تکه تکه کردن عکسها و بنر خامنه ای توسط مردم - ویدیو

+170
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  scandal - برلین، آلمان

  درود به غیرت آتش به اختیارت!
  8
  87
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد

  لعنت به خامنه ایی دجال و کل اصحابش و کلِ این نظام جهنمی، خدا را سپاس برای دیدن این صحنه ها، زمانی‌ بود که این ملیجک روسی، چنان بارش را بسته بود و دنیا چنان این مامور خبیث و دجال خود را رهبری و حمایت میکرد که هم خودش و هم دنیایِ چون خودش گمان داشتند ایران را برای همیشه طعمه خودشان کردند و میخورند و میریزد و از آنجا تاپاله به دنیا صادر کرده ، تا امثال القاعده‌ها ، طالبان و داعش‌ها ظهور کنند، تازه فتنه ابوسفیانی را در سناریو داعش رقم زدند تا دجالی را از چاه بیرون آورده و خیال کل دنیا را جمع کنند که منجی هم آمد، همین است با شریعت خود بسازید و با برنامه‌های ما به پیش روید که ما صلاحتان را میدانیم، حق و عشق و ناسیونالیزم و این سوسول بازی‌ها را هم کنار بگزارید، ما معماران جهان هستیم که خوب و بدتان را میدانیم، شما خلق خدا نباید روی دست ابلیس بلند شوید، امانت الهی را هم به دستان‌ ما بسپارید، ...
  6
  71
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد

  2--. برایتان چاهی میسازیم که مشغولش باشید و مأمورانی چون ابلیس که به عبادت و زهد خود افتخار کرده اما تمام مدت نفسِ فرعونی خود را بپرستند و بر خلق حکم جاری کند و چند مرکز فرمایشی هم برایتان به این اسم و رسم درست میکنیم تا هر وقت خواستید خود را تخلیه کرده احساس اشرف مخلوقات بودن را بچشید، بیش از آن‌ دیگر سهم شما نیست ، سهم ماست که صاحبان دنیا و سربازان ابلیس یا لوسیفر هستیم و در این رابطه با عوامل پنهان دیگر همکاری داریم، برایتان چاهی میسازیم که مشغولش باشید و مأمورانی چون ابلیس که به عبادت و زهد خود افتخار کرده اما تمام مدت نفسِ فرعونی خود را بپرستند و بر خلق حکم جاری کنند بیهوده نبود قدرت کلیسا را به واتیکان و درون کلیساها انتقال دادند تا دست معماران دنیا برایِ جولان باز باشد و خلقی را چون ملت ما برده باور‌های خود کنند و زیر اسم مسیح و محبتِ او بیشترین جنایات را در دنیا مرتکب شوند و جز اصل کاری‌هایشان کسی‌ از ماجرا سر در نمی‌آورد. یک لوسیفر اصلی‌ آنها این ملیجک روسی و اصحابش است که از درون انجمن حجتیه و نواب صفوی تروریست ظهور کرد. فرزندان ابلیس در کل دنیا پراکنده اند.
  4
  37
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Dine tahavo - اسلو، اتریش

  خدا یا از شره این شیطانه بزرگ خامنه‌ای به تو پناه میاریم،روح این شهیدان آمرزیده با د.مرگ بر تو خامنه ای،منتظریم تکه شدنت را ببینیم،ننگ‌ بر تو‌ای حرمی که هموطنت را می‌کشی.
  6
  41
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  میهن پرست 2500 - لیختن اشتاین، لیختن اشتاین

