مسعود شجاعی با عقد قرارداد رسمی به آ ا ک آتن پیوست

ملی پوش سابق فوتبال ایران، عصر روز گذشته قرارداد خود را با تیم جدید به ثبت رساند.
 
به گزارش  از ورزش سه، هافبک 33 ساله فوتبال ایران، طی انتقالی هیجان انگیز قرارداد خود را با تیم مطرح و نامدار آ ا ک آتن یونان به امضا رساند تا از این پس در رقابت های لیگ یونان با پیراهن این تیم به میدان برود.
 
مسعود شجاعی که پیش از این دو فصل اخیر را برای تیم پانیونیوس یونان به بازی می پرداخت در نهایت در نیم فصل لیگ یونان به صورت توافقی قرارداد خود را با این تیم فسخ کرد و در حالی که پیش از این نیز حرف و حدیث هایی در رابطه با توافق وی بالاخره عصر روز گذشته با تیم مطرح یونانی شنیده می شد او قرارداد خود را با آ ا ک به امضا رساند.
 
مسعود شجاعی که 70 بازی ملی را نیز در کارنامه خود دارد آخرین بار با پیراهن تیم سایپا در لیگ ایران حضور داشت و پس از آن به عنوان لژیونر فوتبال ایران شروع به فعالیت کرد و در دوران حضور خود در تیم های خارجی برای اوساسونا و لاس پالماس در اسپانیا، شارجه در امارات، الشیحانیه و الغرافه در قطر و پانیونیوس در یونان به میدان رفت و از این پس نیز تیم آ ا ک آتن را به لیست تیم های خود اضافه خواهد کرد.
 
مسئولان باشگاه یونانی که در خبر مربوط عقد قرارداد مسعود شجاعی آورده اند «king of Persia به آ ا ک پیوست» اعلام کرده اند قرارداد این بازیکن ایرانی به مدت شش ماه و تا پایان رقابت های این فصل معتبر است و در صورت رضایت طرفین یک فصل دیگر نیز تمدید خواهد شد.
+23
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.