آغاز سال نوی خورشیدی بر تمامی هم میهنان گرامی خجسته باد - سایت ایرانیان انگلستان

نوروز ، یادگار ماندگار یاران دیروز این دیار
و پاسداشت پاکی ها ، نیکی ها و پهلوانی ها بر همه ایرانیان نیکوسرشت خجسته باد . . .
"سایت ایرانیان انگلستان"
+233
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  سایت محترم ایرانیان انگلستان. ماهم. نوروز باستانی را بشما گرامیان شادباش میگوئیم واز زحمات یکساله شما درسال 96 با خبرها و. ومطالب ارزنده شما سپاسگزاری میکنیم . سالی پر ازشادی وتندرستی برای شما عزیزانم. باارزوی ازادی میهنمان ایران . پاینده ایران
  6
  91
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
  ۴۹
  Pezhman - وین، اتریش

  سال نو بر همه ایرانیان در سراسرجهان خجسته باد.
  4
  86
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
  ۳۷
  رقص پرواز - پراگ، چک

  با عرض تبریک فرا رسیدن سال نو به تمامی کارکنان و کاربران محترم سایت؛ سالی سرشار از امید و مهربانی برایتان آرزومندم!
  5
  84
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰
  ۴۱
  behran - کردستان، ایران

  نوروزتان پیروز، هر روزتان نوروز
  4
  84
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
  ۴۱
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  سالم باشید. البته سال نو یک عدد و رسم تکراری بیشتر نیست. آدمِ نو مهمه. نه؟! بقول هایده هی هر سال بگیم دریغ از پارسال که معنی نداره. داره. با این نون قندیها خودتون رو گول نزنید. عوض شیم. این مهمه. خدا که از ما بیرون بره، چشمامون باز میشه و هر روزمون میشه نو روز. نه؟ خود دانید. با مهر.
  40
  56
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
  ۳۲
  dannni - سوئد، سوئد

  امیدوارم سالی خوبی و بی غم برای هم میهنان عزیز و سلامتی و صلح و شادی و باران فراوان روی مملکت ما ایران نازل کنه الاهی امین
  4
  56
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
  ۳۷
  mehrdaduk - لندن، انگلستان

  سال نو را به تمامى ایرانیان عزیز مخصوصا سایت ایرانیان انگلستان تبریک عرض میکنم امیدوارم در سال نو خبرهاى خوب از طرف این سایت خوب از ایران و ایرانى داشته باشیم . با ارزوى سلامتى شادى و موفقیت
  1
  27
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
  ۷۵
  ایوان مدائن - فرانکفورت، آلمان

  عید نوروز و سال نو را به همه ایرانیان داخل و خارج از ایران تبریک میگویم و امید است که در این سال حق بر باطل پیروز شود
  2
  27
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
  ۴۰
  روانشناس مشاور - تهران، ایران

  من نیز به سهم خود فرا رسیدن عید باستانی نوروز را خدمت تک تک ایرانیان پاک سرشت,-روشن ضمیر ومیهن پرست در هر نقطه از جهان تبریک وتهنیت گفته وبهترینها را برایشان آرزومندم.
  3
  29
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
  ۴۰
  روانشناس مشاور - تهران، ایران

  همچنین وظیفه خود می دانم فرا رسیدن سال نو را خدمت هم میهن ارجمند و بزرگوار کاربر sabokbalam از أمریکا و کاربر ارجمند و خردمند سایت جناب تو خوبی بابا از بلژیک تبریک ویژه عرض کرده و مهر وارادت قلبی خود را نسبت به این دو بزرگوار ابراز نمایم. من همیشه نظرات و کامنتهای شما بزرگواران را دنبال کرده واز خواندن آنها بسیار لذت برده و بسیار آموخته ام. امیدوارم سعادت آن را داشته باشم که روزی شما عزیزان را در میهن عزیزمان ایران ملاقات کنم و دست در دست یکدیگر برای از نو ساختن کشورمان تلاش کنیم. به امید فرا رسیدن روز آزادی وپیروزی نور بر تاریکی
  12
  33
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان

