جدیدترین ویدیوهای اعتراضات و درگیرهای مردمی در شهرهای متفاوت ایران

 
درگیری یک جوان شیرازی با نیروهای بسیجی - 10 دی 1396
حوزه علمیه تاکستان به آتش کشیده شد - 10 دی 1396
ایلام- سید علی حیا کن، مملکتو رها کن
مردم در اسد آباد همدان هم به پا خواستند. 10 دی 96
ادامه اعتراضات مردمی در روز یکشنبه; موج اعترضات به تبریز رسید
حمله مردم معترض کرمانشاه به نیروهای ضد شورش
 
+180
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  پایتخت - اتریش، اتریش

  هموطنان شناسایی کنید اقا زاده ها رو در خارج و درون کشور، دنبال سوراخ موشند...الان وقت انتقام ما ملت ایران رسیده،چهل سال غارت ثروت عمومی که حق همه ملت ایران بود نه فقط یک مشت مفت خور ...از شمال تا جنوب-از شرق تا غرب...باید از حلقومشون در بیاریم
  21
  82
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۱
  ۸۱
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  ای مردم انقلابی و غیور ایران زمین گول این عناصر و عوامل بیگنه را نخورید و به آغوش پر معرفت و رئوف بیت ما باز گردید. هدف ما فقط و فقط سعادت و خوشبختی شما عزیزان است. کاری نکنید که بالاجبار از سلاحهای ضد شورشی استفاده کنیم که عوابقی وخیم خواهد داشت.
  159
  15
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴
  ۳۵
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  آخوندا مگر ریشا رو سه تیغه کنن با مینی ژوب بیان بیرون
  22
  103
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۹
  ۵۹
  mitra55 - تورنتو، کانادا

  همه با هم بگو: جاوید شاه
  31
  97
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۸
  ۵۱
  جناب خان - لیدز، انگلستان

  هم میهنم ‌: اندکی صبر سحر نزدیک است ، دژخیم و ضحاک زمانه با هم بستگیتان به زودی زانو خواهند زد و وجود نا پاکش از مام میهن برای همیشه پاک خواهد گشت به امید پیروزی •
  13
  95
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰
  ۳۹
  باور عمیق - قم، ایران

  همزمان با جمع کردن دو سه تا مینی بوس اغتشاشگر توی هر شهر از کف خیابونا و برگرداندن امنیت به مملکت ،حقیقتا باید طرح عدم کفایت رییس جمهور هم برای بررسی در دستور کار مجلس قرار بگیره . اون عده ای که به این بنده خدا رای دادن از غلط کردن خودشون به شدت پشیمانن . حالا دو تا راه میمونه . سه سال آینده رو به زور چماق نظام و به انتخاب دموکراتیک خودشون احترام بذارن و زیر سایه دولت آقای روحانی زندگی کنن و یا جبران کنن اشتباهی رو که مرتکب شدن . راه حل کف خیابانها نیست . اولین نداهایی که سلطانشان آقا شود، حساب کار را به دست اهل حساب میدهد. موضوع اینجاست که باید حلقه را سفت گرفت. کسی حق بر هم زدن بازی را ندارد. یا باید به زور چماق تحمل کرد دولتی را که اکثریتی ناآگاه بر سر کار آورد و یا باید جبران مافات کرد. کسی حق خروج از این حلقه را ندارد. منتها اولش باید آتش بزنن، شیشه بشکنن، مسیرا رو مسدود بکنن، ترافیک ایجاد بکنن، تا یه دسته کثیری از مردم عاقل خود به خود به خطرات و زشتی این حرکتا پی ببرن. وقتی حجت تمام شد، دیگه طرف حساب ، نیروی انتظامی چوب به دست نخواهد بود.
  130
  15
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۳
  ۴۵
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک

  قبر خمینی را باید آتش بزنند بعدش هم خونه جنتی...
  15
  123
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۹
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  به شما افتخار می‌کنم که با این حرکات دلاورانه در مقابل زورگویان و خائنین حکومتی بار دیگر نام ایران و ایرانی‌ را در دنیا پر آوازه کردید ...جاوید باد ایران و ایرانی‌ و مرگ بر حکومت ضد بشری اسلامی ایران
  17
  91
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  آخوند گداى مرده خور، با دُم شیر بازى کردى و خیال میکردى هشتاد ملیون نجیب زاده ساکت مینشینند؟
  13
  73
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  از کلیه آخوند ها یى که با تکرار مزخرفات، چشم و گوش ملت را به ق... بودن قشر حاکم باز کردند، نهایت تشکر را داریم. حالا برید بمیرید!
  14
  64
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲
  ۵۳
  Dine tahavo - اسلو، اتریش

  جیره خواران رژیم آخوندی،تاریخ مصرفتون تمومه،حاصله ۴۰ ساله این رژیم عقب ماندگی ۵۰۰۰۰۰ ایران،هیچ دینی هیچ مذهبی‌ برای بشریت آرامش پیشرفت نداشته،احترام به حقوق انسانها نیاز به سیستم دموکراسی داره.واقعا شرم آور مزدوران رژیم مردم خودشونو بیگانه و اجنبی خطاب می‌کنن،فقر،فساد،ریا.....،شرم کنید این مردم خیلی‌‌هاشون چیزی برای از دست دادن ندران.بس کنید از گفتن تکفیری فلانو فلان،می‌خواهید کشتن مردم رو توجیه کنید،فکر نکنم شیر پاک خورده باشید،زنده باد ایرانو ایرانی‌.
  17
  63
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۴
  ۵۰
  Botol - مونیخ، آلمان

  2018 سال سرنگونی زالوهای اسلامی در کشورمون.
  14
  70
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۰
  ۴۷
  kawir - فرانکفورت، آلمان

