درگیری ها همچنان ادامه دارد - ویدیوها

 مردم اراک شروع به اتش زدن مراکز پلیس کردند
درگیری مردم اهواز
آتش زدن موتور پلیس در پارک ملت مشهد. 9 دی 96
آتش زدن پمپ بنزین در کرج
تمام شهرهای ایران علیه حکومت در نهم دی
ملایر - شعار جدید: ابوالفضل علمدار - خامنه ای رو بردار
 
+158
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان

  به ابو لعرب ابولفاظلاب متوسل میشن از دست خامنه ای،ملت با بد طنابی میخواد بره تو چاه،از زمانی که پای این تخم صیغه های عرب به مملکت باز شد ،کشور اینجور نکبت زده شد.به شیطان متوسل شدن بهتر از به عرب متوسل شدن است!
  9
  62
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  IRAN+ISRAEL+USA4EVER - مونیخ، آلمان

  خداوندا، به مردم ایران کمک بفرما تا آنها اینبار فرقه فاسد اسلام و عناصر اشغالگر سرزمین ایران را برای همیشه به فاضلاب تاریخ بریزند، خداوندا محافظ وجب به وجب خاک سوخته ما در مقابل تجزیه طلبان مزدور کرد، عرب و ترک باش. خداوندا محافظ یکپارچگی و اتحاد سراسر پارس بزرگ باش، خداوندا توان و نیرو به ملت ایران عطا بفرما تا آنها این راه دشوار را با موفقیت بپیمایند تا پیروزی نهایی نور بر تاریکی‌ . امین
  8
  65
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  منوچهری - کرمان، ایران

  من به باور عمیق, لولیتا و چهار پنج نفر دیگه در این سایت پیشنهاد میکنم از الان دنبال سوراخ موش بگردن, که با این تعداد آخوند و مزدور دچار کمبود خواهید شد. از ما گفتن بود. ;)
  4
  51
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  حکایتی - تهران ، ایران