  [::*بی همتا* - برلین، آلمان::]. آفرین، خیلی زیبا نوشتی و با اجازه شما یک رونویسی میکنم: نوروز ، یادگار ماندگار یاران دیروز این دیار و پاسداشت پاکی ها ، نیکی ها و پهلوانی ها بر همه ایرانیان نیکوسرشت خجسته باد! هر روزتان نوروز، نوروزتان پیرزو ;) ;) ;) ;) ;)
  3
  23
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  در این لحظات پایانی سال، به رسم پسندیده اجدادمان در کنار سفره باستانی نوروزی، به اندک کورسویی که از شرافت و افتخار ایرانیان باقی مانده، دل ببندیم و سوگند بخوریم که نخواهیم گذاشت نام ایران را از صحنه گیتی محو کنند. با تک تک هم میهنان عهد ببندیم که در روز های آتی، نهایت تلاش خود را مبذول خواهیم نمود تا افتخارات گذشتگانمان را احیا نموده، ایرانی آباد و آزاد را به فرزندانمان هدیه کنیم. از مسئولین سایت که این محل تبادل نظر را برای ما تهیه دیده اند سپاسگزاریم.
  3
  41
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  سال نو مبارک . هر روزتان نوروز نوروزتان پیروز
  10
  24
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
  ۴۰
  باباجان - لندن، انگلستان
  سال نو بر شما و تمامی کشورهای دارای جشن نوروز مبارک باد
  16
  27
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
  ۴۱
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  روانشناس مشاور - تهران، ایران: زنده باشی عزیزم. شما بزرگ دل و با سخاوت هستید و گرنه " من که باشم که بر آن خاطر عاطر گذرم" جانت گرم. خاک ره همه دوستان را سرمه چشم میکنم. یک بسته پستی هم از مادر رسید. محتویاتش را باور نمیکنید: نخودچی کشمش! دمپایی! زرشک! دستمال و دستگیره آشپزخانه! هر سال همین بساط را داریم و هر سال پیرزن قول میدهد که دیگر نفرستد! به همه دوستان و بزرگواران تعظیم میکنم. به امید ایرانی درخشان در فردایی متحول شده با تحول ما. جانتان قرین عشق و شفقت باد.
  8
  34
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
  ۵۴
  oghabe - بازل، سوییس

  فرخنده نوروز باستانی رابهمراه فرارسیدن سال نوبه همه دوستان وهمکاران سایت وایرانیان اصیل پیروزوخجسته باد. جسم وجان و روانتان پیوسته نوروزی وپاینده باد.
  2
  90
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۴
  ۳۴
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  سال نو رو بهمه هموطنای عزیز تبریک میگم وامیدوارم سال جدید سال آزادی برای مردم ایران باشه
  1
  21
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
  ۴۱
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  scandal - برلین، آلمان: عشق من! اینو که سایت نوشته نه بی همتا. بی همتا نمونه نداره. حق کپی هم واسه سایت محفوظه. آلزایمر بد نیست. تازه علاج پارکینسون هم هست! اما سیر یادت نره! با خنده و مهر.
  9
  21
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰
  ۳۷
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  فرارسیدن نوروز و تحویل سال ٢٥٧٧ شاهنشاهی و ١٣٩٧ و هزار.
  6
  22
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
  ۵۴
  oghabe - بازل، سوییس

  نوروز یاد آور مبارزه ومقاومت و اتحادمردم مظلوم وستم دیده با از جان گذشتگی ورهبری وجلوداری کاوه آهنگردرمقابل ضحاک ماربدوش وخونخوارست که میبایست پیکر کاوه امروز بیاد آزادی گلباران میشد ولی ستمگران و اشغالگران زمانه که برضد بشریت وآزادی گام درراه نابودی این ارزشها نهادند پیکراو را درروز پیش گلوله باران وبخیال خود نابودکردند،بهمین جهت این نوروز بانوروزهای گذشته فرقی اساسی دارد وبا روشن شدن آتش نوروز امشب برفراز قله کوههای کردستان یاد این سمبل مبارزات راازگذشته گرامیتر میداریم.
  2
  90
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
  ۳۷
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران

  🌹🌷🌺🍀☘️🌲🌺🌺🌹 چن دقیقه مانده به تحویل2577 شاهنشاهی و1397 خورشیدی بر همه هموطنان و آن کسی که این نوشته را میخونه مبارک و میمون باد🌺🌷 آرزوی سالی خوب و نیک همراه با سلامتی برای تک تک ایرانیان و پارسی زبانان به همراه خانواده های عزیزتان آرزو مندم 🌺🌺🌹🌷🌺🍀☘️🌲🍄🌻
  6
  36
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۷
  ۳۸
  rahjoo - بابل، ایران

  در آستانه سال نو مجسمه کاوه دادخواه در عفرین پایین کشیده شد ! من سال نو ندارم و حتی به نزد خانواده هم برا تبریک نرفتم چون فرهنگ ایرانی ،مرد و زن ایرانی ، اینروزا داره رنج میکشه و من درونم پر از آتشه!. آدمهایی زیادی رو می بینم که هر روز بدبخت تر میشن و چطور میتونم شاد باشم در کشوری که چشم باز کردم رژیم اشغالگر عربی ترکی اسلامی درِش به من زور میگه و به آیین نیاکانم توهین میکنه و منِ تنها کاری ازم برنمیاد.زندگی چیه؟!یه مزخرفی که بنام انسان درآن هستیم.غیرطبیعی ترین کار ممکن رو در همه عمرمیکنیم و مفتخریم که انسانیم.
  5
  34
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱
  ۴۶
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند
  سال نو بر هموطنان عزیزم مبارک، البته بجز بسیجی‌ها و سپاهی ها
  2
  20
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱
  ۵۳
  shaboruz - پاریس، فرانسه
  همینطور برای شما خسته نباشید !
  1
  12
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  مدیریت و کارکنان محترم سایت ایرانیان انگلستان:سال نو باستانی ایرانیان راستین را بشما هم تبریک میگویم و امیدوارم در سال 1397 خبرهای شاد و امیدوارکننده از ایران عزیزمان در سایت شما ببنیم و بیماری منفی دهنده گان نیز ,برطرف شود
  2
  11
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۱
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::روانشناس مشاور - تهران، ایران::]. سلامت و پایدار باشید یاور دیرینه. آرزوی من هم دیدن روزهای خوشتری برای میهن در کنار ایراندوستانی همچون شماست. لایق اینهمه لطف و مهربانی شما نیستم، فقط هر از گاهی برای دلخوشی خودم چند کلمه ای سر هم میکنم. امیدوارم خواننده نظرات بیشتری از شما باشیم. معلومات و دید گاه های ارزنده تان را از اهل این سایت دریغ نفرمایید. نوروز خجسته.
  3
  17
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵
  ۳۴
  scandal - برلین، آلمان
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. عزیز جان، سال نو را به خوشنویس سایت تبریک گفته و خواستم با یک تیر دو نشان کنم که هر دو یعنی مسئولان گرامی سایت هم همانند بی همتا، زیبا و شیوا تبریک سال نو را به زبان و نگارش آوردند! بدرود
  4
  13
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. خوشا به سعادت شما. مادر من یک سال و نیم پیش عطای دنیا را به لقایش بخشید. یتیم شدم! یتیم نوازی کنید! میدانم که سایت اجازه نمیدهد آدرس درج کنیم تا این حقیر را هم شما با یک بسته پستی سورپرایز کنید! لا اقل هنگام صرف کردن سوقاتی ها یادی از ما بکنید! نمیدانم صندل اتافوکو در دوران کودکی شما هنوز به بازار عرضه میشد یا خیر، قول بدهید که اگر دمپایی از همان مارک بود پایتان کنید، نخود چی کشمش را به یاد ما، یاران سایبری خود میل کنید، فقط زرشک را که مصرف میکردید حتما از من زیاد یاد کنید تا وقتی به باور عمیق که رفته تا با معجزه برگشت کند، بتوانم محکمتر بنویسم “زرشک”!
  3
  22
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۰
  ۴۰
  باباجان - لندن، انگلستان
  [::rahjoo - بابل، ایران::]. عید شما مبارک ! لااقل روز عید داروهایت را‌ مصرف می کردی و یک بار هم شده یک کامنت بدون عقده و دور از جهالت می نوشتی! قابل توجه شما در مورد مجسمه کاوه ! اگر مجسمه واقعا برای کاوه بود چرا اسلحه بدوش بود ؟ مگر کاوه تروریست بود نه ! ولی الات دست آنها بوده که بجای چکش این مجسمه را اسلحه به دست درست کرده اند و هدف سوءاستفاده سیاسی هست ! در واقع به هنر ، تاریخ و انسانیت خیانت کرده اند ! چنانکه مجسمه نادر شاه با تبرش ، مجسمه فرهاد با تیشه اش دنیا او را می شناسند نه با اسلحه تروریست! همان تروریست ها که به انسانیت ارزش قائل نیستند و موقع فرار پیر مرد و پیر زنان روستاها یی که به زور آنها به عفرین نمی رفتند در و پنجره آنها بمب گذاری شده و دستهایشان بسته شده بود تا سربازان ترک به تله به افتند ! آیا این تروریست ها کاوه می شناسند ؟
  26
  7
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۳
  ۸۵
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک

