا مشخص شود البته در صورتیکه سر نخ به خود اقایان وصل نباشد
  5
  23
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  منوچهری - کرمان، ایران
  یه مشت گاگول این مملکت رو دارن به فنا میدن !! از سد علی چلاق گرفته تا این پایین!!!! بعد از چهل سال رسیدیم به دوره قاجار!
  11
  18
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  این یه طرح آزمایشی بوده. قراره به زودی خون ملت ایران رو بگیرن و بفروشن و دلار وارد کنن.
  14
  18
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. داداش، خون ملت رو که چهل ساله دارن میمکن. قارداش، ...
  1
  5
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران
  تمام مسئولان نظام اسلامی باید بنظام اسلامی متعهد بوده و تخصص داشتن یا نداشتن مهم نیست.
  1
  2
  جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.