درد دل های تکان دهنده یک بانوی ایرانی در تظاهرات معترضین - ویدیو

ای رهبر مستضعفان!! 60 درصد مردم ایران گرسنه اند.دستهای منو نگاه کن ، من زحمتکش هستم یا تو؟ بچه هام گرسنه می خوابن
+208
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  scandal - برلین، آلمان

  مثل همیشه، داستانهای دردناک از ایران و مثل همیشه، دیروز داستان من دردناک بود و امروز داستان تو و فردا نوبت داستان یک هم میهن دیگر، پس تا دیر نشده، نباید عقب نشینی کرد و بی‌ اعتنا از این "داستانها" گذشت، پیروزی از آن ماست زیرا ما و داستان ما بیشمارنند، بدرود
  6
  112
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۶
  جمهوری سکوت - فرانکفورت، آلمان

  در سال ۱۹۱۵ سن‌پترزبورگ دچار آشوب‌شد و گروهی از سربازان سر به شورش برداشتند. تزار به اندرز کسانی که او را به انجام اصلاحات برای پیشگیری از انقلاب می‌خواندند توجهی نکرد. در سال ۱۹۱۷ کمبود خوراک در پتروگراد (نام تازه سن‌پترزبورگ) منجر به شورش مردم برای یافتن نیازهایشان شد.تزار نیکلای دوم امپراتور روسیه برای سرکوب کردن تظاهرات ۱۵۰ هزار نفری مسکو که ۲۳ روز ادامه داشت، ۳۰ دسامبر سال ۱۹۰۵ دستور داد که تظاهر کنندگان را زیر آتش توپ قراردهند!. در این تیر اندازی بیش از ده هزار تن کشته شدند. تظاهرات در طول سال ۱۹۰۵ در بیشتر شهرهای روسیه جریان داشت که تظاهرات مسکو در ماه دسامبر وسیعتر از همه بود و تظاهر کنندگان که به کمبود و گرانی مایحتاج زندگی، وجود فساد اداری و نیز نبود آزادی اعتراض داشتند خیابانهای مسکو را بسته بودند.
  4
  33
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Dine tahavo - اسلو، اتریش

  خفه شو هارا،تک تکتون جواب پس می‌دیدید،تنها و تنها رهایی ایران و مردم وطنم،جدا کردن دین شیطانی از سیاسته،و قرن فقط پالون عوض کردن.مرگ بر این حکومت فاسد و خونخوار،مرگ بر خامنه‌ای دیکتاتور،اینا روی مغول رو سفید کردن،احمق این صدای مظلومه،این صدای خفه شدست،نبود بد این دین وحشی.درد بر ایرانو ایرانی‌.
  4
  46
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد

  تازه اکثریت این ملت مظلوم، شریف و مورد ستم نمی‌دانند پس ماجرا چیست و ابلیس نزدیک به چهل سال است فرمان ایران و ملت را در دست گرفته و از منابر خود هر روز آنها را به خود میخواند، گمان دارند تنها فقر معیشتی است، هیچ برکتی از هیچ نظر با ابلیس نیست همه اش نکبت است و تاریکی‌ و فقر ظاهری و باطنی. خداوند این ملت مظلوم را به حق خود آگاه کرده تا ابتدا روح به یغما رفته‌شان را از ابلیس باز پس ستانند که همه چیز درست خواهد شد، و کشور و ملت در برکت و نور و شادی غرق خواهند شد.
  4
  26
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::جمهوری سکوت - فرانکفورت، آلمان::]. به شما بر نخورد. ولی‌ دنباله ماجرا‌ را هم بگو. بگو که ۱۹۱۷ بلشویک‌ها آمدند و چنان پدری از ملت در اورددند. که بعد از ۵۰ سال همه روسی‌ها امروز می‌‌گویند. تزار نور به قبرت ببارد. دوست عزیز دست بردار. حکمت پرولتاریا اگر خوب بود. که تمامی بلاک شرق خودشان بر ضد خودشان قیام نمی‌‌کردند. استالین دست کمی‌ از تزار نداشت.
  4
  24
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سخت کوش - کردستان، ایران

  انقلاب دیگه نمیخوایم . اشوبگرها احمق برید خونتون کم ب اموال مردم آسیب بزنید آخه مغازه دارها چیکارتون کردن
  55
  5
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Dine tahavo - اسلو، اتریش
  وقت انتقام ما ملت ایران رسیده،چهل سال غارت ثروت عمومی که حق همه ملت ایران بود نه فقط یک مشت مفت خور در لباس،اخوند و بسیجی...از شمال تا جنوب-از شرق تا غرب...باید از حلقومشون در بیاریم
  0
  19
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  ایوان مدائن - فرانکفورت، آلمان

  مردم زحمت کش و نجیب و ستم دیده ایران حقتان را بگیرید از شیاطین این دین خوناشام و غارتگر و نابود کننده این سرزمین
  0
  21
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.