تجاوز ۲مرد ایرانی ثروتمند به ۸دختر سوئدی و امریکایی

ماجرای تجاوز دو مرد ایرانی به دختران سوئدی و امریکایی. شش مورد از این جرائم در شهر گوتنبرگ سوئد و دو مورد دیگر در بورلی‌هیلز آمریکا به وقوع پیوسته است و رسانه‌های سوئدی به این پرونده عنوان «بزرگ‌ترین پرونده تجاوز جنسی در سوئد» را داده‌اند.
 
به نوشته روزنامه شرق، رسیدگی به این پرونده از ماه مارس سال ٢٠١۶ آغاز شد. آن زمان دختر نوجوان در حالی‌که تحت‌تأثیر مشروبات الکلی و مواد مخدر قرار داشت، در گوتنبرگ از سوی رهگذران پیدا شد و پلیس در جریان واقعه قرار گرفت. این دختر در بازجویی‌ها گفت با جوانی ٢۶ساله در یک باشگاه شبانه دوست شد و آن پسر به او مقدار زیادی مشروب خوراند و به او مواد مخدر داد. سپس او را به محلی دیگر منتقل کرد و مورد تجاوز قرار داد.
 
مأموران بعد از تحقیقات گسترده فهمیدند متهم ٢۶ساله این پرونده یک جوان ثروتمند ایرانی است که در باشگاه‌های شبانه در گوتبنرگ و بورلی‌هیلز بسیار مشهور است. مأموران این جوان را بازداشت کردند اما او منکر اتهام تجاوز شد با وجود این، تحقیقات ادامه پیدا کرد تا اینکه از گوشی تلفن همراه او ۴١‌ هزار عکس و هزارو ٧٠٠ فیلم از دختران نوجوان پیدا کردند که بسیاری از آنها بدون اطلاع دختران و به‌صورت مخفیانه تهیه شده بود.مأموران پلیس سوئد در ادامه فهمیدند همدست پسر جوان مرد ۵١ساله ایرانی است که پنج باشگاه شبانه در گوتنبرگ دارد و بسیار ثروتمند است.
 
شیوه کار متهمان به این صورت بود که با استفاده از ثروت و شهرت خود با دختران نوجوان که دو نفر از آنها فقط ١۶ سال داشتند، طرح دوستی می‌ریختند و در باشگاه‌های شبانه آنها را بی‌هوش می‌کردند سپس به هتل یا خانه مرد میان‌سال می‌بردند و مورد تجاوز قرار می‌دادند..سرانجام دو متهم پای میز محاکمه رفتند.قاضی دادگاه بدوی درنهایت جوان ایرانی را در هشت مورد تجاوز گناهکار شناخت و به تحمل ٩ سال زندان محکوم کرد. همچنین مرد میان‌سال در دو فقره تجاوز گناهکار شناخته و به تحمل شش سال زندان محکوم و برای باشگاه‌های شبانه او نیز ممنوعیت‌هایی در نظر گرفته شد.
+108
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  جهان آفرینش - تهران، ایران

  این نشون میده حتی تو کشوری مثل سوئد هم پول حرف اولو میزنه.تجاوز عمل شنیعیه و مجازات خودشو در پی داره ولی آیا یه آدم معمولی هم میتونست به این راحتی دخترا رو به خونه خودش بکشونه؟قطعا خیر.باید در تعریف واژه ای به نام تجاوز بازنگری جدی صورت بگیره.خیلی از این رفتارهای جنسی تجاوز واقعی نیستن و سهل انگاری جنسی خود خانومان که جلوی مرد پولدار وا میدن.
  31
  112
  شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۱
  ۲۱
  ab shangooli - لندن، انگلستان

  کلا در اروپا و آمریکا جرم تجاوز تعریف درستی‌ نداره ، مثلا دکتر تیم‌ ملی‌ ژیمناستیک آمریکا رو به جرم تجاوز به حدود ۳۰۰ سال حبس دادند ، خوب یک دکتر مرد از این به بعد چطوری باید دختران رو معاینه و یا فیزیوتراپی بکنه؟ در صورتی‌ که اگر دست به اونها بزنه تجاوز محسوب می‌شه؟ جالب اینجاست که تمام این شکایت‌های تجاوز در سالیان گذشته اتفاق افتادند و این قربانیان تجاوز حالا یادشون اومده که اینکار تجاوز محسوب می‌شه!!! اونهم همه با هم. یعنی شما الان اگر توی خونه نشستی و پلیس بریزه توی خونتون و شما رو به جرم تجاوز به شخصی‌ که هیچوقت انجام ندادی ، بازداشت بکنه ، اگر هزینه گرفتن یک وکیل خوب رو داشته باشی‌ و شواهد و مدارک هم داشته باشی‌ ۶ تا ۸ ماه طول میکش تا بیگناهیت ثابت بشه.
  19
  72
  شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۶
  ۳۵
  karaji - کرج ، ایران

  خاک تو اون سر بیمارتون که اوضاعتون اینقدر خرابه ، احمقها اگه اینقدر پولدارین چرا این همه کوچک زندگی میکنین و هیچ دلیلی نیست جز تهی و فقیر بودنتان در عین مالداری!
  12
  79
  شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۳
  ۴۴
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  فقط مرد مسن تر پولدار بوده . ( صاحب ۴-۵ رستوران) . فرد جوانتر با دختر های جوان آشنا میشده . بهشان مشروب و مواد میداده؛ وقتی دخترها بیهوش و یا نیمه بیهوش بودند . دوتایی تجاوز کرده و فیلمبرداری میکردند.
  7
  12
  یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۰
  ۲۹
  یا30ن - پارسایان، ایران
  درود.همین یه مورد رو کم داشتیم که الحمدلله جور شد.دو تا عوضی اونهم ایرانی!دادگاه سوئد می بایست اموالشان ضبط و هردوشون رو می فرستاد حوزه کنگو تا پشه مالاریا دمار از روزگاراشون در بیاره.آخه نونت کمه جوت کمه.پول که داشتین پارو می کردین و در کشور با سطح فرهنگ عالی هم که زندگی می کنید.در کل بهترین شکل موجود زندگی داشتید سر می کردید.ده مرگتون چی بود!ما اینجور مواقع که یه مایه دار گندش در میاد می گیم آدم پولدار یا دیوانه میشه یا همجنس باز!به نظر من دادگاه سوئد می بایست تجدیدنظر کنه و اشد مجازات براشون تعیین کنه.اینا اگه هم دوره محکومیتشون رو پشت سر هم بگذارند باید چارچشمی بپاشون باشی تا دس از پا خطا نکنند.البته رفقا راس میگن این قانون تجاوز باید برای ملأ عام در اونور آب راست و ریست کنن.انگلیسی ها حرف جالبی می زنند:در دعوا طرفین مقصرن.یعنی این دخترا نمی دونستن شرب زیاد خمر اختیار رو ازت سلب می کنه چه برسه به دفاع از حق خودت!و اینو آویزه گوشام کردم که انسان اگر نهادش پلید باشه از هر نعمتی به عنوان سلاح برای پیشبرد اهدافش استفاده می کنه.
  6
  9
  یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۰
  ۴۷
  nazdaneh.nl - آمستردام، هلند
  من قاضی دادگاه بودم به جای زندان میفرستمشون حوزه علمیه قم. کاری که با دختران کردن. در حوزه علمیه قم مزه کنن.
  0
  0
  یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۷
  نظر شما چیست؟