  فقط با شعار دادن نتیجه ایی گرفته نمیشه ،با این مزدورانی که حاصل تلاش‌های شبانه روزی مادرانشون در خیابان جمشید بودن باید مثل خودشون رفتار کرد ،نباید بهشون رحمی بشه ،چون اصل و نسب درست حسابی‌ ندارن ،و یک مشت کنار جوبی بی‌ همه کس هستن ،وقتی‌ مردم گرفتنشون باید تا میخورن بزنن که دیگه بلند نشن .
  5
  36
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  رژیم منحوس و پوسیده اولاد حسن ابن علی رفتنی است. شکی در این نیست. این قیام و خروش هیچ ارتباطی با اعتراضات سال ۸۸ ندارد. در سال ۸۸ شعار پس گرفتن رای بود. اینبار شعارها بطور مستقیم علی کوکناری را هدف گرفته و حتی از رضا شاه کبیر به بزرگی یاد میکند. علی مطهری علنی میگوید: دیگر هیچ تضمینی وجود ندارد که خداوند رژیم و حکومت اسلامی را حفظ کند! خدا فروشان به لجن نشسته اند! خامنه ایی دیگر سایه و شبحی بیش نیست. تمام دجالان همطراز و دزدش نیز لرزان و بهت زده اند. سپاه هم یقینا وارد سرکوبی میشود. اما اوضاع را وخیمتر میکند، وانگهی بچه های سپاه بسیار با هم متفاوتند و عده بیشماری از آنان با مردم همراه هستند. افسوس، علی کوکناری چه بلایی بر سر خودش آورد. عجیب نیست؟ عاقبت هیچ دیکتاتوری درس عبرتی برای دیکتاتورهای دیگر نشد. شیادان خدا فروش به آخر خط رسیده اند. اینها از روز اول معزول و ساقط بودند. این چهل سال فقط درس روشنی بود از دینداری و حکومت دینی. این دیو برای همیشه باید در شیشه برود.
  5
  46
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  جا دارد که در همین فضای محدود و دوستانه سایت، از سرعتی که اعضای سایت در ارسال خبرها (بخصوص در این روزها و در این ساعات) دارند تشکر کرده و یک دست مریزاد و خسته نباشی جانانه به تک تک ایشان تقدیم کنم. جانتان خوش و نفستان گرم. با مهر و شفقت.
  4
  32
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  بهتر ان است خامنه ای از پناهگاه اش بیرون بیاید و به مردم ایران این پیام را بدهد که صدای اعتراضاتان را شنیدم و بخاطر اینکه خون کسانی ریخته نشود , سقوط کامل حکومت جمهوری اسلامی را به مردم اعلام میکنم و کشور را به صاحبان اصلیش که شما مردم هستید تحویل خواهم داد .
  4
  42
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  بیش از بیست شهر ایران در آشوب است. اینها به خواب هم نمیدیدند. هفته پیش چه کسی میتوانست این آشوب را پیش بینی کند؟! با گوش کردن ساده به شعارها میتوان بدرستی دریافت و دید که اینها بطور کامل و در تمام زمینه ها نفرت آفریده و شکست خوردند. این بود سرانجام الله مجنون و روان پریش این جانوران. البته ابالفضل علمدار ظاهرا یک لیوان آب هم نمیتوانسته بردارد پس خامنه ایی را خودتان بردارید. حکومت پوسیده ایی با ۴۰ سال سیاستهای سر تا پا ویرانگر و دشمن ساز. ۴۰ سال تیمم نفرت، ۴۰ سال دروغ، دزدی و جنایت. هر جا هم خواستی حرف بزنی دجاله های بیشرافت گفتند علی گفته! صادق کرده! حسین میگفت! رسول میگه! اونا هم یک مشت شارلاتان دزد و پدر سوخته مثل شما. آقا با دین تموم کنید. دین نکبتباره. اگه چشماتون باز بوده که حتما در ۴۰ سال اخیر آثار مبارکش رو در مملکت خودتون و کنار گوش خودتون دیدید. نه؟! دین و دینداری فقط یعنی دله دزدی و بیزینس. رضا شاه هم فهمیده بود، اما دیگه دیر شده بود. با همه تعصبی که داشت کشف حجاب کرد و زن و بچه خودشو بدون روسری و چادر چاقچو از خونه آورد بیرون. نذاشتن آخوندا. سوار جهالت ما شدن. دین!!!
  5
  40
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  chi begam ke nagoftanesh - هلند، هلند

  تو اهواز مردم تظاهرات کردند با جمعیت زیاد که اکثرا بختیاریها و فارس بودند و عربها هم بودند که توسط بختیاریها برنامه ریزی شده بود، بسیار هم هدفمند و خوب بود، حالا نشون میده که تو اهواز یه مشت عرب از توی کوچه‌ها سنگ پرتاب میکنند و کلمات بسیار زشت و کثیفی رو به کار میبرند، واقعاً باعث تاسف هست، که حرکت مردم شریف اهواز رو با این فحش‌های ناموسی و زشت خراب میکنند، حتما بعدش هم میخوان خلق عرب و از این مزخرفات را راه بندازن،عربستان هم از خدا خسته، مردم اهواز حواسشون به این خیانت کارها باید باشه، که از آب گله الود ماهی‌ میگیرن.،همینطور در قسمت‌های دیگر ایران عزیز، تجزیه ایران جدی می‌باشد، این نیازمند یک رهبری می‌باشد.
  3
  26
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  داد از این بیداد - ایران، ایران
  کأرکنان نجیب صدا و سیما باید دست بکار باشند. این تنها راه نجات هست صدا و سیما به مردم ملحق شوید
  0
  2
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  مرگ بر حکومت ننگین فاسد دزد غارتگر آخوند های ظالم روس و اسلام ننگین سراسر دزدی و اختلاس و فحشا و فسادشان.سرنگون و معدوم باد خامنه ای و ایل و تبارش. زنده باد سلسله پر افتخار پهلوی. شاه فقید ایران مردمش و کشورش را دوست داشت. یک نگاه به۱۵۰ سال تاریخ اخیر ایران بیندازید و ببینید زحمات رضاشاه کبیر و شاه فقید ایران را.زنده باد رضا شاه دوم.پاینده باد مردم درد کشیده ایران.
  0
  5
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.