  خیلی عجیبه اون همر تظاهرات کننده وقتی چشمشون به یک مامور میافتد فرار میکنند،اخه چطور ممکنه مکت بگن نترسید ما همه با هم هستیم ولی بین این همه با هم چماق دار های رژیم بتونن بچه های ملت و دستگیر کنند!
  15
  38
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۲
  ۴۱
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  به آتش کشیده شدن حوضه علمیه خیلی معنی داره. آخوندها از اون روزی بترسن که خودشون هم به آتش کشیده بشن.
  13
  70
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۲
  ۱۰۴
  منوچهری - کرمان، ایران
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. هنوز تو خوابی اخوی!! تا حالا حالیت نشده, بعد از اینم حالیت نمیشه!! اون دو سه تا مینی بوس, شما ها هستید که باید مثل موش از کف خیابون جمع شید. فعلا به اسلحه هاتون بنازید. یکی یکی از سوراخاتون میکشیمتون بیرون!! چه با تله موش, چه با دسته جارو! اخوی!! ;)
  12
  29
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۵
  ۶۰
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  باور عمیق شیطانی- اصلا دژخیم دنیا آمدی واگر نه سر دچار نظامِ دجال نمی‌شدی، درست است که خودتان را بالایِ دست خدا فرض کرده بر او و خلقش خدأیی میکردید، اما مفلوک کور باطن امتحان بود، هنوز از پوسته ریأیی خود خارج نشده اید! بیدار شو مهمانی تمام شد و هر چه به عاریت گرفته بودید را باید به ذلت پس دهید، حال تاکتیک یاد بده ! خانه تان بسان خانه عنکبوت سست است و بی‌ اعتبار.
  13
  15
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۷
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  جالبه سال 88 اونهمه تلاش میکردیم و دلیل میاوردیم ولی فقط عده ای طبقه روشنفکر و متوسط جامعه مبارزه کردن و چون محدود به تهران بود البته گاهی در بعضی شهرهای بزرگ هم تظاهراتهایی بود رژیم با افتخار جنبش سبز رو سرکوب کرد. همون موقع میگفتیم ای ملت ای طبقه کارگر روزی رو میبینیم که از گشنگی بلند میشید و اونوقت حکومت کاری از دستش بر نمیاد. و امروز اونروزه. همچین تظاهراتهای پراکنده در کل کشور و در شهرهای کوچیک در هیچ دوره تاریخی ایران ثبت نشده. این یعنی ای آخوندها و سرداران مدعی ابرقدرتی منطقه کشششششششششششک. بکشید پایین که ملت بلند شدن. برای خودتون شهروند درجه 1(خودتون) شهروند درجه دو (پولدارها و صاحبان پستهای میانی) و الباقی درجه 3 درست کرده بودید. با مردم مثل عمله توسری خور رفتار میکنید؟ اون وزیر راه مفت خور مثل آقا بالاسر با مردم حرف میزنه؟ بخوابید که لحاف یخ کرد.
  9
  16
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۳
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  این اعتراضها حتی اگر هیچ نتیجه خاصی نده ، به اینا میفهمونده 1قدم دیگه جلو برن کارشون تمومه. اینها همه خواست خداس چون واقعا یه مدت دیگه این حکومت بیشعورها ایران رو در همه جوانب طبیعت و اقتصاد و اجتماع و فرهنگ وووو نابود خواهد کرد. مردم باید کشورشون رو نجات بدن.
  8
  16
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۵
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. شما دو تا موش شایدم یکی باشید ولی دوست دارم بدونم کجا قایم شدید و پیام میدید .این بهترین اتفاق 2017 هست و 2018 را با آزادی ایران شروع میکنیم.
  11
  22
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۰
  ۸۱
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::kawir - فرانکفورت، آلمان::]. از حاجیت سوال کن تا واست بگم. واسه اینکه ما آموزش دیده در تمام ارکانها و با شرایط مختلف هوایی و سوق‌الجیشی هستیم. از دفاع تا حمله در فواصل دور؛ کم و متوسط و استفاده جامع از ابزارهای ضد شورشی هم گرم و سردش. از نظر شرایط فیزیکی بدنی هم یک نفر تا پنج شیش نفر رو راحت حریفیم.
  38
  10
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۲
  ۸۱
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا::]. بلند از یک تا ده بشمار؛ بعد بیا پیدامون کن. فقط موقع شمردن کلک نزنی و نیگاه کنی!
  33
  12
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۸
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. پنج شش نفر رو در کجا حریف هستید، رختخواب؟
  11
  33
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۹
  ۴۶
  sarbaz007 - المان، آلمان
  شیراز کجاست ابدان کجاست سندنج کجاست ؟؟؟؟
  3
  3
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۹
  ۳۹
  باور عمیق - قم، ایران
