حمله تلویزیون به کی‌روش با همان منوی همیشگی

مایلی‌کهن باردیگر حمله‌ای گازانبری به سرمربی تیم‌ملی داشت.
 
در آستانه جام جهانی و در حالی که تیم ملی ایران نیاز به آرامش و همینطور حمایت همه جانبه دارد، رسانه ملی همچنان باتکلیف به نظر می رسد. آنها نمی دانند باید از موفقیت تیم ملی خوشحال باشند یا ناراحت.
 
برنامه ای که روز گذشته در شب شش روی آنتن رفت و به کی روش و تیم ملی تاخت، نمونه واضح این سیاست نامشخص صدا و سیما و سازندگان برنامه ورزشی آن است. هنوز هیچکس نمی داند با چه علمی، مصطفی کارخانه که مربی والیبال است باید فوتبال را نقد کند! فضای برنامه به شکلی بود که او هم ناخواسته باید فوتبال را نقد می کرد چون مجری برنامه این را می خواست. حضور مایلی کهن، به عنوان کسی که به ادعای خودش هیچگاه تریبون ندارد(!) و همواره تریبون ها در اختیار موافقان تیم ملی است، از جمله نکات اصلی برنامه بود. او حرف های زیادی زد و حتی از این گفت که کی روش ماهیانه دو میلیارد تومان از فدراسیون فوتبال پول می گیرد.
 
به روایت مایلی کهن قرارداد این مربی برای یک سال ۲۴ میلیارد تومان بود. پیش از این او حقوق کی روش را ۳۲ میلیارد تومان در سال هم اعلام کرده بود. جالب اینجاست که در طول برنامه حتی با یک موافق هم تماس برقرار نشد.
 
به نظر نمی رسد در سال جام جهانی و در شرایطی که تیم ملی به اندازه کافی بدبختی دارد، ساخت چنین برنامه هایی سودی برای فوتبال داشته باشد. یک زمانی هست که تیم ملی نتیجه نگرفته و در آن صورت برپایی چنین برنامه ای توجیه دارد ولی وقتی تیم ملی به جام جهانی رفته، در گروه مرگ افتاده و نیاز به حمایت دارد، چرا باید اینگونه مورد حمله قرار گیرد؟
+3
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۱
  kabootar e sefid - لاهور، پاکستان
  بالا غیرتا دیگه از این چهره خبری پخش نکنید حال آدم بد میشه با دیدن ریختش
  2
  17
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.