کروبی اعضای شورای اجرایی حزب اعتماد ملی را معرفی کرد.

+5
رأی دهید
-122

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Compatriot - لیون، فرانسه

  اینهم چه دلش خوشه! طفلی خبر نداره تو ایران چه خبره. دوران آخوندیسم داره تمام میشه.
  1
  85
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران

  که چه غلطی بکند. مرده شور هرچه آخوند و اسلام و انقلاب و احزاب تقلبی این رژیم را بشورد. چهل سال تمام کشور بطور مطلق دستان بود ولی فقط جنایت کردید و اموال ملی مردمی را اری کردید. بمیرید ملا‌های بی‌ شرف.
  1
  82
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  بفرمائید. شیخ خرگوش فعال شد و بوی خر کباب کردن به مشامش رسید. دقیقا همان که به مرات عرض کردم: از چاه جمهوری اسلامی به سمت یک جمهوری چوسمالی دیگر. اصلا از کجا معلوم که این چند تا گورخر را برای چنین روزهایی در آب نمک نخوابانده باشند؟! اینها که از ارکان و پایه گذاران همین رژیم بودند. نبودند؟! آقا اینها همه از پشت خدا حمل میکنند و دستار بند و ریشدارند! آقا از شیخ و کاهن و موبد و مغ و مغ زاده بگذرید. اینا همه دگمی و افراطی هستن. آدم خدا پرست و دینی کلا شاخ داره. حالا یکسری شاه مرئی دارن و علنا نشون میدن و باهاش ضدبه میزنن، یکسری شاخ نامرئی دارن و به وقتش مرئی میکنن! آقا از اهل دین و قبض و بست شریعت عبور کنید. همین دو هفته پیش که جانی هالیدی خواننده مشهور فرانسوی مرد، برای مراسمش یک ملیون نفر به خیابانها آمدند و همین سایت هم نوشت. رئیس جمهور در کلیسا یک کلمه سخن نگفت. چرا که قانون اجازه نمیدهد. رئیس جمهور یک کشور لائیک اجازه ندارد و نمیتواند در کلیسا سخنران باشد و سخن بگوید. روی پله کلیسا چهار کلمه گفت و رفت داخل ساکت نشست. به چنین حکومتی نظر داشته باشید. خود دانید.
  4
  66
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  scandal - برلین، آلمان

  چه بی‌مزه و مسخره! اینرا در آب نمک خوابدند تا در روز ایکس او را بنمایش بگزارنند و در خفا خواسته خود را بنام این جبهه‌ به مردم معرفی کنند، زکی! این ممه را لو لو برد!
  1
  74
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  abulolo al majoosi - برنو، چک

  خوب حالا ما چکار کنیم؟ :
  0
  37
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان

  مردک بزدل پست فطرت رذل اینبار چه کلکی از زیر عمامت میخواهی برای ساکت کردن ملت اجی مجی کنی.مردک پست فطرت جوانهای ملت را فرستادید کهریزک که تو امثال اون کثافت کره مغول موسوی هر روز در ویلاها محل استراحتشون گردن کلفت کنند!
  1
  40
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران

  آقا,, نقشی که در نظام جمهوری اسلام باز کردی,دیگه کافی هست.از اینجا ببعد فقط یک تماشاچی هستی تا اینکه درآینده دادگاه مردمی برای افشای برخی اسرار,شما را احضار کند.
  0
  33
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.