روایت حیدر مصلحی از ماجرای ندا آقاسلطان: یک عده اراذل با زن زناکاری که از اروپا آمده بود هماهنگ ‌بودند

تسنیم نوشت : وزیر اسبق اطلاعات در آستانه سالروز حماسه ۹ دی، نمونه‌هایی از مسائل پشت پرده‌ فتنه ۸۸ را تشریح کرد.
 
حجت‌الاسلام حیدر مصلحی ‌وزیر اسبق اطلاعات چهارشنبه شب در کنگره ملی "مصطفای شهید" در اصفهان با بیان اینکه ۹ دی یعنی بصیرت، هوشیاری و جلو افتادن ملت از خواص اظهار داشت: منظور از خواص کسانی است که در آزمون دچار مشکل شدند و نتوانستند در مسیر ولایتمداری باقی بمانند و ملت آن‌ها را پشت سر گذاشت.
 
وی با بیان اینکه فتنه ۸۸ و حماسه عظیم مردمی ۹ دی حوادثی تاریخی است که هر سال به آن می‌پردازیم، گفت: قرآن درباره تاریخ می‌گوید تاریخ اقوام مختلف را برایتان بیان می‌کنیم تا در مسیر خود از آن بهره‌برداری کنید.
 
وزیر اسبق اطلاعات در ادامه گفت: ما با استفاده از تاریخ اجازه نمی‌دهیم دوباره سر حسین به نیزه رود و علی خانه‌نشین شود.
 
وی با بیان اینکه در فتنه ۸۸ دو دسته شامل عوامل منطقه‌ای و عوامل فرا منطقه‌ای فعالیت می‌کردند، تصریح کرد: عوامل منطقه‌ای عبارت بودند از کشورهای اطراف و حوزه خلیج‌فارس که دستگاه‌های اطلاعاتی آن‌ها به نیابت از MI6 و CIA فعالیت می‌کردند که اسناد آن نیز وجود دارد.
 
مصلحی خاطرنشان کرد: طراحی فتنه ۸۸ آن‌قدر پیچیده بود که بخش عمده اطراف، منابع خود را به راحتی در اختیار MI6 و CIA قرار داده بودند در حالتی که در دستگاه‌های اطلاعاتی منابع هر دستگاه مانند ناموس آن سیستم است و به هیچ وجه آن ‌را افشا نمی‌کنند.
 
وی با بیان اینکه فتنه ۸۸ با اقدام بزرگ ملت بصیر و ولایت‌مدار ایران در ۹ دی متوقف شد ولی بعدها با طرحی جدید راه افتاد، گفت: هر چند نظام با مدیریت حکیمانه رهبر معظم انقلاب این طراحی‌ها را در مقاطع مختلف متوقف کرد اما در حالت کلی باید گفت فتنه ۸۸ تمام نشده‌ است.
ساماندهی گروهی از اراذل با کمک ۲۰۰ میلیونی یک آقازاده
وزیر اسبق اطلاعات با بیان اینکه بنده سال ۹۲ وزیر اطلاعات بودم،‌ اسناد متقنی وجود داشت که عنوان می‌کرد طراحی سنگینی انجام شده بود تا فتنه‌‎ای همچون سال ۸۸ را دوباره ادامه دهند اما خوشبختانه موفق نشدند، گفت: رهبر معظم انقلاب در این‌باره فرموده‌اند: «کسانی که ۱۰ سال کشور را مدیریت کرده‌اند نباید تبدیل به اپوزیسیون نظام شوند.»
 
وی در ادامه گفت: واقعاً نمی‌شود این دو موضوع را جمع کرد، اینکه فرد می‌خواهد رئیس‌ جمهور شود ولی از طرفی اپوزیسیون نظام شده است.
 
مصلحی با بیان اینکه سران فتنه سال ۸۸ سه دسته بودند، گفت: یک دسته در جلوی صحنه بودند و یک دسته پشت صحنه را اداره می‌کردند و دسته سومی نیز با ارتباط با دستگاه‌های اطلاعاتی بیگانه صحنه را مدیریت می‌کردند.
 
وی با بیان اینکه در آن سال طی رصدهایی که داشتیم متوجه شدیم در یکی از چهارراه‌های شهر تهران گروهی خاص فعالیت می‌کنند، گفت: این گروه نوع اقداماتشان حساب شده و در راستای تخریب نظام بود؛ کشته‌سازی ندا آقا سلطان نیز توسط همین گروه اتفاق افتاد.
 
