شلیک به همسرومرد غریبه

مرد جوانی که در میدان مرکزی رامسر، همسر و مرد جوان همراهش را در خودروی سواری هدف گلوله قرار داده بود، دستگیر شد .به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، ساعت 19 پنجشنبه 7 دی صدای شلیک گلوله‌هایی در چند متری میدان مرکزی شهرستان رامسر و در کوچه بانک ملی، مغازه داران و عابران را وحشت زده به سمت صدای گلوله‌ها کشاند. ساکنان محلی پس از رسیدن به محل، پژو پرشیای سفید رنگی را دیدند که با دو سرنشین غرق در خون پس از برخورد با یک پراید متوقف شده بود.

با اعلام این گزارش به پلیس، مأموران بلافاصله به محل اعزام شدند و تحقیقات آغاز شد. همزمان مرد و زن جوان مجروح که خون زیادی از دست داده بودند به دستور بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رامسر به بیمارستان انتقال یافتند.بررسی‌های مقدماتی پلیس نشان داد راننده مجروح مرد جوانی به نام «علی»  است و زن جوان نیز «شهرزاد» نام دارد.  یکی از شاهدان حادثه به  مأموران گفت: صدای شلیک را که شنیدم متوجه خودروی سفید رنگ پژو پارسی شدم که با دو سرنشین چند باری به چپ و راست منحرف شد و سرانجام با پرایدی برخورد کرد و در گوشه خیابان ایستاد.

فرد دیگری که لحظاتی قبل از تصادف در محل حضور داشت، در حالی که جزئیات بیشتری از این واقعه هولناک دیده بود، گفت: مرد جوانی در فاصله چند متری خودرو در قسمت عقب آن ایستاده بود و در حالی که لوله اسلحه شکاری‌اش را به سمت راننده و زن جوان نشانه رفته بود، شلیک کرد.پس از این تیراندازی شیشه عقب خودرو خرد شد و روی زمین ریخت و زن و مرد نیز هدف اصابت گلوله قرار گرفتند.با این اظهارات در تحقیقات بیشتر پلیسی مشخص شد ضارب مرد جوانی به نام «فریبرز» و همسر زن مجروح است. کارآگاهان همچنین در تحقیقات تکمیلی دریافتند که حادثه تیراندازی هنگامی رخ داده که جوان راننده به نزدیکی خانه محل سکونت زن جوان رفته و او را سوار خودرو کرده است.در حالی که تجسس‌های پلیس برای به دست آوردن ردی از ضارب فراری ادامه دارد، با تشخیص تیمی از پزشکان پس از بررسی وضعیت دو مصدوم حادثه، زن جوان به دلیل آسیب مغزی و خونریزی شدیدی برای عمل جراحی به بیمارستان تنکابن اعزام شد اما جراحی روی مرد مجروح که از ناحیه گردن آسیب دیده بود با موفقیت انجام شد.محمد آزاد، فرماندار رامسر گفت: هویت عامل تیراندازی شناسایی شده است و براساس اطلاعات به دست آمده او با یک اسلحه شکاری به همسرش  و راننده خودرو شلیک کرده است. انگیزه این تیراندازی مسائل خانوادگی بوده است و ضارب فراری در عملیات پلیس دستگیر شد. زن مجروح با اصابت چهار گلوله به ناحیه صورت دچار خونریزی مغزی شده و در بیمارستان تنکابن تحت مداوا قرار دارد.
+18
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.