  ما همگی چه کرد؛ لر؛ فارس؛ بلوچ؛ ترکمن؛ بختیاری؛ قشقایی؛ آذری؛ آشوریان؛ ارامنه و یهودیان از یک خانواده هستیم درست همانطور که اسامی در خانواده هم فرق دارد. باید همبستگی خود را حفظ و ولایت آریایی ایران زمین را از وجود دشمنان (جماعت عمری و گروهک منافقین) پاکسازی کنیم. عید خانواده آریایی مبارک. سالی با عزت و لذت برای شما و با ذلت و خواری برای دشمنان. و امیدوارم در این سال نو همگی برای روح پیروز نهاوندی شادی آرزو کنند. قهرمانی که انتقام خون پاک اجدادمان را از اون ملعون گرفت.
  11
  34
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۳
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  در نوروز گلها و بهار دلها جیبتان پر پول دلتان پرنور لبتان خندان
  3
  4
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۵
  ۶۴
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  عید نوروز باستانى و سال نو به هم میهنان گرامى در سراسر دنیا مبارک باد.
  0
  5
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۴
  ۱۰۲
  Nasrin-a - کبک، کانادا
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. زرشک ها و دستگیره هاشو بفرست واسه من 🙂 سال نو هم مبارک.
  1
  12
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۶
  ۳۶
  freedom of the press - تهران، ایران
  نوروز بمانید که ایام شمایید!. آغاز شمایید و سرانجام شمایید!. آن صبح نخستین بهاری که ز شادی. می آورد از چلچله پیغام، شمایید!. آن دشت طراوت زده آن جنگل هشیار. آن گنبد گردننده ی آرام شمایید!. خورشید گر از بام فلک عشق فشاند،. خورشید شما، عشق شما، بام شمایید!. نوروز کهنسال کجا غیر شما بود؟. اسطوره ی جمشید و جم و جام شمایید!. عشق از نفس گرم شما تازه کند جان. افسانه ی بهرام و گل اندام شمایید!. هم آینه ی مهر و هم آتشکده ی عشق،. هم صاعقه ی خشم ِ بهنگام شمایید!. امروز اگر می چمد ابلیس، غمی نیست. در فن کمین حوصله ی دام شمایید!. گیرم که سحر رفته و شب دور و دراز است،. در کوچه ی خاموش زمان، گام شمایید. ایام ز دیدار شمایند مبارک. نوروز بمانید که ایام شمایید!. "سال نو مبارک باد". 🌺🍃🌺🍃🌺🍃🌺🍃🌺🍃🌺
  1
  12
  ‌سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۶
  ۴۱
  behran - کردستان، ایران
  [::rahjoo - بابل، ایران::]. هموطن گرامی در پایان یافتن شبهای سرد و سیاه به خود تردید راه ندهید، هزاران سال است که زخمهایی عمیق تر ازعفرین با عشق و اتحاد و یکدلی و برابری التیام یافته و دوباره برخاسته ایم؛ نوروزتان پیروزتر و افروخته تر از هر سال باد!
  3
  21
  ‌چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۷