  [::منوچهری - کرمان، ایران::]. اخوی سلام . چطوری؟ ممنونم که پای صندوق ها حاضر شدید . حیف که سواری دادید اما ایراد نداره، همه با هم پز دموکراسی رو به دنیا دادیم . اخوی، مرحله بعدی مرحله خوردن آش است . چوبها که برقدار شوند و ولتاژ سر چوبها را که دو درجه بالاتر ببرند، صدای جیز جیز مورد نظر، راه لانه هایتان را بهتر در مقابل چشمانتان میگشاید . اخوی، شماها اینقدر بی غیرتید، اینقدر بی وجودید که ندای شما قلپ قلپ کف خیابان خون بالا آورد و شما پای صندوق ها حاضر شدید و رای به کسی دادید که ها ها ها ها . نگیم کی بهتره . اخوی، امثال ایران جون، اینقدر بی وجود و بی غیرتند که پای صندوق هایی حاضر شدند که ستار بهشتی ها در اعتراض به آن جمجمه شان خورد شد . از ننه ستار بگیر تا کس و کار ندا و امثال نوری زاد و غیره و ذلک و عجوزه و پسرش بگیر تا الی ماشالله آمدند و گفتند آهای مردم، نرید پای صندوقا، گوشای شما به لطف خدا کر شد و چشماتون کور . مرحله بعدی، اما تصفیه حماقتی است که انجام دادید . اون احمقایی که میگن رفتیم رای دادیم تا روی بسیجی های مثل باور عمیق کم بشه، فقط یه لحظه چهره ندا رو به خاطر بیارن
  10
  0
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۶
  ۳۹
  باور عمیق - قم، ایران
  دقت میکنی اخوی، وقتی بخوای یه عده رو خر کنی، راه زیاد داره . اون احمقا هرگز نفهمیدن چرا یکی مثل حمید رسایی میاد علنا میگه باید کاری کنیم که مردم نیان پای صندوق های رای :) :) :) . بعد اینقدر اینا مغزشون کوچیکه که نفهمیدن که چطور شد که این جمعیت از پای صندوقای رای سر درآورد . حالا ، نمایش دموکراسی تمام شد . نوبت نوبت باز کردن چشم مردمه . اینبار بعد از تمرین دموکراسی قرار تمرین ولایت پذیری انجام بشه . به جان خودت قسم ، اگه پای کامپیوتر بشینی و شعار غرغره کنی اصلا فایده نداره . آ ماشالله پاشو برو تو خیابون . این موش زن ایرانی و این ایران همسایه بغلی و اینا رو ولشون کن . اینا آروغ میزنن . اون دو تا مینی بوس آدمی که توی کادرای بسته موبایل میبینی، یه مینی بوسش که بیشتر از همه داد میزنن و شیشه میشکنن، از رفقای هم عقیده هستن . اونایی که به رهبر فحش میدن و مثل فنر بنر میکشن پایین اونا از رفقا هستن . میخوان شمارو تحریک کنن از پای بساط بلند شی . حالا دیگه خود دانی . بشین و نگاه کن
  10
  0
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۳
  ۴۷
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. اینکه شما ها از بچگی به لطف سعید های طوسی طوری بار میاد که ۵ تا ۶ تا که هیچی هر کدومتون یک گردان حریف باشید شکی درش نیست.ولی حرف ملت اینه کاه مال تو نیست کاه دون مال خودته به اون رحم کن!
  1
  6
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
  ۱۰۴
  منوچهری - کرمان، ایران
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. من که نفهمیدم تو کدوم وری هستی؟ از یه طرف میگی ندا رو زدیم کشتیم! ستار رو کشتیم, مادرشو به عزا نشوندیم و عربده کشی میکنی!! از طرف دیگه خیلی ناراحتی که رییسی انتخاب نشده!! من سالها همکار امثال تو بودم و افکار, سیستم و طرز زندگی تون رو میدونم. میدونم چقدر ایزوله شده هستید! همتون بپا همدیگه اید!! مافیای ایتالیا باید جلوی شما بره جلو! ولی "اخوی" اگه خورشید باشید میکشیمتون پایین! اینو من نمیگم, تاریخ میگه. هیچ حکومت دیکتاتوری ابدی نبوده, مخصوصا حکومت شما که فقط با پشتوانه کرملین و پکن پابرجاست. مطمن باش در اولین معامله پر سود روسیه و غرب, میفروشنتون. همونجور که یه هرجای رو میفروشن, اخوی! ;)
  0
  5
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۱
  ۱۰۴
  منوچهری - کرمان، ایران
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. من که نفهمیدم تو کدوم وری هستی؟ از یه طرف میگی ندا رو زدیم کشتیم! ستار رو کشتیم, مادرشو به عزا نشوندیم و عربده کشی میکنی!! از طرف دیگه خیلی ناراحتی که رییسی انتخاب نشده!! من سالها همکار امثال تو بودم و افکار, سیستم و طرز زندگی تون رو میدونم. میدونم چقدر ایزوله شده هستید! همتون بپا همدیگه اید!! مافیای ایتالیا باید جلوی شما بره جلو! ولی "اخوی" اگه خورشید باشید میکشیمتون پایین! اینو من نمیگم, تاریخ میگه. هیچ حکومت دیکتاتوری ابدی نبوده, مخصوصا حکومت شما که فقط با پشتوانه کرملین و پکن پابرجاست. مطمن باش در اولین معامله پر سود روسیه و غرب, میفروشنتون. همونجور که یه هرجای رو میفروشن, اخوی! ;)
  0
  4
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۱
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. عمیقا بوی کثیف کردن شلوارتون به هواست. پیشنهاد می‌کنم طهارت بگیرید و توبه کنید. اسلحه‌ها در راهند.
  0
  5
  دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.