۴ دندانپزشک ایرانی از اتهام تجاوز تبرئه شدند

رکنا - 4 دندانپزشکان ایرانی که در لاس وگاس به اتهام تجاوز بازداشت شده بودند، بی گناه شناخته شدند.
 
علی 30، سامان 39، سینا 34 و پوریا 30 ساله که جولای گذشته در لاس وگاس به اتهام آزارجنسی به یک زن بازداشت شده بودند در پایان تحقیقات پلیس از اتهام تجاوز تبرئه شدند.
 
به گزارش دیلی میل ، پلیس و دادستانی پس از بررسی فیلم ویدیویی که توسط تلفن همراه ضبط شده بود 4 دندانپزشک ایرانی را بی گناه تشخیص داد. شاکی ادعا کرده بود که پس از آشنایی با یکی از متهمان در یک کلوب شبانه برای صرف مشروب به اتاق او در هتل وین لاس وگاس رفت اما در آن جا توسط او و سه مرد دیگر مورد تجاوز قرار گرفت. وکلای 4 دندانپزشک از ابتدا اتهام تجاوز را دروغین اعلام کردند.
برادران عدالت با صدور بیانیه ای ضمن تشکر از دستگاه قضایی برای تشخیص بی گناه بودن‌شان به زنانی که با سواستفاده از جنبش قصد اخاذی از مردان را دارند هشدار دادند که باید به اصل مهم سیستم قضایی آمریکا مبنی بر بی گناهی متهم تا اثبات جرم توجه داشته باشند.
+89
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا

  جدیدا باید همیشه یه دوربین فیلمبرداری بهت وصل باشه که همه حرکاتتو ضبط کنه ، تو یکسری کشورها الکی خودشون رو میندازن جلوی ماشین خصارت بگیرن تو امریکا خواب تجاوز رو که میبینن می‌رن دادگاه شکایت میکنن . من که جدیدا فقط میرم تو حیاط گلارو آب میدم 😂😂
  4
  44
  شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
  ۳۴
  new-Iran - مشهد، ایران
  باید کسانی رو که اتهام دروغ تجاوز به بقیه میزنن رو جوری مجازات کنن که دیگه جرات نکنن که از این غلطا بکنن. حـ... ها با زندگی و آبروی بقیه بازی می کنن.
  1
  3
  دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
  ۳۴
  new-Iran - مشهد، ایران
  تکلیف روزهایی که به ناحق بازداشت بودن چی میشه؟ مجازات زنه چی؟
  2
  3
  دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
  نظر شما چیست؟