پاپ: سقط جنین پس از آزمایشات پزشکی مانند اصلاح نژادی نازی‌ها است

پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیکهای جهان سقط جنین پس از آزمایش‌های تشخیص بیماری جنین را با تلاش ناز‌ی‌ها جهت از بین بردن «ضعیف ترین‌ها» و ساختن «نژاد خالص» مقایسه کرد و آن را اصلاح نژادی با «دست‌کش های سفید» خواند.
 
رهبر کاتولیک‌های جهان روز شنبه طی سخنرانی طولانی برای انجمن «خانواده ایتالیایی» گفت:‌ «کودکان طبق خواست خداوند باید همان‌طور که هستند و همانگونه که خدا آنها را فرستاده است پذیرفته شوند حتی اگر در زمان تولد بیمار باشند.»
حضور پاپ فرانسیس در میان مردم حاضر در میدان سنت پیتر واتیکان پاپ فرانسیس درباره سقط جنین و آزمایشات پیش از تولد برای تشخیص بیماری و ناهنجاری‌های جنین گفت:‌ «اولین فکر پس از این آزمایشات این است که آیا باید از شر آن خلاص شویم؟ کودک را بکشیم؟ برای زندگی راحت تر یک جان بی گناه از بین می‌رود.»
 
وی با مقایسه این عمل با پاکسازی نژادی نازی ها گفت: «من این را با درد می‌گویم. در قرن گذشته تمام جهان به خاطر آنچه نازی ها برای پاکسازی نژاد انجام دادند شرمگین بودند و امروز ما همان کار را با دست‌کش‌های سفید انجام می دهیم.»
 
در پروژه اصلاح نژادی نازی‌ها جهت پرورش نسل برتر، صدها هزار نفر به اجبار عقیم شدند و ده‌ها هزار تن برای پاکسازی نژاد از افراد دارای معلولیت فیزیکی و ذهنی کشته شدند.
+9
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۲
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  این بچه‌ها مگه پدر و مادر ندارند؟ آخه چجوری اجازه میدن که یه همچین پیرمرد چندش آوری که معلوم هم نیست چند دقیقه قبلش اون دستای ....بکشه رو سر این بچه‌ها، ...
  2
  1
  دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۹
  ۵۰
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک
  هر موقع از اون لباس مفت خوری اومدی بیرون و سختی بچه داری ‌رو فهمیدی اون موقع اجازه اظهار نظر کردن هستی ،
  1
  2
  دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۲۷
  نظر شما چیست؟