صدا و سیما و حکومت دست به دامن عارف و اصلاح طلبان شدند تا مردم را دعوت به آرامش کنند

+7
رأی دهید
-111

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران

  . هموطنان عزیز باید تا نابودی کامل رژیم ادامه دهیم حتی با دیوار نویسی و شعار نویسی بر روی دیوارها ،و نوشتن بر روی اسکناس. و هموطنان عزیز مقیم خارج، با تجمعات جلوی سفارتهای جمهوری اسلامی ، رژیم را به زانو در بیاوریم.
  4
  72
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۳
  ۶۱
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  نظام و حکومتی که رفورم پذیر نیست اصلاح طلب یا محافظه کارش چه غلطی میتونن بکنن، اصلاح طلبها خطرناک تر از محافظه کارا هستن اینها مردمان دو رو و فرو مایه ای هستن، کاش مردم تا سرنگونی اونها به تظاهرات ادامه بدن .
  12
  66
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۷
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران

  دگه اون دوره ای که به خاتمی و روحانی رای میدادیم تا نماینده خامنه ای و بسیجی ها رای نیاره و روی باور عمیقها و میرزاده عشقی ها را کم کنیم تمام شد الان نفرت مردم از خاتمی وروحانی بیشتر از جلیلی ها و رییسی هاست .چون امثال رییسی و بسیجیهای عقبمونده طرفدارشون ،موضعشون مشخصه و با وعده های ازادی خواهانه و دموکراسی،مردم را فریب نمیدن و البته احتمال اینکه نظام از خاتمی ترسو در جهت فریب مردم استفاده کنه هم وجود دارد و یا اینکه خامنه ای و مجلس، روحانی را عزل کنند و تمام مشکلات را بندازند گردن روحانی، و وعده های اقتصادی بدهند تا مردم را ارام کنند
  3
  61
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۶
  ۶۰
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد

  وقت راستی‌ آزمأیی است، ملتِ ایران روحتان به اندازه کافی‌ در تسخیرِ این نظام پلید قرار گرفته، وقت رهأیی است و نیروهایِ موثر و خیر در دنیا هم سو‌ ، حامی‌ و هم پای شما. فریب مجدد نخورید، آخوند و عواملش تمام عمر به نطاقی و بهره گیری از زبان هستند و سازندگان آخوند کارشان را خوب بلدند. زندگی‌ را که برایتان به جهنم تبدیل کرده اند، روحتان را از این منجلاب نجات دهید و با قیامی همه جانبه حق سالیان خود را از این فاسقینِ مزدور بگیرید. به شما خاطر جمعی میدهم هیچ خیری از این نظام به شما‌ها نخواهد رسید ، چوب خطشان پر شده و خداوند جز سرنگونی و خواری هر چه بیشتر برایشان نمیخواهد.
  3
  42
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۲۶
  ۴۱
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  حالا همه به هول و ولا افتادند که اعتراض و انتقاد حق مردم هست و مردم بیربط نمیگن که وضعیت معیشت و اقتصادشون بهم ریخته است و در مملکت شفافیت نیست و دزدى و فساد مسئولین بیداد میکنه وووو ولى نمیگن که اگر مردم حرف حق میزنند و اعتراضاتشون بجاست ، زندانیان سیاسى ما هم به جُرم همین انتقادات و اعتراضات هست که گوشه زندانهاى مملکت با انواع شکنجه هاى روحى و جسمى دست به گریبانند!! ولى بقول معروف این تو بمیرى از اون تو بمیریها نیست و وقت خداحافظیه! هم اصولگرا و هم اصلاح طلب که سگ زرد برادر شغاله!
  3
  49
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۹
  ۳۶
  Sharumm - لندن، انگلستان
  اصلاح طلب و اصولگرا دو روی یک سکه هستن یعنی سگ زرد برادر شغاله. کل رژیم با اصلاح طلبانی که عمر این رژیم رو یه 20 سال زیاد کردن باید شرش رو کم کنه.
  1
  10
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۳
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  عارف خر کیه بابا. این یکی عوضی تر از اونیکی. اصلاحطلب کیلو چنده. یه عده مفت خور دزد. همه این حکومتیها هرررررررررررررری
  1
  13
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۸
  ۳۹
  باور عمیق - قم، ایران