  [::shirzan e irani - استکهلم، سوئد::] خواهر مسلمان .شما دقیقا در کجا با برادر مسلمانتان برادر خامنه ای مشکل دارید؟.
  34
  6
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::shirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. گویا شما به اسرار ماشین سفر در زمان پی بردی؛ جای بسی تحسین دارد. ولی انگاری که بنزین تموم کردی تو همون دوران دهن باز کردن دریا؛ پیدا کردن طفل در سبد تو رودخونه؛ دمیدن عیسی تو سبد پرورش ماهی و این تیپ تریپا موندی. آدرس بده زنگ بزنم بیان بوکسولت کنن.
  51
  12
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  میهن پرست 2500 - لیختن اشتاین، لیختن اشتاین
  برای این پیر پاتالهای سلطنت طلب هیچ چیز مهم نیست جز مجیز گفتن شاه!!! جناب است که این مثلا shirzan irani در مسلمانی دست خامنه ای را بسته ولی این پیر و پاتالها هنوز نمی دانند که این اسلام است که مشکل مملکت است والا خامنه ای و شاه و رجوی و توده ای چیزی نیستند که خودتان را برای پاره میکنید.خوب اینها با اسلام و امام زمان و این خرافات بزرگ شدند مشکل اینها شخص است نه ایدئولوژی؟
  24
  7
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سخت کوش - کردستان، ایران

