پروانه سلحشورى به کیهان تهران: من به استخر نمى‌روم، مرا جور دیگرى بکشید

کیهان لندن نوشت : حضور پروانه سلحشوری که با گردنبند طبی در مجلس شورای اسلامی برای رأی دادن به لایحه CFT مورد توجه روزنامه کیهان در تهران قرار گرفته و این روزنامه سلحشوری و دیگر نمایندگانی که به این لایحه رأی مثبت دادند را خائن خوانده است.
 
پروانه سلحشورى نماینده مجلس شوراى اسلامى و از طرفداران سرسخت تصویب لایحه ضد پولشویى CFT با وجود عمل جراحى گردن و دستور جراح براى یک ماه استراحت مطلق، روز دوشنبه براى دادن رأى و حمایت از تصویب این لایحه در حالی که گردنبند طبی خود را از روی روسری بسته بود، در مجلس حاضر شد.
 
در همین حال روزنامه کیهان تهران نوشت: «چرا موافقان CFT از افشاى نام خود مى ترسند؟ خانم پروانه در واکنش به این ادعاى مدیر سپاهى کیهان، در توئیتر خود آورده: امروز کیهان هم نوشته چرا مى ترسید؟ بگویید رأى داده‌اید. ضمنا در پیامى هم آمده بود سلحشورى با گردن شکسته به مجلس آمد تا خیانت خودش را ثابت کند!»
 
او نوشته: «جناب کیهان و دلواپسان، با افتخار مى‌گویم که با همان گردن شکسته آمدم رأى دادم و رأى دادیم برعلیه چرخه فاسد پول شویى و حمایت مالى از تروریسم در ایران و جهان. از دیشب هم فحاشى و نفرین و پیام‌هاى تهدید به مرگ شروع شده، نزدیکان من مى‌دانند که خداوند ٣٠ سال عمر اضافه به من داده است.»
 
او افزوده: «شاکرم به درگاه خدا، اما دلواپسان بدانند عمر دست خداست نه آنها، البته با این تهدیدها ممکن است مقدر بشود و عمر آدم توسط یکى از همین دلواپس‌ها تمام شود که آنهم مایه افتخار است که در راه مبارزه با فساد، پولشویى و تروریسم از دنیا برویم. ضمنا عرض کنم که من استخر نمى‌روم بنابراین در تهدیدهایتان به فکر راه‌هاى دیگرى باشید.
+166
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران

  خانم سلحشوری عزیز امیدوارم که تمام دلواپسان به درک واصل شوند و شما عمر طولانی داشته باشید . هر چند این خانم این سیستم را با اصلاحات میخواهد ولی قابل احترامه. کسانی که رژیم فعلی راآزار میدهند مردم را علیه سیستم تشویق میکنند ، چه ایرانی باشد چه غیر ایرانی مثل ترامپ نتاتیاهو و ملک سلمان عرب .
  28
  136
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  بازی زر گری میکنند همشون از دم پوفیوزن این اگر دلش به حال مردم میسوخت که نماینده طویله اسلامی نمیشد
  1
  0
  ‌پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.