مدل ۲۸ ساله مهمترین مشاور دونالد ترامپ - تصویری

تهران – ایرنا – تارنمای «هیل» به نقل از کتابی که به تازگی در مورد مبارزات انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نگاشته شده است، نوشت: هوپ هیکس مدیر کنونی روابط عمومی کاخ سفید در جریان سفرهای انتخاباتی ترامپ، کت و شلوار وی را اتو می کشید.هیل در ادامه تصریح کرد: این کتاب که با عنوان ' بگذارید ترامپ، ترامپ بماند' به قلم کوری لواندوسکی مدیر ستاد انتخاباتی ترامپ و دیوید بوسی معاون وی، نگاشته شده است، به توصیف حال و هوای مبارزات انتخاباتی ترامپ می پردازد. به عنوان نمونه در بخشی از این کتاب آمده است که هوپ هیکس در مقام مشاور مطبوعاتی ترامپ در کنار هزاران وظیفه دیگر، مسئولیت اتو کشیدن کت و شلوارهای ترامپ را هم برعهده داشته است. به نوشته این کتاب، هیکس یک اتوی بخار با خود به داخل هواپیمای ترامپ می آورد و به این ترتیب از اتوکشیده بودن همیشگی کت و شلوارهای وی اطمینان حاصل می کرد. به نوشته نویسندگان این کتاب، هیکس یک بار سهوا فراموش کرد تا اتوی بخار را همراه خود بیاورد و این امر خشم ترامپ را برانگیخت. هیکس 28 ساله که پس از برکناری پی در پی شان اسپایسر و آنتونی اسکاراماچی، به عنوان مدیر روابط عمومی کاخ سفید منصوب شد، جوان ترین فردی است که تاکنون بر این منصب تکیه زده است.رسانه‌های آمریکایی با توجه به سن جوان، چهره زیبا و تیپ جذاب هوپ هیکس و همچنین خصوصیات اخلاقی دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا، این خبر را سوژه قرار داده و حاشیه‌های آن را داغ کرده‌اند.هوپ هیکس که مدل رالف لوران بوده، علاوه بر مدیریت روابط عمومی شرکت ایوانکا ترامپ، چند باری هم به عنوان مدل لباس‌های دختر رییس جمهور آمریکا جلوی دوربین رفته است.این زن گم‌نام که سابقه فعالیت‌ سیاسی هم ندارد، چطور سر از دولت آمریکا در آورد؟
+179
رأی دهید
-58

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  scandal - برلین، آلمان

  این زن گم‌نام که سابقه فعالیت‌ سیاسی هم ندارد، چطور سر از دولت آمریکا در آورد؟ چرا نه؟! یعنی اگر یک زن سبیل دار و قورباغه صورت چون معصومه ابتکار مشاور ترامپ میبود، دارای سیاست بهترتری میبود؟! و از طرفی این زن جذاب و زیبا باعث خنک کردن سر داغ ترامپ میشود که زندگی زیباست هرچند دیشب با ملانیا نخوابیدم، وگرنه امکان اینست که از روی فشار به دکمه بمب اتمی فشار دهد و یک نقطه از زمین را بمباران کند!
  47
  159
  دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۰
  ۸۳
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک

  گله‌مندم از ادمینها. سالهاست که بخاطر عوارض ناشی از تشنج بغیر از این سایت جای دیگه‌ای وب‌گردی نمیکردم. نمیدانم راز و سر این زندگی چیست. ولی در هر صورت از قیم گفتند «ترک عادت موجب مرض است». تو همون عکس وسطی و پایینی؛ ذهن و جسم اونقدر که مشتغل (مشغول) میشه دیگه فرصت به مشاهده تصاویر و ویدئو نمیرسه.
  169
  24
  دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۴
  ۲۱
  جمهوری سکوت - فرانکفورت، آلمان

  بابا این ترامپ دیگه کیه . کاخ سفید را خانه عفاف کرده واسش خودش
  48
  100
  ‌سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۳
  ۵۹
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  بفرما نگفتم. یک عکس لختی اینجا بگذارید. این برادرن ارشادی مثل باور و رفکر مثل جان بوداده پیدا می‌‌شوند. این همه خبر از خودشان در مورد این قاری پدوفیل. این همه خبر در مورد مردن کودکان زلزله زده از سرما. این همه خبر در مورد کش ندهید کوچک و بزرگ. برادر ارشادی خواب خواب. یک عکس لختی . همانند اصحاف کهف از خواب ۵۰۰ ساله بیدار . تفکر جان. این ترامپ است . خوب یا بد .عرضه دارد. مشاور سیاسی اینجوری می‌‌گیرد. یعنی این هم تقصیر ترامپ است. که رهبر ما اینقدر بد سلیقه است. که یکی‌ مثل حاج آقا طوسی را برای مشورت می‌‌گیرد؟
  17
  71
  ‌چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷
  ۴۹
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  در کابینه ترعنپ کلکسیون پرنو و مدل پلی بوی و ..زنش و دخترش معلومه تصمیم گیرنده هستند ..امریکا چقدر بدبخت شده واقعا
  49
  36
  دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۴
  ۳۹
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  حتماً مشاور رختخواب و خاک تو سَریشه !!
  31
  57
  دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۰
  ۳۸
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  چیشش عجیبه.طرف مجری یک شوی احمق پسند تلوزیونی بوده.زنش پورنو های سطح پائین بازی می کرده .با کمک روسیه وداماد یهودیش کردنش رئیس جمهور.چی کجاش عجیبه؟
  17
  24
  دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
  ۸۳
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک
  دوستان کسی نرم‌افزار سراغ داره که تصویر مونیتور رو هی بزرگ و بزرگتر کنه، ولی شطرنجی نشه. ممنون.
  30
  14
  دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
  ۱۰۲
  vikingoslo - اسلو ، نروژ
  امریکا ابر قدرت جهان ست و رآیس جمهور و کنگره ان کاملا لیاقت زیبایی و قدرت را دارند . اگر لیاقت نداشتند الان باید کسی معصومه ابتکار جای این خانوم را بگیرد .
  14
  23
  دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
  ۳۹
  amirgheryou - تهران، ایران
  وقتی خبری درباره ترامپ نوشته میشه طرفداران حکومت ظلم و توحش ایران کاملا با پیامهاشون خودنمایی میکنن. ملت اکثریت ..... ترامپ هم به زودی میفهمه مردم ایران لیاقتشون همین حکومته و دست از آزار و فشار به حکومت کثیف شیطانی جمهوری اسلامی بر میداره تا مردم ماژوخیسم ما در لذتشون فرو بمونن. خود ارضایی کنید با شعارهای جمهوی اسلامی. معلومه بعد از ان مال شدن حکومت کره شمالی چقدر از نابودی حکومت کثیف جمهوری اسلامی که پولهای کثیفی رو با تورم و رانت و بی صاحبی مملکت در جیبتون فرو کرده وحشت زده اید.
  5
  16
  ‌سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۷
  نظر شما چیست؟