سخنرانی کامل روحانی در مورد اعتراضات و خیزش مردم ایران بر علیه حکومت

+15
رأی دهید
-114

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Iranemaa - قم، ایران

  . هموطنان عزیز باید تا نابودی کامل رژیم ادامه دهیم حتی با دیوار نویسی و شعار نویسی بر روی دیوارها ،و نوشتن بر روی اسکناس. و هموطنان عزیز مقیم خارج، با تجمعات جلوی سفارتهای جمهوری اسلامی ، رژیم را به زانو در بیاوریم.
  3
  64
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۸
  ناصر 12 - گوتنبرگ، سوئد

  آقای روحانی! وقتی حرفهایت را شنیدم یاد مولانا جلال الدین افتادم که گفت: ورد را خوب آموخته ای _ لیک سوراخ دعا گم کرده ای .
  2
  59
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  38 سال وقت داشتید درست کنید نتونستید گند زدید حالا افتادی به ..خوردن و غلط کردم و داری چاپلوسی میکنی. همون گرگی در لباس میش. چه ژست مظلومانه ای گرفتی به خودت. تنها خدمتی که میتونی هم به خودت بکنی هم به مردم اینه که گورتونا گم کنید برید و تفکر اسلامی را با خودتون ببرید وگرنه دلش براتون تنگ میشه. باور کن بشار اسد هم بهتون پناهندگی نمیده
  2
  73
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد

  فقط همتان به گور بروید ماسون‌هایِ پلیدِ هزار چهره و شیطان صفات.
  3
  66
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  پُشو جمعش کن بساط سیاه بازى و ننه من غریبم بازیتو حسنک ! روزى که این روباه براى دومین مرتبه با فریب مردم خیر سرش رئیس جمهور شد، نتانیاهو که براى من شخص نفرت انگیزیه حرف کاملاً درستى در مورد روحانى زد ، و اون این بود که روحانى گرگیست در لباس بره !!
  2
  67
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  Sharumm - لندن، انگلستان
  مردم 40 سال فرصت دادن اگه شماها اصلاح پذیر بودید باید تا الان اصلاح میشدید. همیشه انگشت اتهام این رژیم به سمت مردمه و هیچ مسئولیتی در قبال اعمالش قبول نمیکنه . مردم برای همین عصبانی هستن. کل رژِیم با روحانی و احمدی نژاد و خامنه ای باید زحمت رو کم کنن.
  0
  9
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  شما تکرار مى کنید مردم بایدبه صورت مسالمت آمیز خواسته هاى خود را ابراز کنند . دهها سال است که اقشار مختلف ملت بار ها این کار را کرده اند ولى صدایشان به گوش جمهورى اسلامى فرو نرفته و نتیجه اش متهم کردن مردم به سرویس هاى بیگانه و فساد روز افزون جمهورى اسلام بوده . از سوى دیگر مى گویید که ما در مقابل مشگلات متعدد باید چه بکنیم ٬ خوب یک راهش رفراندم است تحت نظارت مستقیم سازمان ملل تا مردم حکومت دšلخواه خود را انتخاب کنند و جمهورى اسلامى باید به نتیجه آن تمکین نماید و راه دوم همانى است که در طى این چند روزه ملاحظه کرده اید.
  0
  7
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  II PARSA II - هانوفر، آلمان
  مرتیکه کی رو داری گول میزنی در ۳۹ سال نتونستید وضعیت مردم را سر و سامان بدهید بعد مردم باید چقدر نادان باشند که باور کنند به وعده های تو خالیتون در ضمن مرتیکه تو حتی توانایی صحبت مستقیم در تلویزیون را نداری و بهت اجازه نمی دهند بعد تو کاره ای هستی که بتونی تحول بوجود بیاری؟ این را هم از یاد نبر چرا به قول خودت مردم حرف آمریکا و اسرایل و عراب رو گوش می کنند اما برای حرف های شما پچیزی غایل نیستند؟ آخوندک تو فکر کردی باهوشی و دیگران نادان که گول خوندی بی شرف. شما باید نابود بشید چون ایران و ایرانی را به نابودی کشاندید. به امید پیروزی :(
  0
  8
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  باور عمیق - قم، ایران
  آه از آن دست پر از پینه که حسرت بکشد، پدری کز زن و فرزند خجالت بکشد - ای نشسته صف اول نکنی خود را گم ، پی اقدام تو هستند هنوز این مردم چند روزی تو مقامی به امانت داری، منصبت را نکند طعمه خود پنداری
  8
  3
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Tombehtar - نیورک، ایالات متحده امریکا
  ننگ و مرگ و نفرین بر تو و تمامی کسانی که برای بقای این رژیم شیعه داعشی و تروریست دارید تلاش می کنید, ولی زهی خیال باطل ای اشغالهای گندیده. به زودی دمتون مزارین رو کول فرار را بر قرار ترجیح خواهید داد والا تکه بزر گتون مژه هایتان خواهد بود.
  0
  8
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  rouzbeh_ma - لندن، انگلستان
  باز همون حرف ها باز همون دسته بندی ها . یعنی تا پتک مردم تو سرتون نخوره باور نمی کنید. حماقت چقدر آخه.
  0
  8
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  behzad2010 - رتردام، هلند
  ملت ایران مگر اینکه مغز خر خورده باشند که دوباره بخواهند گول حرفهای تو روباه و شیاد را باور کنند.این تو بمیری از اون تو بمیرها نیست,باید از ان سرزمین گورتان را گم کنید!
  0
  10
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان
  چطور در شورش 57 تمام بانکها و ادارات دولتی و سینما و وووو را آتش میزدید و از BBC هم برای پخش اعلامیه ها و اخبار شورش ها استفاده میکردید ولی حالا مردم اجازه این کار را ندارند؟ چطور آن زمان از همه سران کشورها بخصوص آمریکا و انگلیس و فرانسه انتظار داشتید که از مخالفان حمایت کنند ولی حالا این مسئله خلاف است؟ تازه داریند میفهمید که آخره خطه.
  0
  12
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.