اولین مصاحبه با مردم معترض پس از تظاهرات گسترده در ایران | دی ۹۶

+58
رأی دهید
-107

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد

  این نظام به اتفاق ارباب‌ها و عواملش سر نگون میشود ، اما مردم حواسشان باشد اینگونه این ابلیس‌ها انرژی یشان را تخلیه نکنند، هیچ گفتگویی نباید انجام گیرد، این نظام در طولِ ۴۰ سال از هیچ جنایت خیانت ، ظلم ، ستم، کشتار ، غارت ، فریب و دروغ روی گردان نبوده است، مانند این است با ابلیس وارد معامله شوند. بگزارید افتخار سرنگونی این ابلیسان با شما باشد واگر نه برایِ خداوند سر نگونی اینها کاری ندارد، علت دارد و کار باید پخته شود. اعتراضات تا سرنگونی این نظام باید ادامه پیدا کند. باب گفتگو با این هر جأییانِ مزدورِ دست نشانده را باز نکنید.
  12
  94
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Iranemaa - قم، ایران

  خیلی جالب و خنده دار بود ،کاملا مهندسی شده بود که فقط مسایل اقتصادی را بیان میکرد هیچ قسمتی از شعارهای . مردم که خط قرمزها را زیر پا گذاشتند مثل جمهوری ایرانی و خامنه ای دیکتاتور و..نبود . بعضی از افراد مشخص بود صحبت هایشان سانسور شده بود و بعضی ها هم از خودشون بودند ولی چیزی که هست اینه که مردم با این سناریوهای نخ نما شده صدا و سیمای میلی اشنا هستند و به این دروغها عادت کردنده اند و خوشبختانه خیلی از مردم اصلا تلویزیون ایران را تماشا نمیکنند که وقتشان را صرف این اراجیف کنند.
  9
  126
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Compatriot - لیون، فرانسه

  کی‌ گفته این انقلاب مال ماست. این انقلاب مال آخوندهای مفتخور بی‌ خاصیته. کی‌ تا حالا سود برده از این انقلاب هر که شد بسیجی‌ و شروع کرد به آزار و اذیت مردم. اینها غم نا‌ن ندارد چون روزانه و هفتگی حساباشون پر میشه با پول مزدوری. خامنه‌ایی کاره‌ای نیست نفهم. خامنه‌ایی دزد بزرگ همه کاره است که نظرش را به همه تحمیل میکنه. یا رب روا مدار که گدا معتبر شود! این سیاه بازی‌ها دیگه رنگ و بو نداره . باید ملت حسابشون را یکسره کنند وگرنه بچه‌هاشون را رژیم تو زندانها می‌کشه.
  5
  112
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  1irani - لندن، انگلستان
  قشنگ معلومه این مصاحبه ساختگی هست و مهندسی شده.اخه بی پدر مادرا همه از سر تا پا یک کرباسین .از رهبر بگیر بیا به پایین همه دزد تشریف دارید.بیخود روحانی روحانی نکنید همه شون دزدم. همه آخوندها پدر سوخته و مال مردم خورند .....تو ولایت فقیه و دارو دسته شون.
  1
  12
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Majid38 - ملبورن، استرالیا
  مرگ بر خامنه اى خا منه اى به ....خوردن افتاد.
  1
  14
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  باور عمیق - قم، ایران

