قالیباف یک روز بعد ازتذکر خامنه ای مبنی بر پرهیز از سیاه نمایی: اقتصاد کشور به گل نشسته

تسنیم : شهردار سابق تهران فقط یک روز بعد از بیانات رهبری مبنی بر پرهیز از سیاه نمایی، یک بار دیگر در کسوت احمدی نژاد درآمد و با زیرپا گذاشتن توصیه های رهبری به سیاه نمایی پرداخت.
 
به گزارش تسنیم وی در همایش فرماندهان دوران دفاع مقدس استان‌های مازندران، گیلان و گلستان گفت امروز اگر ما در اقتصاد به گل نشستیم و مردم در چرخه زندگی این عرصه در حال له شدن هستند به واسطه عدم حضور مردم در اقتصاد است.فساد سیستماتیک در کشور که هر روز مشاهده می‌کنیم ریشه اصلی آن در این است که مردم در اقتصاد حضور ندارند.
 
وی بیان کرد: مردم در بحث اقتصاد، استفاده از ظرفیت‌های پولی و مالی در بانک‌ها دو تا سه درصد حق استفاده دارند و به اذعان این مسئولان مردم در این حوزه‌ها درک و فهم ندارند. رمز موفقیت در این مقاطع این بوده که مردم در مصدر تصمیم‌گیری و ایفای نقش در دوران دفاع مقدس بوده و حضور دارند.
 
شهردار سابق تهران با اشاره به اینکه ورود رانت سبب حذف مردم و حذف همه ظرفیت‌های یک ملت و مردم شده است، گفت: امروز ایران اسلامی یک قدرت منطقه‌ای شده که آنهایی که دل در گرو غرب در کشور دارند نمی‌خواهند این حرف را باور کنند.
 
وی با بیان اینکه قدرت منطقه‌ای در سیاست خارجی کشور اثرگذار بوده و موجب عزت کشور شده است، افزود: اگر امروز در اوج قدرت در ارتباطات بین‌المللی هستیم و حتی قدرت وتو کردن ایران را استکبار ندارد دلیل آن به واسطه داشتن روحیه مبارزه در کشور است.
 
وی با اشاره به اینکه مبارزه با ظلم از نخستین عناصر یک انسان بوده و به عنوان یک مسلمان و محب اهل بیت باید با ظلم مبارزه کنیم، تصریح کرد: مردم محور و مرکز این مبارزه بوده و عزت نظام است.
 
وی با اشاره به اینکه فتنه گران با ایجاد فتنه ۸۸ خواستند ایران را به سمت سرنگونی سوق دهند، گفت: ۹ دی سبب دفاع از امنیت ملی و حریت نظام شده است.
 
وی با اشاره به اینکه عرصه امروز کشور برای برخی آقایان مسئول کشور، عرصه مال، قدرت و منال و پول بوده و به کسی تعارف نمی‌کنند، افزود: این افراد مسئول فعلی که برخی از آنها حتی حضوری در دفاع مقدس نداشته برای مسئولیت و پست تعارف نمی‌کنند.
 
وی بیان کرد: امروز ۴ درصدی‌ها در کشور افرادی هستند که قانون را به راحتی در کشور دور می‌زنند و زندگی مردم را له می‌کنند و فرصت را به مردم در تصمیم‌گیری‌ها نمی‌دهند.
 
شهردار سابق تهران گفت: به صراحت می‌گویم اصولگرا و اصلاح‌طلب در این بین تفاوتی ندارد. برخی از افراد قدرت طلب هستند و با نگاهی به زندگی سیاسی افراد می‌فهمیم افرادی که در منتهی‌الیه قدرت بوده چپ و راست برایشان موضوعیت ندارد.
+19
رأی دهید
-105

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  omidnaomid - بروکسل، بلژیک

  یه کلمه از خودشون که لایق خودشون هستش رو بهت بگم: ای ... !دزد، آدمکش ،تو که از همه بدتری آقای گازانبر
  2
  42
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۱
  ۳۵
  زنبور - کپنهاک، دانمارک

  تو خودت یکی از اون دزد های بی وجدانی که حق و حقو ق مردم خوردی و باید بزودی تقاص پس بدی
  2
  45
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۸
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  چهل سال است که خود کشور به گل نشسته. آنرا به لای و لجن کشاندید. مردم هم فقط نگاه کردند. دله دزدی را فرهنگ‌کردید و دروغگویی، تهمت زنی، نفرت و ریاکاری را به همه بخشهای مملکت و مردم تعمیم دادید. با نام خدا هر کثافتی را به خورد مردم دادید و از هیچ جنایت و دنائتی رویگردانی نکردید. آقا تقصیر ماست. ما اگر به کسی امام و آقا و رهبر نمیگفتیم و مغزمان را ازدین و خرافات آزاد کرده بودیم، اینها هیچوقت از گدایی بالاتر نمیرفتند. ما اینها را سوار خر کردیم. هنوز هم معتقدیم!! چه بسا بیشتر و وخیمتر. ترس آقا! ترس خدا سازه. ترس ریشه همه نکبتهاست. دین بهترین بیزینس دنیاست. مگه دروغه؟! پولاتو بده به من تا برات رفتن به آسمون رو تضمین کنم!! بیمه و دین هر دو مثل هم هستن و هر دو از ترس تغذیه کرده و غارتتون میکنن. ترسها رو حل کنید. نکنید نمیشه دور خیز کرد.
  2
  38
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۳
  ۴۱
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  تو یکى درش رو بذار! تو اگر خفه بشى کسى نمیگه این پفیوز لاله !
  2
  33
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۸
  ۵۰
  Pezhman - وین، اتریش

