تبدیل شدن خیابانهای تهران به میدان جنگ - ویدیو

+174
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Herzl - امستردام، هلند

  انشاللة در این راه آزادى موفق و سربلند باشید و از مردم عزیز درخواست مى شود اعتراض فقط در خیابانها نباشد به مراکز امنیتی و زندانها هم حمله کنند
  26
  160
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران
  خا...منه‌ای مفلوک حالا باید عربده کشون سردار آدم کش سلیمانی را احضارکنه 😱 قاااااااااااسم حشد شعبی‌ عراق و سوریه را بفرست به شهر‌های ایران, حزب الله را احضار کن مفت خورران فلسطینی حماس و مدافعان بشار اسد و زینب را با تجیهزات کامل و آتش به اختیار تمامو کمال هر چه زودتر در کل ایران مستقر کن 😁. این از ضربات اون تو پوزی معروف بود که روز انتخابات خامنه‌ای رئیسی روحانی و آخوند نوش جون کردن که تازه دارن به این باور عمیق و تلخ میرسن که روحانی خاتمی موسوی کروبی بهونه‌ بوده 😂😁 دیکتاتور بزرگ خودشو خیس و قهوه‌ای کرده.😝.همه ایران را فریاد مرگ بر خامنه‌ای,جمهوری ایرانی‌ نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران پرکرده،دیکتاتور به پایان سلام کن 😝😁
  5
  22
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  liberté - مونترال، کانادا
  مردم هوشیار باشید ویدئوهای خشونت رژیم رو پخش نکنید اینها فقط میخوان بقیه مردم رو با این خشونت های محدود بترسونن. کار شناسایی و سوگواری برای کشته ها ماله بعد از سقوط این آشغال های عربه. زنده باد ایران.
  4
  14
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Majid38 - ملبورن، استرالیا
  من بعوان یک ایران دست شما را مى بوسم اى جانم پیروز باشید خواهر و برادران شیر مرد و شیر زن ایران.
  5
  18
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Majid38 - ملبورن، استرالیا
  حکومت شیطانى آخر راه است.
  5
  16
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Majid38 - ملبورن، استرالیا
  خامنه اى مثله یک سگ و حشى در فکر خاموش کردن این آتش است.
  5
  15
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Majid38 - ملبورن، استرالیا
  پیروزى با شماست اى جوانهاى سرفراز مرگ بر خامنه اى. مرگ بر خامنه اى. جانم فداى ایران.
  5
  15
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  حامد اندونزی - اندونزی، اندونزی
  درود بر هموطنان غیور
  5
  14
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  منوچهری - کرمان، ایران
  [::Herzl - امستردام، هلند::]. هرج و مرج تنها چیزیه که این حکومت آرزو میکنه! اینجوری به تمام دنیا نشون میده که حق داره سرکوب کنه. همه جای دنیا این پسندیده نیست.
  4
  8
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  مرگ بر حکومت ننگین فاسد دزد غارتگر آخوند های ظالم روس و اسلام ننگین سراسر دزدی و اختلاس و فحشا و فسادشان.سرنگون و معدوم باد خامنه ای و ایل و تبارش. زنده باد سلسله پر افتخار پهلوی. شاه فقید ایران مردمش و کشورش را دوست داشت. یک نگاه به۱۵۰ سال تاریخ اخیر ایران بیندازید و ببینید زحمات رضاشاه کبیر و شاه فقید ایران را.زنده باد رضا شاه دوم.پاینده باد مردم درد کشیده ایران.
