بازخوانی توصیه علم الهدی در گرانی های دولت احمدی نژاد : اشکنه بخورید

ایران آنلاین : بعد از انتشار سخنان سید احمد علم الهدی امام جمعه مشهد درباره اعتراض مردم به گرانی ها، برخی سایت ها سخنان او زمانی که محمود احمدی نژاد رئیس جمهور بود را بازنشر دادند.
 
علم الهدی در نماز جمعه امروز مشهد با تأکید بر این‌که مطالبه مال و گرانی از مطالبات به‌حق مردم است، تصریح کرد: «اگر بنا شد سطح گرانی برود بالا و درعین‌حال مردم زندگی‌شان تأمین نشود، مردم حق‌دارند مطالبه کنند و بخواهند، عزیزان مسؤول ما به مطالبات مردم توجه کنند که کارد به استخوانشان نرسد تا وسط خیابان فریاد بزنند.»
 
این در حالی است که او 6 مرداد سال 91 در واکنش به اعتراض مردم به گرانی مرغ، گفته بود: اگر مرغ در دسترس نیست آن را با یک ماده پروتئینی دیگر جایگزین کنید. مشهدی‌ها مگر اشکنه پیاز داغ را یادتان رفته و آن زندگی را فراموش کرده‌اید؟ وی تاکید کرده بود: از چیزی نمی‌ترسیم زیرا رزقمان دست خداست؛ مردم و مسئولین باید همدل شوند تا در این جبهه دشمن را شکست بدهیم. به گفته وی« دشمن با توطئه اقتصادی و تحریم، میدان جنگی را به ما تحمیل می کند و باید نشان دهیم همان طور که در میدان جنگ نظامی دشمن را شکست دادیم در این عرصه هم مقاومت می کنیم.»
+7
رأی دهید
-45

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.