  برجام به ثمر برسد تا مشکل ((آب خوردن)) ملت نیز حل شود . برجام به اتفاق بیفتد تا مشکل ((بیکاری)) تا مشکل ((گرانی)) حل شود . برجام به ثمر برسد تا هر ایرانی یک بویینگ نو داشته باشد . تازه از برجام بالاتر، ٢٠٣٠ به ثمر برسد تا همه در کنار یکدیگر با صلح و صفا و آرامش زندگی کنند. و مکروا و مکر الله ان الله خیر الماکرین . تمام اقشار، مسئولین، ائمه جماعات، بزرگترهای فهمیده هر خانواده، همه با هم باید با تمام قدرت تلاش کنند تا روز به روز خواسته های ملت بزرگ ایران در مسیر صحیح خویش هدایت یافته و قدرتمند تر شود. و ما رمیت اذ رمیت ولکن الله رمی
  20
  0
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Tombehtar - نیورک، ایالات متحده امریکا
  اینها معترض نیستند, مزدوران و جیره خواران رژیمند و قادر به نجس کردن دریای پر خروش مردم ازادیخواه ایران نیستند, این ترفندها دیگر کارگر نیست ای رژیم شیعه داعشی و ای داعشیهای مزدور رژیم.
  1
  14
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Tombehtar - نیورک، ایالات متحده امریکا
  اینها معترض نیستند, مزدوران و جیره خواران رژیمند و قادر به نجس کردن دریای پر خروش مردم ازادیخواه ایران نیستند, این ترفندها دیگر کارگر نیست ای رژیم شیعه داعشی و ای داعشیهای مزدور رژیم.
  1
  11
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  scandal - برلین، آلمان
  فقط امیدوارم، مردم ایران دچار خجالتی و شرمندگی نشونند که با آن تبلیغات دروغین مذهبی‌، رسانه‌های گروهی و با کمک سیاسیون مکار دچار "عذاب وجدان" شونند که مثلا چرا ما بخاطر گرانی "تخ مرغ" و یا بخاطر "شکم" دست به سرنگونی رژیم زدیم و یا با اعتراض خود باعث جنگ و خونریزی شدیم! عزیزانم، باید نگران این توهمات نشویم، زیرا همانطوری که قبلا تاریخ به ما اثبات کرده، فاکتور "شکم" (=اقتصاد)، جزو یکی‌ از "محرکترین" اهرم هایی بوده که باعث پیشرفت جامعه بشریت شده است، همانند از غار نشینی به ساخت آلونک و کاشانه پرداختن و یا انقلاب رنسانس که بخاطر گرانی بیش از حد‌ نرخ نان بوقوع پیوست که باعث پیشرفت جهانی جامعه بشریت شده است، بدورد که آزادی و ارزانی‌ حق اولیه ما میباشد، بدرود.
  0
  10
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۵
  hassan5 - تهران، ایران
  شیر زن::خدا برای حفظ میلیارد ها کهکشان گرفتار زیادی دارد .مشکل ما باید بوسیله ملت ایران (خودمان)حل شود.
  2
  5
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین
  با دٌرود بتمامی هموطنان گرامی، باید آگاه بود که این تحرکات ایجاد شده در سراسر کشور نه بعلت گرونی ونه وضعیت اقتصادی مملکته! مردم و مخصوصا قشر جوان جامعه از دختر و پسر خسته شدن از این آغا !بالاسری ملاها و مذهبیون دزد و جنایتکار ،خواسته مردم ارزونی و وضعیت اقتصادی روبراه نیست مردم از اسلام و آخوندا متنفر شدند و تا براندازی این دین لعنتی و آدمخوار از پا نخواهند نشست، شاهزاده هم اگر دلسوز مردم و مملکتشون هستند تشریف بیارند وطن و انقلاب را هدایت کنن.
  0
  10
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  fanus2013 - مسکو، روسیه
  باریکلا به صدا وسیما فیلم خوبی درست کرده.البته  از بازیگرهای ناشناس  زیاد استفاده کرده.اسکار امسال مال شماست.هه هه هه هه .مردم با اینا  خر نمیشن دیگه
  0
  10
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  باور باز حیدر حیدر می‌‌کنی‌ ؟ این‌ها جاسوسان آمریکا و اسرهیل هستند. ؟ شرم نمی‌‌کنی‌؟ تازه این تلویزیون دولتی خودتان است. و این گزارش از ۱۰۰ سانسور رد شده . حالا حساب کنید اگر تلویزیون ما آزاد بود. شرت از پای رهبر شما در خواهند آورد. بروید پیش اسد. تازه اگر شما را راه دهد. با شما مجوس‌ها چکار کند. خود دردسر کم دارد.
  0
  7
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  مصاحبه های جهت دار ، قشنگ مشخصه که برنامه ریزی شده است، حالا اصلاً فرض بگیریم تظاهرات ها خاموش بشه ، ایا دولت و این نظام فاشیست توان این رو داره که حتی تا پایان این سال اندکی از امال و ارزوهای این ملت رو براورده کنه؟ در صورت خاموش شدن اعتراضها ایا مشکل گرانی و تورم و اختلاس و دزدی حل میشه؟ سرکوب فعالین اجتماعی حل میشه؟ اینها چهل سال فقط وعده ی سرخرمن به مردم میدن، ما باید تا کی منتظر تحقق این وعده های پوچ باشیم . ای مردم اگر ایندفعه هم ساکت بشید بدونید که اوضاع بدتر از قبل خواهد شد
  0
  7
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  hassan5 - تهران، ایران- همه چی‌ با انسان در ارتباط است به همین خاطر دور شدگان از انسانیت به هر دست آویزی از کهکشانها و دیگر کائنات چنگ انداخته تا انسانیت ظهور نکند. نگران خداوند نباش او کارش را بلد است نگران ظهور انسان باش و سنگ اندازیهای جلوی پایش، که وظیفه ایی خطیر است و مدعیان همه در ادعایِ خود سرنگون شدند. ابلیس سوگند خورد که نگذارد انسان به این مقام برسد، و خداوند فرمود ادعایِ تو قابلِ اعتناست اما نه در مورد بندگان مخلص من، و این بندگان و یاران هم بسیار محدود اند از انگشتان دو دست کمتر و هم در محک‌های عظیم قرار دارند، اما ظهور انسان انجام می‌گیرد و حق او را کفایت می‌کند، و وضعیت دیگران پشیمانی ابدی خواهد بود و حسرت و سوز. نگران این هستم. انسان حجت است و حق دیگران را با او می‌‌آزماید.
  2
  2
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.