«مایکل کورس» برند لوکس ایتالیایی «ورساچی» را به قیمت ۲ میلیارد دلار می خرد

 ویترین فروشگاه مایکل کورس در خیابان مدیسون، نیویورک - آمریکا گروه مد آمریکایی «مایکل کورس هولدینگز لیمیتد»، موافقت کرده است تا کنترل مارک ایتالیایی «ورساچی» را به عهده بگیرد.
 
مایکل کورس بلند پروازی خود را در بسط دادن به برند لوکس خود پنهان نکرده است، بخصوص وقتی که سال گذشته حق مالکیت برند «جیمی چو» را که به خاطر کفش های پاشنه بلندش شهرت دارد، به قیمت ۱,۲ میلیارد دلار خرید.
مایکل کورس، هفته مد نیویورک - ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۸ برند آمریکایی «مایکل کورس» که بیشتر به خاطر کیف های دستی چرم معروف است برای نظر دادن در دسترس نبود. برند ورساچی نیز از نظر دادن خودداری کرد.
 
گروه سهام خصوصی آمریکایی «بلک استون»، ۲۰ درصد از سهام برند ایتالیایی ورساچی را در سال ۲۰۱۴ خرید.
دوناتلا ورساچی، هفته مد میلان - ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸ به نقل از یکی از منابع که به خانواده ورساچی نزدیک است، شرکت «بلک استون» پس از سرمایه گزاری در ورساچی، متوجه شد که عملکرد این برند رضایت بخش نیست و سود آن به اندازه کافی نیست که به لیست بازار سهام در آید.
 
این فرد ناشناس افزود که شرکت «بلک استون» خانواده ورساچی را متقاعد کرد که پروانه برند را بفروشند و به آنها اسامی یک سری خریدار از جمله «مایکل کورس» را پیشنهاد داد.
لوگوی برند «ورساچی» ارزش معامله خانه مد «ورساچی» که با لوگوی سر «مدوسا» شناخته می شود، بنا به دو منبع مختلفف از ۲ میلیارد دلار کمتر نیست.
 
یکی از شروط معامله، خروج شرکت «بلک استون» از سهام ورساچی است ولی نقش خانواده ورساچی در این خانه مد محفوظ خواهد ماند.
دوناتلا ورساچی (راست) در کنار انا وینتور، سردبیر مجله مد «ووگ» در آمریکا «دوناتلا ورساچی»، خواهر «جانی ورساچی» بنیانگزار فقید این برند، در حال حاضر هم مدیر هنری این مارک و هم معاون رئیس دفتر مستقر در میلان است.
+12
رأی دهید
-2
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