یکی از مجریان قدیمی بی بی سی فارسی از این شبکه جدا شد

خبرگزاری بین المللی ایرانیان - نادر سلطانپور به مدت ۱۰ سال در تحریریه خبر و دیگر قسمت‌های تلویزیون بی بی سی کار کرده بود در صفحه فیسبوک خود نوشت: برای من افتخار بزرگی بود که با بهترین تیم خبری فارسی‌زبان یک‌دهه مهمان خانه‌های شما باشم. متشکرم از شما و متشکرم از همکارانم. وداع با آنهایی که دوستشان داری و برایشان احترام قائلی هیچگاه آسان نیست.
 
در ماه‌های اخیر برخی دیگر از مجریان و برنامه‌سازان تلویزیون بی بی سی همکاری خود را با این شبکه قطع کردند. مهدی پرپنچی، علیرضا میراسدالله، هارون نجفی زاده، پناه فرهادبهمن و فرداد فرحزاد از جمله روزنامه‌نگاران جدا شده از بی بی سی هستند.
+138
رأی دهید
-21

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  II PARSA II - هانوفر، آلمان

  اکثر اینها دارند کوچ می کنند به شبکه ایران اینترنشنان. خواب های بدی برای ایران و ایرانیان در نظر گرفته اند.
  11
  64
  یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۷
  ۴۸
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا
  همشون دارن جولو پلاس جمع میکنن میرن ایران اینترنشنال چون اونجا پولشو عربستان میده و حقوقش هم بیشتر هست.
  29
  39
  یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
  ۴۱
  مسافران - انکارا، ترکیه
  دراینهمه سال اینهمه رادیو وتلویزیون در خارج از کشورمثل قارچ رشد کردند و برخی آمدند و دیگر بازنگشتند و برخی هم جلوی دوربین از همه خداحافظی کردند,تنها کسیکه بنظرمن باسواد بود و هست,آقای "ساسان کمالی" در تلویزیون "اندیشه" است .با وجود اینکه با نظرات او مخالف بودم اما سواد سیاسی و ادبی آقای ساسان کمالی ,در مقابل با خیلِ جماعتی که شبکهُ تلویزیونی را فقط یک دوربین و یک صندلی و چند خط تلفن میدانستند و همچنان در خط سیراشتباه خودمی تازند,واقعا خوب است.دوستی با مردُم دانا نکوست.دشمن دانا به از نادان دوست.
  23
  25
  یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
  ۵۲
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  واقعاٌ از مجریان با شخصیت و محترم این رسانه بودند.
  36
  40
  یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
  ۲۵
  جهان آفرینش - تهران، ایران

  امیدوارم فکر نکنید از خدمت این خائن به آخوندیسم کم میشه.همه مجریای جداشده بی بی سی در جاهای دیگه مشغول به خدمت به ملاها هستن.فقط میخوان تو چشم نباشن کمتر فحش بخورن.
  23
  52
  یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
  ۵۷
  lehrte - هانوفر، آلمان

  ده سال دروغگوی و ریاکاری ....اینها هم فهمیدن خبری در راه است دارن خود را شبیه مردم میکنند
  20
  62
  یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  همشون مزدور و خودفروخته هستند و دلسوز ملت و کشورشون نیستند
  19
  32
  یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
  ۴۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  بی بی سی پایین بیا بالا برو قر بده معلق بزن هر کاری کنی همونی هستی  که عکس تو ماه نشون دادی احساسات عامه ساده بازمونده رو که داشتن  گم میشدن تو سیل مدرنیسم و ترقی, تحریک کردی و شب و روز گفتی خمینی که ۹۹,۹۸ درصد نمی دونستن کیه!. هیچوقت از اون به بعد نه گوش کردم نه نگاه کردم به شمای عمامه سازا!. و لعنت به هر کی که واست کار کرد!. اره! بعضی ها مثل اکثریت نیستن و تنفر ول نمیکنه.
  10
  39
  یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶
  ۴۴
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  بی بی سی رسانه شگفت انگیزی است . ۹۵ درصد گزارش ها و مطالب و عکس ها عین حقیقت است . تا حدی که اعتماد و اعتبار و حتی عادت کسب خبر گرفتن را از این رسانه در بین مردم مستحکم میکنند . اما موذیانه ۵ درصد اخبار را هدفمند و مردم فریبانه گزارش میدهند . و بدینگونه سیاست خویش را تجویز میکنند.مثلا بدرستی تمام کثافت کاریهای صدام و یا جنایت هایش را گزارش میدهند ؛ و بعد زیرکانه اخبار دروغ از انبار های سلاح های میکروبی و شیمیایی را پخش کرده و حمله نظامی را توجیح میکنند .
  4
  19
  یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۶
  نظر شما چیست؟