تظاهرات عظیم مردمی در شهر محسن حججی (نجف آباد) - ویدیو

+139
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  پشم علی بی نیاز - مکسیکو سیتی، مکزیک

  دستگاه های امنیتی نظام مقدس جمهوری اسلامی دست به کار شده و از دستگیری 700 مزدور وطن فروش وابسطه به بیگانه بخصوص اسرائیل و کشورهای عربی در تهران و مشهد خبر داد، یگان های اطلاعات و تجسسی سپاه قدس نیز در بین تظاهر کنندگان ذوب شده و در حال شناسایی و هویت فتنه گران و اغتشاشگران هستند و در روزهای آینده با شیشه نوشابه در کهریزک ازشون پذیرایی خواهد شد
  177
  10
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::پشم علی بی نیاز - مکسیکو سیتی، مکزیک::]. مهم نیست .با شیشه نوشابه از این جوانان پزیراهی کنید. چنین شیشه نوشابه باعث افتخار است. نتیجه مبارزه با ۱۵۰۰ سال خیانت و خود فروشی می‌‌باشد. کسی‌ که این گونه سینه در مقابل شما سپر کرده .ترسی‌ از این شیشه نوشابه ندارد. این شیشه نوشابه ننگ‌ نیست. افتخار است. می‌‌دانی‌ .چه شیشه نوشابه ننگ‌ دارد، ؟ که به کلاس درس قران روی . و از مزد کلاس رفتن به استخر برند و ماساژ دهند. در حجره تاریک مساجد طلبه‌های حریص را خدمت دهید. به خاطر اینکه پس مانده کاسه آخوند را لیس زنید. شیشه نوشابه داریم تا شیشه نوشابه . انتخاب نوع آن‌ افتخار است. نه شیشه نوشابه در خود
  10
  88
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Dine tahavo - اسلو، اتریش

  آخوندهای کثافت و سگای پاسدار رو بجز زبان زور نمی‌شود از ایران بیرون کرد!لعنت بر کسانی که این دین شیطا نی رو به جان و نا موس مردم انداختند.سالهاست ما دشمن خود را پرستش می کنیم.این اشغال گران به زودی در دادگاهای جهانی جواب پس خواهند داد.زنده باد ازادی و درود بر ازاد مردم ایران.
  9
  67
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Dine tahavo - اسلو، اتریش

  حامیان احمق جیره خا ر‌‌ رژیم.ما ایرانی‌ هستیم،آزاده،شما آشغال‌ها رفتنی هستید،بی‌ تعفن می‌دیدید لاشخورها.اگه غیرت داری ببین چه روزی به سر توده‌ مردم آوردید.ننگ‌ بر شما عرب پرستان.
  9
  58
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران

  [::پشم علی بی نیاز - مکسیکو سیتی، مکزیک::]. معلومه که خیلی عصبانی هستی بسیجی عقب مونده عقده ای ،معلوم خواهد شد شیشه نوشابه نصیب چه کسانی میشه فقط یک کم صبور باش ،خواهی دید ،البته من هم اگر جای تو بودم و بی شرف و بی وجدان بودم و علیه مردم خودم بودم و از این نظام اسلامی عربی منافع داشتم حرفای تو را میگفتم ،به هر حال اندکی صبر .سحر نزدیک است .
  8
  78
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  امام زمان عج ظهور نمیکنه جایی که دشمنان اهل بیتش هنوز اونجا باشن. یکی از شرایطش اینه که هیچ «عمری» در ولایتش نباشد. «ایرانی عمری نیست؛ عمری ایرانی نیست».
  95
  7
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  پشم علی بی نیاز - مکسیکو سیتی، مکزیک

  منافقین خلق و اراذل و اوباش و نوکران ترامپ و محمد بن سلمان، در فتنه 88 هم جفتک انداختین و به خاک سیاه نشوندیمتون شیشه نوشابه های کهریزک شاهد، این بار نه به قصد ادب کردن اراذل بلکه به قصد محو و نابودیشون امدیم و شما هم سوسیال بگیران اروپا وجود دارین بیاین ایران رو در رو ببینیم حق با کیه نه این که تازه پول سوسیالتون رو با خفت و خواری و مذلت گرفتین از پشت کامپیوتر عر عر میکنید
  62
  3
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Urasawa - توکیو، ژاپن

  [::پشم علی بی نیاز - مکسیکو سیتی، مکزیک::]. یه سؤال از شما داشتم !. شما میتونین بگید پشم کجاى سید على هستین؟؟
  7
  64
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد

  حججی را خودشان کشتند و سرش را بریدند تا از او پیرا‌هن عثمان درست کنند، اما مکرشان دارد به خودشان باز میگردد، سپاس خداوند را که نور زمین است و آسمان وبر هم زننده بساطِ کفر و ظلم و طغیان.
  5
  25
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  فشاری که به مزدوران رژیم وارد شده براشون قبل تحمل نیست دیگه نمیدونن تاز اولشه سر گندش زیر لاحافه اگر تو کُره ماه هم باشین پیداتون میکنم وارو بدارتون میزنیم
  5
  30
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::زنبور - کپنهاک، دانمارک::]. فشار این جریانات مثل فشار همون هوایی هست که از ویز ویز بالهای تو هنگام پرواز بوجود میاد. یعنی ککمونم نمیگزه. کره ماه واست زیاده. نزدیک خودم هستی. بیا ببینم مشکلت چیه.
  32
  5
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران
  مزدورانی نظیر این پاسدار پلید سر بریده شده هججی و یا هر سگ ریشوی وابسته و ریزه خوار رژیم حقشان بود که کشته شوند. گور پدر اعراب سوری هم کرده به ما چه که سوریه جنگ است.
  4
  19
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. اونه که منتظر ظهور کذای او هستی‌ فاطی مزدوره توی چاه فاضلاب سقوط کرد و یک چیز داد قبض را گرفت.
  3
  18
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::پشم علی بی نیاز - مکسیکو سیتی، مکزیک::]. نام کاربرى شما بزودى به، پشم على نیازمند، سوراخ موش سفارت ایران در مکزیکو سیتى، تبدیل خواهد شد. پیشنهاد میکنم که اگر سُنى و تکفیرى نیستید به منزل تفکر اسلامى در دانمارک پناه ببرید و به نوبت براى هم نوشابه باز کنید! ما هم بدون نگرانى از شیشه نوشابه هاى اسلامى شما، تیر هاى چراغ برق در کشور را براى پذیرایى نهایى از شما آماده کرده ایم.
  3
  25
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  [::shirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. ببینم این حججی تخم صیغه اصلا داخل ادمه که اسمش و ببرند از این قماش که حاصل صیغه به هر بی سر و پای عرب در مشد شهرهای دیگه پس انداخته شدن زیاد تو ایران داریم.دست اونی که سقتش کرد درد نکنه!کاش از این قبیل ادمها که هججی را سقط کردند به اندازه کافی بود که مابقی مزدورهای صیغه زاده عرب را بیندازن جایی که عرب نی انداخت!
  2
  7
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.