  خر رم می کند و سلیمان می دود و ایش می کند، اما خر نمی ایستد. چوب محکمی به او می زند و میگوید: «آرام، بی صاحب!
  24
  3
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  تفکر شیطانی- آمدی و دیدی , گیر بکس کردی و دو دست از دو پا دراز تر بازگشتی به سوراخ موش خودت، اما زودتر از موعد مقرر که گفتی‌ چون مانند موش ترسو هستید و مانند رباه مکار و مانند گراز خشن و کله خراب. امثالِ تو تازه از تخم در آمده و مقلد خامنه ایی دجال شده ، تنها راه و رسم دجالیتِ او را آویزه گوش و آیینه عبرت خود کرده اید، خودش هم که مامور روس است و همواره جنس درجه دوم و مزدور و نوکر، این است که القأ دیگران را استفراغ کرده به خورد شماها داده اینگونه به دل پیچه افتاده اید، من از ازل تا ابد جریان دارم در جریانی که مولانای جان در مورد مولا می‌گوید؛ تا صورت پیوند جهان بود علی‌ بود، تا نقش زمین بود و زمان بود علی‌ بود. که در دستم ذوالفقار او و مرکبم رخش رستم و حامیانم کروبیان و نگاهبانم حضرت حق است. تو شاگرد ابلیس در ۱۴۰۰ سال قبل گیر کرده ایی و خود را زیر نام سردار شهدا مخفی‌ کرده، مانندِ ماری که خود را به بهشت رسانید تا بتواند آدم و حوا را بفریبد. و به دور لقمه دزدی و بیت المال پر از خون و حق یتیم و کارگر و آزاده و خلقِ خدا چنبره زده اید.....
  2
  12
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  2-...تا جیره خوار ابلیس لعین باشید که در بیت خبیث بارگاه خود را بنا کرده و مارهایِ سر شانه‌ ‌اش به خوردن مغز جوانان مشغولند، تو را که پیر اعمال خود کرد و جوانی و روحت را به او فروختی منظورم جوانانِ رعنا سرزمین است که مدام طعمه این پیر کفتار و عواملش میشوند. باز هم توضیح دهم یا فعلا برایت کافی‌ است.
  1
  9
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  میهن فروش رسوا - چاله میدون- تو هم به وز وز کردنت مشغول باش، انگار نشعه خوراک لذیذی هستی‌ ، اینجور لقمه‌ها خوردن ندارد برای همین به این مقام و روز رسیده اید، از کل کائنات و روح عالی‌ خداوند که به انسان عرضه شد ، سهمت به این درجه تنزل کرده معلوم است چه ذاتی داری، مشغول باش و حالت را ببر. نوش.
  4
  7
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  میهن پرست 2500 - لیختن اشتاین، لیختن اشتاین
  [::shirzan e irani - استکهلم، سوئد::] خدا به تو و این تفکر اسلامی یک عقلی بدهد.گاهی فکر میکنم یک شخص هستید چون هردو از جفنگیات اسلامی مینویسید .فاطمه خانم ما این دین وحشی شما را نمی خواهیم .حالیت نمیشود.ما این الله شما را نمی خواهیم. تو چرا پشتک میزنی و ابلیس و ابلیس میکنی؟؟؟ دست از سر این ملت بردارید .خانم بزرگ همه نوع اسلام در کشورهایی عربی هست از اسلام عربستانی تا اسلام مراکشی تا اسلام ترکی و تونسی !!همه هم مفتخرند که مسلمانند خوب آنها دوستان شما هستند .چکار به کار ما داری؟ ارزانی خودتان !دست از سر کچل ایران بردار مادر جان .
  5
  10
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  میهن پرست 2500 - لیختن اشتاین، لیختن اشتاین
  [::shirzan e irani - استکهلم، سوئد::] رسوا آن است که پول سوسیال سوئد را میگیرد و برای الله و نوکرانش جفتک میاندازد.
  7
  5
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  میهن پرست 2500 - لیختن اشتاین، لیختن اشتاین
  [::shirzan e irani - استکهلم، سوئد::] ارزش شما زنان مسلمان را دین شما مشخص کرده بی ادبی است بگویم .اینقدر زشت است که سایت درج نمیکند.نصف سمت چپ!! خوب حالا اگر یکی پیدا شد که معنی جفنگیات شما فاطمه خانم را بفهمد جایزه دارد!!خخخخخخخخ [[انگار نشعه خوراک لذیذی هستی‌ ،چی ؟؟؟؟اول که بیسواد نشئه است نه نشعه! خخخ دوم خوراک لذیذ است؟؟؟ اینجور لقمه‌ها خوردن ندارد ؟؟ چی ؟؟؟ کدام لقمه؟؟برای همین به این مقام و روز رسیده اید!!خخخخخخخخ! ! کدام مقام ؟؟؟، از کل کائنات و روح عالی‌ خداوند؟؟؟ که به انسان عرضه شد؟؟؟ کدام روح عالی؟؟؟ خیلی مادر بزرگ حالت خراب است!!خخخخخخ، سهمت به این درجه تنزل کرده معلوم است چه ذاتی داری!!! چی؟؟؟، مشغول باش و حالت را ببر. نوش.وای خدا چقدر خندیدم😅😅😅😅😅
  3
  3
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ضد میهن رسوا- چاله میدانی- اتفاقا تو همان تفکر شیطانی هستی‌، حال با یک کالبد و یا کالبدی متفاوت اما سرتان به یک جا بند است، بینوا که از آب گل الود ماهی‌ میگیری، کسی‌ که با خدا سر و سر دارد ر یزه خوار نعمت اوست نه بنی‌ بشر، دیگر اینکه من از نیرو و مأموریتی که حق بر عهده‌ام گذارده برایِ نجات خلق از دست ابلیس مبارزه می‌کنم، چه کسی‌ حکومت مذهبی‌ خواست، روان پریش توجه کن که حکومت مورد تأیید من شاهزاده رضا پهلوی ست که حکومتی سکولار خواهد بود، من اینجا هستم تا خلق را از دست شیطان لئیم به دامن خداوند برده و آنها را متوجه آزادی مقام انسانیت کنم. در عقب ماندگی ذهنی‌ امثال تو همین بس که خارج از این درکی و این علائم روشن. گویند روزی مسیح را دید‌ند به سمت کوهی می‌گریزد، علت را پرسیدند گفت از جاهل مغرور فرار کرده به کوه و بیابان پناه می برم. حال هم جاهل هستید و هم مغرور. از ارابه پوشالی خود پایین بیا و راهِ انسانیت در پیش بگیر.
  1
  4
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::shirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. گیربکس نه مادر، گیرپاژ میگن. اون مار نبود که گول زد، اینجوری واسه بچه ها میگفتند. نازناز حوا بود که آدم رو گول زد.
  6
  0
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.