شعار روحت شاد رضاشاه در تظاهرات دیروز مشهد - ویدیو

+298
رأی دهید
-31

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  Jalal50 - تهران، کانادا

  به ایرانیان آزادی بیان و اجتماعی داده بشه رژیم و حکومت سرنگون میکنن همون اشتباهی که شاهنشاه کرد (فضای باز سیاسی) . ..به ایرانی آزادی نمیاد.
  131
  22
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
  ۶۱
  hamid swed - مالمو، سوئد

  خوبه, مردم تازه دارن میفهمن که کی خدمتگذار به مردم و مملکت بود, کی تمام وجودش برای ایران میتپید و کی کمر به نابودی ایران و ایرانی بسته!!
  34
  116
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۳
  ۳۵
  scandal - برلین، آلمان

  رضا شاه روحت شاد! با درود بر همه عزیزان کشورم که با تلاش خسته ناپذیر خود باعث بالابردن شعور مردم عزیزم شدند که تا آنان بتوانند به ماهیت پلید این رژیم توحش ایران اسلامی پی ببرنند سر تعظیم فرود میاورم! ضحاک ایران سرت را مثل کبک به زیر برف مکن و از مردم ایران عذر خواهی کن و "یک کمی‌" به "غم" مردم شهر مشهد برس که چه کردید، که آنان در زمان تو و در شهر آن خر الهدی صدای اعتراض خود را به گوش جهان میرسانند. با دورود بر مردم عزیزم، سپیده آزادی ایران منتظر آزادی خود از دست پلیدان ‌ایرانی است و برای آزادی آن باید بکوشیم. پیروز باد آزادی، پیروز باد ایران!
  33
  96
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  به درستی و با اخلاص واقعا "یادت شاد، رضا شاه" بارها بسادگی عرض کرده و میکنم: انسان فقط باید وقیح و بی درایت باشد که چهل سال آخوند و حکومت پس از پهلوی را دیده باشد، آنوقت بیاید به خاندان پهلوی بد بگوید و توهین کند. کاری که بسیاری از دوستان ما در این سایت میکنند و اوج بی انصافی و بیدرایتی را نمایش میدهند. رضا شاه جانش را بر سر بنای ایران نوین گذاشت. ملت مذهبی و خرافاتی و مریدان آب سقاخانه، با کلنگ به دنبال باسن های درشت خلخالی راه افتاده و آرامگاه این مرد را نیز بعنوان پیش درآمدی بر نابودی ایران، نابود کردند. هر گاه آن فیلم را میبینم، گویی کلنگ را بر سر خودشان میزنند. حالا آن کاربر میاید آنچنان از بدی و رذالت پهلوی مینویسد و میگوید که گویی لیاقت خودش و ملتی با چنین هنجارها، فقط و فقط آبراهام لینکلن یا جرج واشنگتن بوده. چنان رفتارهایی چنین رژیمی میطلبید. یک تاریخ نگار ایتالیایی در زمان انقلاب ۵۷ و نمایش آتش زدنها، اعدامها و ویرانگریهای مردم در خیابانها نوشت: شاه همه ما را فریب داده بود. کدام تمدن؟! ملت ایران همین وحشیهایی هستند که میبینید! باید عوض شویم. یادت شاد رضا شاه.
  39
  89
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
  ۴۲
  مهرداد2538 - تهران، ایران

  چه عجب! امیدوار شدیم به این ملت.
  32
  82
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
  ۲۹
  معلم فراری - کیف، اوکراین

  اگرچه انقلاب شد و به ظاهر اسم پهلوی رو بر انداخت ولی اگه انقلاب نمیشد رضا شاه بزرگ و محمدرضا شاه همیشه جاوید این میزان از محبوبیت رو دهه ها بعد از مرگشون در خوشبینانه ترین حالت هم متصور نبودن موردی که بزرگترین پادشاهان تاریخ هم به شدت ارزوش رو داشتن.امروز اینطور و در اینده ای نزدیک بی گمان اسمشان هم ردیف و هم ابهت با اسم کوروش بزرگ.
  31
  87
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  رضا شاه روحت شاد !
  31
  85
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  مگر غیر از این است که همه فریاد بزنیم روحت شاد رضا شاه ! اخوندها در این 40 سال کاری کردن که انهای که حکومت شاهنشاهی را ندیده اند و تنها از زبان بزرگانشان یا در کتاب تاریخ مدارسشان رضا شاه کبیر و فرزند برومندش محمد رضا را شناخته اند بدین گونه طرفدارش شده اند وای بحال ماها که در دهه 40 شمسی بدنیا امدیم و تا حد و حدود یادمان هست چه دولت خوبی داشتیم و یادمان هست که در شادی کامل میزیستیم بخصوص از سال 53 13به بالا که کار زیاد شد و گرانی نبود و 95 درصد از مردم کار و کاسبیشان رونق پیدا کرده بود. بله همه با هم یک صدا داد بزنیم درود بر رضا پهلوی و امیدوار باشیم رضا پهلوی با بازگشتش به ایران ازادی , شادی و ارزانی و ابادانی را برگرداند.
  23
  47
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
  ۳۹
  بچه طهرون - لندن /طهرون، انگلستان
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. افرین ببین سخت نیست ،اخر داستانو خراب کردی ولی برای شروع بد نبود .جدا میگم ......باش الان چقدر راحتی همین فرمون برو جلو
  30
  11
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران
  شعار رضا شاه روحت شاد ،نه فقط بسیجی های بو گندو بلکه مغول زادگان دراز گوش را هم ناراحت میکند
  37
  45
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
  ۴۱
  Dara20 - تهران، ایران
  نسل احمق قبلی با استفراق اسلامی‌شان کشور را دو دستی‌ تقدیم آخوند‌های شیاد ایران فروش کردند و نسل حاضر با این شعار‌ها به انقلابیون بی‌ مغز می‌‌فهمانند که چه غلطی کردند. رژیم به مرگ خود نزدیک شده.
  28
  41
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
  ۱۰۴
  millionaire - منچستر، انگلستان