  ۴۱
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا: عمر شما مستدام. نه جان خودت. اصلا بیاد ندارم. البته ابتلای بنده به آلزایمر بعنوان یک ابزار کارِ مفید و ضروری در زندگی مدرن بی دلیل نیست! یتیم هم از آن کلمات است.زمانی که بنده از ژوراسیک پارکِ آخوندها فراری شدم و تنها ماندم، روزی دوستی که در اینجا مادرش را از دست داده بود با اندوه گفت: یتیم شدم! گفتم بابا من که سالهاست دوتیم هستم! زندگی است دیگر.‌مثل جریان رودخانه. لحظه به لحظه. دمپایی که چه عرض کنم! نفر برِ واقعی. من گمان میکنم که این دمپائیها مخصوص پدولوگها و کسانی است که ناراحتی پا دارند! باید بسرعت از شرشان خلاص شد و گرنه احساسات فساد را آبیاری میکند. همواره بیاد شما هستم. جانتان گرم.
  8
  9
  ‌چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۶
  ۴۱
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::Nasrin-a - کبک، کانادا: نسرین عزیز به سلامت. باور کن معمولا همه این چیزها را به صلیب سرخ میدهم. تازه سالها لباس هم میفرستاد!! از صلیب سرخ و دزدانش هم حالم بهم میخورد اما حداقل میدانم که مصرف میکنند. مادر خوب میداند که من در مورد وسایل خانه وسواس خصوصی خاصی دارم. اما مادر است دیگر! زرشک هم که زیاد مصرف دارم. خصوصا در همین سایت!! با لبخند و مهر. جانت سبز.
  10
  8
  ‌چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۰
  ۴۱
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::freedom of the press - ممنون از شعر زیبا و پر از بهارِ شما. لطف کردی دوست ارجمند. جانت خوش.
  9
  9
  ‌چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۱
  ۴۱
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک:دوست عزیز من باقر العلوم سایت. نوع انسان یکی است. مذاهب آنها را جدا کرده و به جان هم انداخته. نه؟ ساده است. حتی این مطلب ساده را در کامنت شما نیز میشود دید. فراموش نکن: دشمنی وجود ندارد. تنها دشمنِ تو، خودت هستی. با آرزوی سلامتی و خرد ورزی.‌
  9
  11
  ‌چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۵
  ۳۸
  rahjoo - بابل، ایران
  باباجان-جناب ریشه دار! نماد کاوه در عفرین اظهر من الشمس است! و برای مردمی که سرزمینشون در اشغال یه ترک عثمانیست همواره آماده بودن بهترین راهست! شما چرا نماد ستاره و هلال به پرچمت بستی؟! شما هم بهره میبرید ازین نمادها بمانند همه متجاوزان.نه اینکه از در اسلام به خاک و مدنیت برسی.هان؟حتی به قیمت کشتن انسان همواره در تاریخ!
  4
  14
  ‌چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
  نظر شما چیست؟