امام جمعه 'خبرساز' ایلام تغییر کرد

آیت‌الله خامنه ای الله‌نور کریمی‌تبار را به سمت نماینده خود و امام جمعه ایلام منصوب کرده است پایگاه اطلاع‌رسانی آیت‌الله علی خامنه ای، رهبر ایران، از حکم او برای تغییر امام جمعه ایلام خبر داده است.
 
بر اساس گزارش این پایگاه، در پی استعفای محمدنقی لطفی، امام جمعه ایلام، الله‌نور کریمی‌تبار به سمت امام جمعه و نماینده شخصی آیت‌الله خامنه‌ای منصوب شده است.
 
در مورد دلیل استعفای آقای لطفی از این سمت گزارشی منتشر نشده است.
 
اواخر سال گذشته تصاویر و گزارش هایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که آقای لطفی را هنگام استفاده از یک خودرو تجملاتی نشان می‌داد. انتشار این تصاویر انتقاداتی از امام جمعه وقت ایلام در پی داشت به خصوص اینکه او کوتاه مدتی پیش از آن، "تجمل‌گرایی، اشرافی‌گیری، ویژه‌خواری، سهم‌خواهی و رانت‌خواری" در میان برخی از مسئولان را محکوم کرده بود.
 
در آن زمان، حتی برخی از رسانه‌ها و شخصیت‌های محافظه کار جمهوری اسلامی نیز به خرده‌گیری از "تجملگرایی" محمدنقی لطفی پرداختند و بعضی از آنان خواستار برکناری او شدند. در مقابل آقای لطفی این انتقادات را رد و بر موقعیت خود در مقام امام جمعه تاکید کرد.
 
به نوشته روزنامه جوان، وی در دفاع از استفاده از خودرو تجملاتی خود هشدار داده بود: "از بچه‌بازی‌هایتان دست بردارید. اهانت به جایگاه نماز جمعه، اهانت به رهبری و قابل پیگیری است. توصیه می‌کنم به این جایگاه که مین‌گذاری است، نزدیک نشوید و چنانچه نزدیک شوید، با مین به هلاکت خواهید رسید."
 
فرزند امام جمعه وقت ایلام نیز استفاده از این خودرو را موجه توصیف کرده و گفته بود که استفاده از این اتومبیل به خاطر کوهستانی بودن منطقه ضروری بوده است.
محمدنقی لطفی به خاطر استفاده از خودرو تجملاتی مورد انتقاد قرار گرفته بود
+22
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  قبلا پیشرفته ترین وسیله حمل این مفت خورها قاطر بود،الان جاده کوهستانیست باید بنز باشه انهم ضد گلوله،نوش جان ملت همیشه سر کار
  2
  10
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  مین گذاری را درست گفته هرجا که آخوند باشه ,حالت مین را دارد.عملکرد مین چیست؟تخریب و کشتار,از آخوند هم بجز این دو عمل کار دیگری ساخته نیست . چرا دوکار دیگررا هم بسیار خوب بلد است ,دروغگوئی و فریبکاری
  3
  9
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.