وقتی آدم جلوی بچه هاش آب میشود - کاریکاتور

+74
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  هر بار با خارجی ها از جنایتشان تعریف کردم، باورشان نشد و انگار بمن با آن چشمشان میگویند؛ اگر دروغ بلد نیستی، دروغ نگو که آدم باورش نشود که باور بفرمایید از روی خجالتی که نکنه باز بمن تهمت دروغگویی بزند، هیچ سخن و داستانی از جنایتشان را بازگو نمیکنم، وای بر ما!
  7
  28
  ‌سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۰
  ۲۷
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::scandal - برلین، آلمان::]. داداش تو چی داری میگی بابا !! فارسیت اصلا مفهوم نیست !! جالبه همه کامنتهاتم صفحه به صفحه است . برو فارسی یاد بگیر تا بقیه بدونن چی مینویسی
  6
  5
  ‌سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۵
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. هر بار با آشنایان آلمانی نژاد در مورد سیاست و راه حل آن سیاست در ایران از طرف آخوندها به گفتگو نشستم که راه حل اسلامی به اعدام ختم میشود که هرچند آن شخص متهم، فرزند آن آخوند هم باشد، حلقه آویز میشود و یا با اسید ترا مجبور به پوشش اسلامی میکنند و اگر فرزند کسی توسط دست راست مفلوج ضحاکعلی در کلاس قرآن مورد تجاوز قرار گرفت، او را مجازات نمیکنند، بلکه او را میبخشند و آب ما را به عراق، خاک ما را به قطر میفروشند و قاچاق مواد مخدر در دست سپاه است و و و، آن شخص آلمانی؛ اول میگه؛ چقدر تو "خوب" آلمانی صحبت میکنی ولی داستانت خیلی غیرقابل قبول که مثلآ پدری حکم قتل فرزندش را بدهد و کشوری خاک کشورش را بفروشد و بیمارستانها و منازل در ونزوئلا بسازد ولی برای زلزله زدگان دست روی دست میگذارد! من مدرک دیپلم دارم!
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۹
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان
  من مدرک دیپلم دارم! کجا باید برم که فارسی یاد بگیرم؟ نه وقتش هست و نه حوصله! تنها چیزیکه به دادم میرسه، همین ایرانیان یوکی هست که باید بیشتر از هر کاربر دیگر بنویسم که خودش یکنوع تمرین مشق فارسی است و شماها هم آموزگار من که مرا تشویق به نوشتن و تمرین کنید! شما که فارسیت خوبه، چرا نمینویسی که نوشتن را از شما یاد بگیرم؟
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۰
  نظر شما چیست؟