وزیر اسبق اطلاعات با بیان اینکه برای بررسی این موضوع یک تیم اطلاعاتی را مأمور کردم، گفت: سرانجام مشخص شد یک عده اراذل با کمک ۲۰۰ میلیونی یک آقازاده به‌وسیله زن زناکاری که از اروپا وارد کشور شده بود سازمان‌دهی و برای پیاده‌سازی اقدامات خود هماهنگ شده ‌بودند.
تشکیل کمیته صیانت از آراء با هدف گرفتن مشروعیت از انتخابات
وی با بیان اینکه با وجود این اسناد و اتفاقات اکنون برخی می‌گویند اتفاقات سال ۸۸ دعوای انتخاباتی بوده و قصد براندازی نظام وجود نداشته است، با اشاره مثالی دیگر از حوادث سال ۸۸، گفت: یک سال و نیم قبل از انتخابات، خانمی به نام "هنگامه شهیدی" در لندن با تشکیل مجموعه‌ای از روزنامه‌هایی که دنبال اصلاحات آمریکایی هستند، درباره انتخابات ۸۸ تولید مقاله کرد.
 
مصلحی با بیان اینکه همین خانم ۳ ماه قبل از انتخابات وارد کشور شده و مسئولیت مشاور امور بانوان یکی از کاندیداهای رأس فتنه می‌شود، تصریح کرد: جالب‌تر اینکه این فرد رابطه بسیار نزدیکی با برخی افراد از جمله رئیس دولت اصلاحات داشته است.
 
وی با بیان اینکه یکی از سران فتنه چند ماه قبل از انتخابات در مصاحبه با Newsweek از پیروزی قطعی در انتخابات سخن می‌گوید، گفت: ۶ ماه قبل از انتخابات کمیته صیانت از انتخابات را با هدف گرفتن مشروعیت از انتخابات، راه انداختند.
 
وزیر اسبق اطلاعات گفت: در آن کمیته به یکی از سران فتنه اعلام شده بود که اگر پیروز انتخابات شدی اعلام کن که این پیروزی نتیجه تشکیل کمیته است و اگر پیروز نشدی موضوع تقلب را مطرح می‌کنیم.
تلاش برای نفوذ در حوزه‌های علمیه پس از فتنه ۸۸
وی تصریح کرد: اکنون این سئوال مطرح است که اردشیر امیر ارجمندی، مشاور یکی از کاندیداهای سال ۸۸ الان کجاست؟ این فرد بعد انتخابات از کشور خارج شد و با همکاری سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه طراحی تحریم‌ها را انجام داد.
 
وزیر اسبق اطلاعات خاطرنشان کرد: یک جزوه پس از فتنه ۸۸ توسط یکی از مؤسسات وابسته به CIA منتشر شد که این جزوه را دستگاه اطلاعاتی کشور به دست آورد؛ در این جزوه می‌گویند اشتباه کردیم از اول انقلاب ایران، همه سرمایه خود را در دانشگاه گذاشتیم درصورتی که باید در حوزه‌ها نیز کار می‌کردیم.
 
وی اظهار داشت: به همین دلیل بعد از انتخابات ۸۸ برای نفوذ در حوزه‌های علمیه نیزدست‌به‌کار شدند و اقداماتی انجام دادند.
حل شدن مشکل سوخت ۲۰ درصد تا آینده‌­های دور
مصلحی با اشاره به خاطره‌ای از شهید احمدی روشن، گفت: در سال سوم دولت دهم فعالیت هسته‌ای در سوخت ۲۰ درصد و مورد استفاده در مسائل درمانی به مشکل برخورد. قرار بر این شد که این موضوع را اعلام و این سوخت را تأمین کنیم؛ در آن زمان با شهید احمدی روشن ارتباط داشتم.
+5
رأی دهید
-128

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  این مُفنگى هم یه چیزى شنیده که دروغ هر چه بزرگتر باشه جذابتر و قابل باورتره ، گاله رو باز کرده و بى مهابا زِر و وِر میکنه! داغ خریت هم رو پیشونى داره ، عوضى !
  6
  74
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  زناکار مامانت بوده که تو هم حاصل یکی از همون زناها هستی
  10
  103
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  hamid swed - مالمو، سوئد

  یعنی آدم بالا میاره وقتی این محملات شما رو میشنوه, کثافت بزودی خواهید دید که مردم چطوری سر حسین شما رو دوباره روی نیزه میبرن و علی تون رو برای همیشه خانه نشین میکنند. دور نیست اون روز!!!!!
  11
  90
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  شما به این کلمات ساخته دین و بار نفرتی که در آنها هست نگاه کنید: زنا کار!! نجس!! مرتد!! و هزار و یک ننونه از چنین آروغهای گندیده ایی که دین در زندگی انسانها رواج داد. القصه: این تخم شتر و کریه الوجه باید فقط با یک عملیات بای پاس خدا را از خودش بیرون بکشد تا جریان خون در بدنش حرکت کرده و دیگر همنوعاتش را چنین القابی ندهد. پهن بر سر آن دین و آن خدایی که انسانها را از هم جدا کرده و با چنین کلماتی آنها را خطاب قرار میدهد. بروید با دین و خدا تمام کنید تا چشمانتان رنگ مهرو شفقت بگیرد.
  10
  63
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا

