ادعای عجیب راننده متهم به آدم‌ربایی در دادسرا

راننده خودروی دربستی که به اتهام ربودن زن جوان با انگیزه شیطانی دستگیر شده در بازجویی‌ها مدعی شد،شاکی برای پرداخت نکردن کرایه او را به دردسر انداخته است.
 
به گزارش جام‌جم، روز یکشنبه زن جوانی با حضور در پلیس آگاهی تهران از مردی به اتهام آدم‌ربایی و اقدام برای آزار و اذیت شکایت کرد.
 
شاکی به افسر تحقیق گفت: من و شوهرم در تهران به عنوان مسافر، سوار خودروی مرد میانسالی شدیم و از او خواستیم ما را دربستی به شهریار ببرد که بعد از توافق بر سر کرایه، سوار شدیم و راننده حرکت کرد. در میانه راه تلفن شوهرم زنگ خورد و بعد از پاسخگویی مجبور شد در نیمه راه پیاده شود و به تهران برگردد. در حوالی سه‌راهی شهریار، راننده تغییر مسیر داد. با دیدن این صحنه وحشت کردم و از راننده خواستم توقف کند، اما او به خواسته‌ام توجهی نکرد و تهدیدم کرد، اگر فریاد بزنم بلایی بر سرم می‌آورد.
 
زن جوان ادامه داد: او نیت شیطانی در سر داشت و می‌خواست مرا مورد آزار و اذیت قرار دهد که با راننده شیطان صفت درگیر شدم. در جریان این درگیری خودروی پراید او در حاشیه جاده متوقف شد. راننده‌های عبوری با دیدن این صحنه به کمکم آمده و مرا نجات دادند. راننده هم بازداشت شد.با توجه به شکایت این زن جوان، ماموران موضوع را بررسی کردند که معلوم شد گفته‌های شاکی صحت دارد و راننده در بازداشت است که او برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی تهران منتقل شد.
 
متهم پس از انتقال به دادسرا، به بازپرس جنایی گفت: من کارگر هستم و در شهر زنجان همراه خانواده‌ام زندگی می‌کنم. چند روز پیش برای دریافت سند خودروی پرایدی که خریده بودم به تهران سفر کردم. آن روز می‌خواستم برای دیدن دوستم به شهریار بروم و بعد به محل زندگی‌ام برگردم. حوالی شهرک دریا شاکی همراه مردی که می‌گفت شوهرش است به عنوان مسافر دربستی سوار خودرویم شدند.
 
وی افزود: آنها می‌گفتند حال فرزندشان در خانه بد شده و از من خواستند آنها را به شهریار ببرم. نیمی از مسیر را که رفتیم، مرد جوان به بهانه‌ای پیاده شد و گفت وقتی به مقصد برسم، همسرش کرایه را پرداخت می‌کند. وقتی به نزدیکی مقصد رسیدیم از زن جوان کرایه‌ام را خواستم که او به دروغ با داد و فریاد ادعا کرد قصد ربودن و آزار و اذیتش را دارم.آدم‌ربایی و آزار و اذیتی در کار نبود. او برای این‌که کرایه را پرداخت نکند، مرا با دروغش به دردسر انداخت.
 
با توجه به گفته‌های مرد بازداشت شده، او برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.
+4
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.