مطهری: دولت باید اعتراض مدنی را به رسمیت بشناسد.

+35
رأی دهید
-66

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  تو را خدا جمع کنید مردم خسته شدند از تو نکبت و امثال تو. دیگه خیلی دیر شده برا دلسوزی
  4
  60
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۹
  ۴۱
  Compatriot - لیون، فرانسه

  بازم این کثافت و سوپاپ اطمینان جمهوری فسق و فجور اومد اظهار وجود کرد. ای‌ بابا چرا نمیری گم شئ‌ دیگه.
  5
  30
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۵۴
  ۳۹
  باور عمیق - قم، ایران

  ما نه آنیم که آموخته غرب شویم، پی هر وسوسه ای سوخته غرب شویم سیلی از کوخ نشین کاخ نشین خواهد خورد، و زمین خوار سرانجام زمین خواهد خورد
  36
  12
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۰۸
  ۴۱
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  در رژیمهاى استبدادى ، خصوصاً استبداد دینى تنها چیزى که برسمیت شناخته نمیشه و بعضاً تابو بحساب میاد اعتراضات و انتقادات مدنى از حاکمیت هست ! شمار ، بیشمار زندانیان سیاسى گواهى بر این مدعى است! در ضمن آقایون حالا که تو گلوشون گیر کرده یاد حق و حقوق پیش پا افتاده و ساده مردم ، که چهل ساله نادیده گرفته شده افتاده اند! در واقع نوشدارو بعد از مرگ سهراب!
  2
  34
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۱
  ۳۵
  scandal - برلین، آلمان
  با توجه به اینکه "فرهنگ" اعتراض در آلمان بسیار پیشرفته و مترقی است و تخم مرغ هم بسیار ارزان، ولی‌ دیدیم که بخاطر جلسه G20 در شهر هامبورگ چه بلایی بر سر سیاستمداران آوردند که درسی‌ بود برای آنان، که جدا از مردم به سیاست میپردازنند، با توجه به اینکه سیستم درمانی، تهیه و ساخت خانه و پیشرفته‌ترین سیستم‌های بهداشتی بخاطر تمیزی آب و هوا که در جهان حرف اول را می‌زند را برای مردم خود مهیا ساخته است، از صنعت راه، مشروب سازی و گوشت ارزان بی‌ استخوان بگذریم که از سبزی خوردن و نان "ارزانتر" است.
  1
  15
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۵
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. باور این را خوشم آمد. کاخ نشین سیلی‌ از کوخ نشین می‌‌خورد. ولی‌ بردار جان حساب کردی .این رهبرت چقدر سیلی‌ خواهد خورد ؟ یک شغل جدید باز درست کردی؟ حامیان ضد سیلی‌ رهبر. یک گردان درست کن. همه جلوی رهبر صف بندید. که این همه سیلی‌ نخورد. شعار جدید. ما اهل کوفه نیستیم . رهبر سیلی‌ خورد. در زندگی‌ خیلی‌ چیزها دیدم. ولی‌ از شما درو تر. اپورتونیست تر. بی‌ حیاتر تجربه نکردم. امشب که می‌‌خوابی‌ کمی‌ فکر کن. لیس زدن پس مانده بشقاب آخوند ارزش این همه ذلت و خواری را دارد؟
  1
  31
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
  ۶۰
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  باور عمیق شیطانی- شما دست پرورده نوکر روسی خود خامنه ایی ملیجک هر کاره هستید. برو پشت سر پسر شیطان صفت تر از خودش و روی دست او بلند نشو، نطفه آ‌ش را غرب در رحم زنش کاشت، و نازنین زاغری گروگان پولهای بلوکه شده این خبیث دزد سر گردنه در بانک‌های بریتانیا است، کلاهت را پائین تر بکش و باد به غبغب انداختن را ادامه بده. تا مبادا عتماد به نفس کاذب و پوشالی و شیطانی تان خدشه دار شود.
  4
  19
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳
  ۶۰
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  باز این موکت بسر نطق کرد، چه طلبی این گروهِ مدعی از همه دارند، چشمشان را مگر خاک قبرستان پر کند، زودتر همه بروید به قبرستان تا هر روز مجبور به دیدن آن‌ افکار معیوب و ظواهر معیوب ترتان نشویم، یکی‌ میشود دیوی مانند شرک که انسان از دیدنش سیر نمی‌شود بس که شخصیت مهربان و پر از معرفت دارد، و اینها هم میشوند انسان که حال دیگر انسانها از هر چیزشان بهم می‌خورد، خداوند ملت ایران را ببخشد و این ریاضت عظیم را هر چه زودتر به پایان برساند.
  4
  7
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
  ۳۹
  sama128 - شیراز، ایران
  گوسالهدمفتخور اگه دولت دزد مجلس دزد قوه قضاییه دزدکارشون را درست انجام بدن نیاز به اعتراض مردم نیست. مردم اقتصاد خوب کار معیشت خوب زندگی خوب نه در حد رفاه بی در وپیکر شما ها حد نرم و معمولش را میخوان در حد سال ۵۶ که راحت وآسوده زندگی میکردن و از روی شکم سیری شاه خدا بیامرز را در به در کردن .‌الان اوضاع اقتصاد در حد سال ۵۶ هم نیست این همه آخوند شکمباره مفتخورممکلت را تبدیل به اسطبل و طویله کردن . اگه جوانان کار داشته باشن اعتیاد خانمان سوز جمع بشه چرخ اقتصاد توی مملکت بچرخ این همه اقازاده دزد و مفتخور قاچاق نکنندو مملکت را نچاپن مردم مگه بیکارن هر روز بیان شعار بدن . چون همه تون از دم دزدید و فقط فکر جیبتون هستید از راس دزدها یعنی خامنه ای تا پایین میشه این وضع مملکت.
  2
  3
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۲
  نظر شما چیست؟