  چقدر زر میزنه. کدوم قدرت منطقه ای؟ مردم به نان شب محتاج هستند.حزب سیاسی نداریم و کشور در حال فروپاشیه‌ حالا زبون در آوردی که باید مردم در پروژه های عمرانی شرکت کنندو تز اقتصادی میدی؟ برو اون که دکل نفتی و با لوله هاش غورت داد اعدام کن‌ اونهایی که راندخواری کردند را مانند کشور عربستان دستگیر و زندانی کن. شما دیگه حنات رنگی نداره. این دروغها بدرد عمت میخوره
  2
  34
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۳
  ۵۴
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  اغای خالیباف اقتصاد به گل ننشست یه مشت بی لیاقت مثل تو و علی چلاق وووووو اقتصاد را به گل نشوندید با دزدی و اختلاسهاتون وگرنه کشوری مثل ایران باید یکی از بهترین اقتصاد را داشته باشه تو منطقه. ولی جای شکر باقیه که اقتصاد سوریه عراق فلستیز و لبنان رو پاست ازصدقه سر شما. حداقل ما عرب چادر نشین و سوسمار خور را به یه نون و اب رسوندیم .مرگ و ننگ بر خامنه ای
  2
  35
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۴
  ۴۱
  Compatriot - لیون، فرانسه

  خود بیشرفت هم جز این ۴%‌ها هستی‌. دیگه طشتتون از بوم افتاده. این توضیحات را بایستی پارسال می‌دادی قبل از اینکه روحانی بشوردت!
  2
  28
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۹
  ۳۸
  raha.com - آمستردام ، هلند
  آره والا بد جور هم به گله نشسته تو بیا درسترش کن جون آقا .البته قبلش از ارباب انگلیسی‌ و امریکیت اجازه یادت نر بگیری
  2
  21
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۷
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  اینها که اقای شهردار میفرماید اول برود خودش و پسرش را با این قلمپه گوئیها سرزنش کند بعدا" هم قطارانش را سرزنش و نصیحت کند. البته از خامنه ای گرفته تا ان بسیجی که هیچی نمی فهمد انتقاد پذیر نیستن چون همه اشان خودشان را به عقل کل میدانن و اهل این نیستن اگر اشتباهی کردن بگویند این اشتباه از طرف ماها بوده . بهرحال اقای قالیباف قدرت منطقه هیچی اگر قدرت کل قاره اسیا را داشته باشید و سرمایه ای در اختیار نداشته باشید و اقتصادتان به گل نشسته باشد یعنی ورشکسته و در نهایت بازنده هستید! کجاید اقای قالیباف ؟ این چرندیاتی که تو می فرماید بدرد مدیریتت در شهرداری هم نخورد و بغیراز اسیب رساندن به تهران و به مردم تهران چه کاری برای اسیاش و امنیت مردم انجام دادی ؟ در زمانی که تو شهردار تهران بودید کدام اپارتمان ساخته شد که بتواند در برابر زلزله استقامت کند ؟ البته فقط این نیست چون کلی سواستفاده از موقعیتت کردید و کلی گندکاری انجام دادید . بازار بزرگ پلاسکو با نقشه قبلی تو سوخته شد که کلی سرمایه مردم در این بازار سوخته و نابود شدند , تعدادی از اتشنشانهای بی چاره را هم به کشتن دادی . ......
  2
  21
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
  ۴۱
  Tepino - لندن، انگلستان

  این حـ... اولین کسی است که باید بره بالای دار...
  2
  31
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۴
  ۷۰
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  دیگ به دیگ میگه روت سیاه .! تو خودت در شهرداری ام الفساد بودی حالا که تقریبا" دستت از بودجه های کلان قطع شده صحبت از 4 در صدی ها میکنی در حالیکه خودت جزِ ئی از آنها هستی. شهرداری که در پرونده اش تخلفات زیادی دارد .منجله بدهی های زیادی که روی دست شهردار جدید گذاشتی و رفتی .تشکیلاتی که بنام زن و بچه ات راه انداختی . آخر سر هم آقای روحانی با سرپوش گذاشن روی آن خلاف بزرگت باقیمانده آبروی نداشته ات را ماست مالی کرد و نگذاشت بیش از این ضایع شوی.
  2
  24
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۶
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  فقط مردم باید حواسشون باشه که این بی وجدانا فرار نکنن. هر چند که هر جهنم دره ای برن ایرانیها پیداشون میکنن! :o
  2
  28
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۱
  ۳۶
  Sharumm - لندن، انگلستان
  اینا میخواستن مردم رو علیه روحانی تحریک کنن ظاهرا نوک شمشیر برگشته سمت خودشون. ;)
  3
  19
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.