  ٢٠٣٠ آقا، فقط ٢٠٣٠ . دوای درد مملکت فقط ٢٠٣٠ هستش . برجام ١ و ٢ و ٣ هم هر یک شب در میان ساعت ٩ شب برای خواب کردن مردم تجویز میشود به اندازه یک قاشق غذاخوری . پیاده روهارو هم ما اگه بیایم سرکار اصلا نمیذاریم کسی دیوار بکشه . روحانی، تو مارو نشناختی . ما کسایی هستیم که انتقام یک خون رو ١٤٠٠ ساله از تمام دنیا داریم میکشیم و تا ابد هم ادامه خواهیم داد . تا تو رو نفله نکنیم و طرفدارات رو به غلط کردن نندازیم، ول کن ماجرا نیستیم . این خط و این نشان . اون گاگولایی که روزای انتخابات مثل یابو از خوشحالی بدون اینکه بفهمن داشتن از خودشون صدا در میاوردن، تا صدای غلط کردنشون رو نشنویم ول کن نیستیم . تو هم میری همون جایی که کوسه رفت . بزودی زود زود بحق محمد و آل محمد صلوات الله علیه و علیهم اجمعین
  21
  1
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۵
  ۶۰
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  باور عمیقِ شیطانی - تو برو زیر عبایِ خامنه ایی دجال و بیشتر به خون خواری مشغول شو، بوی خون و نجاست تمام وجود منحوس او را پوشانده ، و همه شما تبدیل به خون خوارانی شده اید که هل من مزید می زنیدهنوز خون دلمه شده ملت بر دستان و دامن آلوده قبایِ این ملیجکِ روسی آثار خود را دارد و لکه ننگی تا ابد بر دامان بشریت است، این شعارها و و گنده گویی‌ها ا ازدهان گشاد و بی‌ شرم رهبرت بارها خطاب به انسانیت زده شده است، این نظام توسط خودتان و با یاری حق هر روز در حال سرنگونی تا سقوطِ کامل است، آسیا به نوبت ، تو روح انسانی‌ خود را که به ابلیس داده ایی حفظ میکردی، نمیخواهد طرفداری از یک خون کنی‌، همان خونی که امثال شما ابن زیادها و شمرها و خولی‌ها تا کنون از خلقِ باور مند ریخته اید تا نفس فرعونی و کافر کیش خود را راضی‌ کنید، پر از عقده ، پر از هارت و پورت پر از ناخالصی و دست آخر پر از عجب و کبر و نگاه از بالا، خصوصیات کامل ابلیس که به این دلیل رانده شد. یقین بدان همه تان به چاه ویل خواهید رفت، آنهم به دست خودتان تا تلفات از خودتان باشد نه از ملت. فتنه آخر زمانی‌ که شماها عواملش هستید البته کوچک نیست.
  2
  11
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
  ۶۱
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  این کوسه همون دوست سالهای سخت علی چلاغ بود ، حالا داری کوسه رو میکوبی مثلاً؟ ما از این شکاف بین شما هم استقبال میکنیم ، میشه بگی رهبریت با چه کسانی به اختلاف و شکاف نرسید؟؟ خاتمی ، احمدی نژاد بنی صدر رفسنجانی ، شما حتی خودتون نتونستین با هم بمونید میدونی چرا؟؟ به خاطر بوی تعفنی که میدید نمیتونید همدیگه رو تحمل کنید. به زودی سر مشرک بزرگ علی چلاغ رو بر بالای دار خواهی دید
  0
  13
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.