بخشش عموی جنایتکار

 مرد جنایتکار که درجدالی خونین برادر زاده‌اش را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، در یکقدمی چوبه دار با رضایت اولیای دم از مرگ نجات یافت.
به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، فروردین سال 89 گزارش درگیری خونین عمو و برادرزاده افغانی در باغ میوه به پلیس گزارش شد. در این جنایت پسر جوانی با ضربات کارد عمویش از پا در آمده بود و تلاش پزشکان برای نجات او نتیجه‌ای نداشت. با دستگیری قاتل و اعتراف او به جنایت پرونده برای رسیدگی به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و قضات پس از بررسی شواهد و مدارک حکم به قصاص متهم دادند. این حکم با تأیید دیوان عالی به شعبه اجرای احکام فرستاده شد اما خانواده مقتول از خون فرزندشان گذشتند و پرونده از جنبه عمومی جرم مورد رسیدگی دوباره قرار گرفت. این جلسه صبح دیروز در شعبه چهارم به ریاست قاضی عبداللهی وقاضی واعظی برگزار شد. متهم که از مرگ رهایی یافته بود به قضات گفت: من قصد کشتن برادر زاده‌ام را نداشتم. وقتی او با مشت به چشم راستم زد خیلی عصبانی شدم و درگیری بالا گرفت. نمی‌دانم چطور شد که دست به چاقو شدم و ضربه‌ای به گردن برادر زاده‌ام زدم والان بسیار پشیمان هستم. او مدام از اینکه در باغ کار می‌کرد ناراحت بود و به هربهانه می‌خواست از زیر کار در برود که من مانع‌اش بودم وعلت درگیری هم همین بود.»
پس از پایان اظهارات متهم قضات شعبه چهارم وارد شور شدند و متهم را از جنبه عمومی جرم به هفت سال و هفت ماه زندان محکوم کردند.
+2
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.