شعارهایی که مردم در اعتراض‌های سراسر ایران سر دادند.

+170
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  40 سال ظلم و جنایت و کشتار و تصرف و دزدی و غارت و حیف و میل اموال ملت و غارت منابع کشور و پر کردن جیب خود و آقا زاده ها و فک وفامیل و تحقیر و خوار کردن ملت نزد جهانیان با حربه دین و عوام فریبی طول کشید. اکنون صبر مردم بسر آمده و به نقطه جوش و فوران رسیده است. ای دین فروشان بی آبرو اکنون با این خروش همگانی چه جوابی برای ملت ستم کشیده دارید.!؟ و از خشم ملت به کجا پناه خواهید برد.!؟ در هیچ جای دنیا نقطه امنی برای شما باقی نخواهد ماند. بخود آئید و بیشتر از این دست خود را بخون ملت آغشته نکنید. که فردا خیلی دیر است .!!!!!!!!
  3
  65
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  ما شیعیان حیدر کرار علی ع طوفانها پشت سر گذاشته ایم، این نسیم نیز بگذرد.
  70
  0
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  فرامرز تهرانی - تهران، ایران

  به دوستان و نزدیکان خود بگویید که یک تیغ موکت بری برای دفاع و حمله همراهشان باشد.....جاوید شاه رضا شاه
  5
  27
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  تفکرِ شیطانی - شما شیعیان یا پیروانِ دجالِ زمان هستید، بیهوده خودت و ولایت شیطان را که مریدش هستی‌ به حیدرِ کرار وصل نکن، فعلا که ذالفقار او با یاری حق تا درو کاملتان به کار افتاده، خیلی‌ فرصت ، تو و امثالِ تو برایِ باز گشت داشتی، اما حلمِ حق با تو مداراها کند چون که از حد بگذرد رسوا کند. هم تو و هم دیگر اصحاب تان مردود و رانده حق شده‌اید، حال به مضحکه بازی‌هایت ادامه بده، غیر از این بود عجیب بود، کسی‌ که دجال و ظلم و ستم و شرک را بر حق بداند بیش از این عاقبتی ندارد.
  1
  17
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::shirzan e irani - استکهلم، سوئد::]. ببین مادر، اینجا مدرسه ایرانیها نیست. خانم معلم بازی درنیار.
  29
  1
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  yahya3212000 - برگن، نروژ
  آخوندهای کثافت و سگای پاسدار رو بجز زبان زور نمی‌شود از ایران بیرون کرد! ایران کشور نیمه دمکرات نیست و این بختک فقط با زور از سر مردم به جهنم میره! پیروزی نزدیک است ولی‌ با تلاش بی‌ پایان! شناسایی سگا ا و خانواده کثافتشان در خارج از کشور از وظایف مردم هست!
  0
  13
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  افتخار می‌کنم مادرم اما مادرِ فرزندان ایران، و البته برای امثالِ تو که آلت دست میهن فروشان هستی‌ مادر بودن بزرگترین توهین به شمار میاید، اگر حرمت مادر را میدانستید مام وطن را چوب حراج نمی زدید و بر این ننگ‌ افتخار نمی کردید. حرفِ حق تلخ است اما ثمره آ‌ش شیرین. حال ببین چه کسی‌ می‌گوید اینجا را مدرسه نکن، کسانی‌ که طبق تربیتِ دجال فضول محله کل ایرانیان پاک نهاد شده و از خصوصی‌ترین زندگی‌ شخصی‌ آنها پایشان را بیرون نمیکشند. دزدی‌ها و گرگی‌ها و خیانات و جنایاتتان بماند. وعده حق شدنی است. برو تا جان داری در راه دجال فنا و فدا شو. تو آنی‌ که در پی‌ِ آنی‌.
  0
  8
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Dine tahavo - اسلو، اتریش
  حامیان احمق جیره خا ر‌‌ رژیم.ما ایرانی‌ هستیم،آزاده،شما آشغال‌ها رفتنی هستید،بی‌ تعفن می‌دیدید لاشخورها.اگه غیرت داری ببین چه روزی به سر توده‌ مردم آوردید.ننگ‌ بر شما عرب پرستان.
  0
  8
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Dine tahavo - اسلو، اتریش
  حامیان احمق جیره خا ر‌‌ رژیم.ما ایرانی‌ هستیم،آزاده،شما آشغال‌ها رفتنی هستید،بو یه تعفن می‌دیدید لاشخورها.اگه غیرت داری ببین چه روزی به سر توده‌ مردم آوردید.ننگ‌ بر شما عرب پرستان.
  0
  8
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Dine tahavo - اسلو، اتریش
  جیره خواران رژیم آخوندی،تاریخ مصرفتون تمومه،حاصله ۴۰ ساله این رژیم عقب ماندگی ۵۰۰۰۰۰ ایران،هیچ دینی هیچ مذهبی‌ برای بشریت آرامش پیشرفت نداشته،احترام به حقوق انسانها نیاز به سیستم دموکراسی داره.واقعا شرم آور مزدوران رژیم مردم خودشونو بیگانه و اجنبی خطاب می‌کنن،فقر،فساد،ریا.....،شرم کنید این مردم خیلی‌‌هاشون چیزی برای از دست دادن ندران.بس کنید از گفتن تکفیری فلانو فلان،می‌خواهید کشتن مردم رو توجیه کنید،فکر نکنم شیر پاک خورده باشید،زنده باد ایرانو ایرانی‌.
  0
  7
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.