  در بعضی‌ از مورد ایشان درست می‌گوید! اول اینکه منهم اعتقاد دارم که قاتلانِ ندا آقا سلطان زناکار و زنا زاده بوده اند . دوم اینکه منهم معتقدم دشمنانِ ایرانِ عزیز در اولِ انقلاب همه سرمایه خود را در دانشگاه خرج کردند و با به راه انداختنِ انقلابِ فرهنگی‌ ، ریشه استادانِ وفادار به ایرانِ عزیز را زدند و البته بد از ۸۸ نیز متوجهِ حوزه شده و افرادِ روشنفکر مثل صانعی را خانه نشین کردند .
  2
  60
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا

  اما در موردِ مساله کمیته صیانت از آرا باید بگویم این مساله یک حق و قانون است و همانطور که میدانید آقایِ تاجر زاده بر‌ها در این مورد توضیح داده است . کمیته صیانت قانون است و اینرا قانون گریزانی مثلِ مموتی نژاد و حامینش تحریف کرده اند .
  2
  34
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  به ان مهر پلیدی که بصورتت زده اید قسم دروغ میگوید . چون ندا اقا سلطان بغیراز بدست عوامل خود فروخته شما اخوندها به دست هیچ کس دیگری کشته نشد.
  4
  37
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Dara20 - تهران، ایران

  بی‌ شک مادر خودت زناکار بوده که زنازاده‌ای همچون تو را پس انداخت آخوندک بی‌ شرم و بی‌ شرف. وای به روزگارتان که در هنگامه سقوط رژیم فاسدتان از کشته شما ملا‌ها مردم پشت می‌‌سازند
  5
  43
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  akhoond shepeshoo - ورونا، ایتالیا

  هر چی فکر کردم کلمه ای بهتر از ک... در مورد این مرتیکه پیدا نکردم.
  3
  23
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  amirgheryou - تهران، ایران

  زناکار مامانته که وقتی تورو حامله بوده زنا میکرده با هر جونوری که میدیده. جای ضربات زنای مادرت در دوران جنینی تو هم در پیشونیت هم مونده.
  4
  28
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Pezhman - وین، اتریش

  حـ... خودتی که معلوم نیست مادرت ضیغه کدام عراقی شده. روزی که طناب اعدام انداختن گردنت و حلق آویز شدی دوزاریت خواهد افتاد.
  4
  25
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  ندا را با مادرت زنت ودخترت و زینب اشتباهی گرفتی مفنگی. روزهای شما تموم شده و نفس آخرتونا دارید میکشید حالا هر توهینی میخوای بکن ولی حقیقت مثل روز برا مردم روشنه
  4
  22
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Compatriot - لیون، فرانسه
  مشتی اراجیف. بزودی در دادگاه ملت مجبور میشی‌ همه این حرفها را به گونه درستش غر غره کنی‌. هر جا کم میارید از ملت مایه میگذارید در حالیکه ملت از شما‌ها متنفرند. ملت همین هائی هستند که بر علیه تون شعار میدهند نه‌ مشتی بسیجی‌ مفتخور که روزانه پول به حسابشون واریز میشود.
  3
  19
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  این فرد انقدر آدم کشته که واسه هر کشتاری ابایی نداره ولی جالبه این همه معترض کشته شدند فقط ندا رو تو دیدی؟ما آخر نفهمیدیم این معترضان سلطنت طلبا شدند مجاهدین بودند و حالا اینجا که رسید وابسته به کشورهای حوزه خلیج فارس شدند؟فتنه سه راس داشته؟ دیگه الان مرغ پخته هم میدونه تو انتخابات 88 تقلب کردید و اگر نمیکردید مشکلی برای کشور وجود نداشت که بقیه ممالک و سرویس های بیگانه دخالت کنند موضوع به همین سادگی هستش که تو و امثال تو دیکتاتورپرست مثل بشار اسد فاسد که سوریه رو به باد داد و الان مثل یه نوچه احمق پوتین احساس پیروزی میکنه برای اینکه ذره ای از قدرتتون کم نشه و بخورید و بچاپید حاضر نبودید رای مردم رو قبول کنید. تصور شماها این بود که تقلب میکنید و مردم هم با وعده های احمدی نژآد خفه میشن و اگر شکست احمدی نژاد رو قبول می کردید هیچکدوم از این اتفاقات نمی افتاد. پس یک کلام دروغ میگی و ابایی هم نداری چون دین و لباس تو همش بیزینس هستش و شیطان اگر میخواست در نماد یه انسان ظاهر بشه قطعا زیر دست تو بود.
  0
  2
  شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.