معاون سیاسی - امنیتی استاندار لرستان کشته شدن دو تن در تظاهرات دورود را تایید کرد

معاون سیاسی - امنیتی استانداری لرستان ضمن تایید اخبار مربوط به کشته شدن دو تن در «درگیری‌های دورود»، از «ردپای گروه‌های تکفیری و معاند» در این درگیری‌ها خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، حبیب‌الله خجسته‌پور روز یکشنبه ۱۰ دی، تظاهرات شنبه شب نهم دی، در دورود را «تجمع غیرقانونی» نامید و افزود که «تعدادی از افراد با فراخوان گروه‌های معاند به داخل خیابان آمده بودند».
 
این مقام دولتی با «ابراز تاسف از اینکه در این درگیری، دو نفر از همشهریان عزیز دورود کشته شدند»‌ اضافه کرد: «در این درگیری‌ها، ردپای گروه‌های تکفیری، معاند با نظام و سرویس‌های بیگانه کاملاً قابل‌مشاهده است». او بدون ارائه مدرک یا سندی گفت که «در بررسی‌های به‌عمل‌آمده، رد پای سرویس‌های خارجی کاملاً نمایان شده است» و عنوان کرد: «هیچ تیری از ناحیه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی به سمت مردم شلیک نشده است».
 
پیشتر شمار زیادی از کاربران شبکه های اجتماعی دراستان لرستان شنبه شب اعلام کرده بودند که تیراندازی‌ها از سوی نیروهای ضد شورش جمهوری اسلامی ایران انجام شده است. در همین حال،‌ وب‌سایت رجانیوز خبر داد که شش تن نیز در جریان درگیری در دورود زخمی شده‌اند.
+27
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  هر روز برگ دیگری بر اوراق خون الود و کثیف این نظام شیطانی افزوده می شود، هر قطره این خون‌ها جواب گویی دارد، درود و سلام بر شهیدان راه آزادی و انسانیت ، رسیدن به جاودانگی و اصل خود بر شما مبارک باد. یقین داشته باشید حق نه تنها شما که همه گرفته خواهد شد، حق گرفتنی است.
  0
  12
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۶
  جمهوری سکوت - فرانکفورت، آلمان
  در قیام تبریز زمان شاه هم دو نفر کشته شدند.
  2
  2
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران

  جمهوری اسلامی ایران به لطف و اراده خداوند پابرجا و مستحکم خواهد ماند تا این امانت به دست صاحب اصلی برسد . رفت و آمد افراد هیچ تاثیری در این اصل خلل ناپذیر نخواهد داشت به لطف و اراده الله ...
  23
  0
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  کشته ها و زخمیهاى اعتراضات مردمى هشتاد و هشت هم کار همون گروه هاى معاند و بقول این احمقها گروههاى کفکیرى بود ! اونهایى رو هم که تو کهریزک کشته شدند کار همین کفکیراى پدر سوخته بود!! احمق ها هنوز این ترفندها و ماستمالى گیریهاى تاریخ گذشته رو وِل نمیکنن!. بهار آینده ، بهار آزادى ایران و ایرانى از چنگال کثیف و خون آلود عرب پرستهاى خائن و فاسد خواهد بود!
  0
  9
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.