فوت دانش آموز ۷ ساله بر اثر ریزش دیوار مدرسه در کردستان

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: “دنیا ویسی” دانش‌آموز پایه اول دبستان روستای گرماش شهرستان سنندج، بر اثر ریزش دیوار حیاط مدرسه جان خود را از دست داد.
 
رشید قربانی در گفت‌وگو با تسنیم، از فوت یک دانش‌آموز بر اثر ریزش دیوار حیاط مدرسه خبر داد و اظهار داشت: “دنیا ویسی” دانش‌آموز پایه اول دبستان روستای گرماش شهرستان سنندج، بر اثر ریزش دیوار حیاط مدرسه جان خود را از دست داد.
 
وی در تشریح نحوه وقوع این حادثه گفت: امروز براثر ریزش بخشی از دیوار حیاط آموزشگاه مدرسه روستایی به علت فرسوده بودن بنا، این دانش‌آموز مصدوم و بلافاصله توسط مدیر آموزگار و پدر نامبرده به بیمارستان بعثت سنندج اعزام شد اما متأسفانه براثر جراحات وارده فوت کرد.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان با اشاره به اینکه این دبستان دارای ۱۳ نفر دانش‌آموز و یک کلاس چند پایه است، تصریح کرد: متأسفانه بارها در جلسات و گفت‌وگوهای مختلف هشدار داده‌ایم که مدارس سطح استان فرسوده هستند، اما مورد بی‌توجهی مسئولان قرار گرفته است.
+45
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  shahruz-kh - مونستر، آلمان

  امامه ها بالاتر
  5
  45
  ‌چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  چه فرشته ی زیبایی، از این دنیای زشت پر کشیدی، ایران از مرگ زودهنگام تو غمگین است و تو را به خاطر خواهد سپرد، تو فرزند کوچک ایران اسیر بودی، به خانواده ات تسلیت می گوییم، ما در ماتم شما شریک هستیم.
  2
  44
  ‌چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  amir-amir - تورنتو، کانادا

  به راستى باعث تاسف و تاثر است که این نازنین کودک به این طریق جانش را از دست بدهد. این درست که آموزش و پرورش کشور پایین ترین بودجه را در سیستم فاسد جمهورى اسلامى دارد ولى حداقل مدیران مدرسه مى توانستند به نحوى از این پیشامد دردناک جلوگیرى کنند.
  2
  39
  ‌چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا
  خدا لعنت کنه این مسئولین بی مسئولیت و بی عرضه رژیم ایران رو
  2
  10
  ‌پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.