  5
  16
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۶
  جمهوری سکوت - فرانکفورت، آلمان
  متاسفانه یک مشت پیره مرد به قدرت اسلحه دل خوش هستند و میخواهند با نسل جدید با کشتن و خونریزی مقابله کنند و سرنوشت شاه و قذافی و اعقاب خود را نمیبینند. وقتی قوه قضاییه احکام سفارشی صادر میکند و فقیر دزد را دست قطع میکند ولی برای اقازاده ها حکم برائت صادر میکند و سعید موتضوی را به جرم کشتار و اختلاس 200 هزارتومان جریمه میکند و دو جوان 17 ساله را کمتر از یک هفته به جرم سرقت 60 هزار تومان با حکم قاضی صلواتی به چوبه دار تحویل میدهد و عاملین کشتار ندا و سهراب را تشویق مینماید و دزد خاوری و رییس گمرک بوشهر که کشتی اب شیرین کن را میفروشد و فرار میکند هیچ حکمی نمیدهد و مردم مجبورند در بوشهر هفته ای 2 ساعت اب داشته باشند انوقت دمل چرکین اگر نیشتر نزنند چرک و خوب به تمام بدنه کشور نفوذ میکند. مطمئن باشید در اینده نزدیک اگر اصلاحات عربستان در ایران اجرا نشود کسی به عنوان مسلمون و اخوند سر نخواهد داشت.
  4
  12
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Bisim - تهران، ایران
  100% مخالف تخریب تروریستی أموال عمومی هستم. اعتراضات باید سلمی و بدوننه اغتشاش باشه. نتیجه تظاهرات تخریبی و تروریستی رو تو سوریة و عراق و لیبی و تونس و باقی این کشورها دیدیم و نتیجش به یک جنگ داخلی و قتل ملیونها إنسان بیگناه تبدیل شد. خجالت آور هست که اتش زدن یک سطل اشغال رو به میدان جنگ تشبیح میدید. این رفتارها فتنه گری و بزرگ کردنه اتش هست. امیدوارم که مردم بحق خودشون برسند.
  2
  11
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  scandal - برلین، آلمان
  در همین آلمانی که زندگی‌ می‌کنم که اگر یک قلم جنس گران شود، باعث ناراحتی مردم شده و در رسانه‌ها از این "بی‌ عدالتی" گزارش میدهند و علت آنرا خواهان هستند، حال در کشور ایران نه تنها مواد اولیه غذایی "هر روز" گران میشود، بلکه مردم عزیزم "فاقد" آب و هوای تمیز هستند و از طرفی‌ گرانی کرایه خانه و مشکلات درمانی در ایران "بیداد" می‌کند، پس هم میهن گرامی‌، خیلی‌ هم دیر شده که صدای اعتراض تان را بگوش کر این رژیم ددمنش، پلید و مکار ایران فرستادید، خسته نباشید که آزادی از آن ماست، به درود!
  5
  11
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  جنگ بین خیر و شر است در مقیاس جهانی‌، هر کس در لشکر خیر در امنیت جاودانی و هر که در لشکرِ شر در ضلالت و گمراهی ابدی، لشکر شر از کل جهان اصحابِ خود را تغذیه می‌کند، پس بر لشکریان خیر و حق وحدت و اتصال قوی میرود. یقین بدانند دستِ حق بالایِ همه دست هاست و حامی‌ خیر، اما نکته اینجاست اصحابِ خیر باید از محکِ امتحان با جدالی جانانه و حقیقی‌ در آیند. این جدال کشوری و منطقه ایی تنها از قومی به جان آمده از ظلم نیست، جدالی جهانی‌ ست که هسته آن‌ در ایران درحال اجراست و ‌ لشکریان حقیقی حق از رگ گردن به مبارزان نزیکترند و در خط مقدم جبهه جلو آنها سینه سپر کرده و در جنگی مداوم و چندین ساله مشغولند ‌. هر چه راستی‌ و حقیقت و نیکی‌ و پاکی نثارِ مبارزان در مسیر ظهور انسان و انسانیت به عنوان اشرف مخلوقاتِ کائنات تا زمین رنگ و بویِ انسانیت را به خود بگیرد و مبارزات به بار بنشیند.
  4
  5
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  shirzan - برلین، آلمان
  چرا اپوزیسیون های خارج نشین جلوی سفارت های ایران تظاهرات بپا نمی کنند.
  4
  14
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.