قاچاقچی ایرانی به ۱۱ سال حبس در باکو محکوم شد

دادگاه جرایم سنگین باکو پایتخت جمهوری آذربایجان، یک شهروند ایرانی را در رابطه با قاچاق مواد مخدر و داروهای روانگردان به 11 سال زندان محکوم کرد .
 
به گزارش روز شنبه روزنامه ینی مساوات ، این شهروند ایرانی که متولد سال 1971 میلادی است ، مدتی پیش همراه با « ابی حسین اف » تبعه جمهوری آذربایجان ، در حین انتقال قاچاق مواد مخدر و داروهای روانگردان از ایران به جمهوری آذربایجان بازداشت شده بودند .
 
دادگاه جرایم سنگین باکو، پرونده هر دو فرد را رسیدگی و آنها را به اتهام نقض قانون کیفری جمهوری آذربایجان و تردد غیرقانونی از مرز مشترک محکوم کرد.
 
بر اساس حکم صادره از سوی «جاوید حسین اف» قاضی دادگاه جرایم سنگین باکو ، شهروند جمهوری اذربایجان نیز به 11 سال زندان محکوم شده است .
+30
رأی دهید
-0
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