  یه سرى جدایى طلب ، و عقده اى ، و پان ترک و کرد و عرب و بلوچ و . منتظرند که ایران رو تکه تکه کنند ، خدا بخیر کنه ، از سوریه بد تر میشه
  61
  7
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::بچه طهرون - لندن، انگلستان: درود بر عباس گاریچی و گاراژ شمس العماره. برو خودتو عوض کن بابا. بستنی نیکفر.
  22
  14
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
  ۴۱
  باباجان - لندن، انگلستان

  جنبش قورمه سبزی فارسستان از سر گرفته می شود بدون آذربایجان مسیر آنها به کهریزک ختم می شود .
  46
  13
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران
  [::بچه طهرون - لندن، انگلستان::]. دوست عزیز ، دوستمون جناب "تو خوبی بابا" مطالب خوبی را بیان میکند هم علیه دین پلید اسلام و هم اخوند و رژیم بی کفایت ،پس با هم متحد باشیم علیه رژیم
  22
  26
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
  ۳۹
  بچه طهرون - لندن /طهرون، انگلستان
  شکر خدا بهمنی در راه است .پس بگذار تا بدیها را با خود ببرد از میان .فرق بسیار هست میان این بهمن و بهمن دجال، در گر اب نزنید راه را یا مژده ندهین باغ را نیاز به بوی بهار نیست دگر . میان این بهار ان بهار فرق هست بسیار .گرچه در بهمن ۵۷ با گل و گلاب ساختن بهار این بهار کجا و ان بهار کجا .عطر این بهار از دل خاک رویید یک شب لرزید و نمایان کرد چهره پلید پیر شهر را بلرزاند کرد و لر و لک و ترک و فارس را لرزید و فرو ریخت خانه و کاشانه دوستان بهار را و ابروی نداشته پیر شهر قصه .....بگذاریم الان وقت شادی در بهار هست . بچه طهرون از لندن دی ۹۶
  17
  17
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
  ۵۰
  Pezhman - وین، اتریش
  روحش رضاشاه کبیرشادباد. خوزستان را مدیون آن بزرگ مرد هستیم.
  22
  24
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
  ۳۹
  rahjoo - بابل، ایران
  باباجان-ما میریم به سمت آزادی تو هم با رجب دوغیت برگرد به عثمانیگری و قوم پرستیت!
  19
  21
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
  ۴۵
  رو راست - لندن، انگلستان
  اخوند جماعت باج نمیده مثل شاه نیست تا شلوغ میشد فرار میکرد .این مردم دوباره فریب میخورند اخوند حـ... خیلی زیرک است این اخوندها اشتباهاتی را که شاه کرد نمیکند اگر الان شاه بود زندانهای سیاسی را ازاد و قیمتهای را بر میگرداند اگر باور ندارید رای گیریهای اینده را ببینید که مردم را چطوری فریب میدهند
  12
  16
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
  ۷۰
  نازک بین - شفیلد، انگلستان
  رضا شاه حقیقتا" روحت شاد . اولین سیاستمداری بودی که جنس موجودی بنام آخوند را شناختی که چه جانوران خون خواری هستند.و در آن زمان با تعصب مذهبی که مردم داشتند با سرکردگان آنها و این قشر مفت خور و دروغگو مبارزه کردی ولی افسوس که محمد رضا شاه دوم ریشه آنها را نتوانست بخشکاند و بیرون بریزد.
  18
  27
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
  ۷۰
  نازک بین - شفیلد، انگلستان
  رضا شاه حقیقتا" روحت شاد . اولین سیاستمداری بودی که جنس موجودی بنام آخوند را شناختی که چه جانوران خون خواری هستند.و در آن زمان با تعصب مذهبی که مردم داشتند با سرکردگان آنها و این قشر مفت خور و دروغگو مبارزه کردی ولی افسوس که محمد رضا شاه دوم ریشه آنها را نتوانست بخشکاند و بیرون بریزد.
  23
  17
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
  ۳۹
  بچه طهرون - لندن /طهرون، انگلستان
  [::Iranemaa - قم، ایران::]. دوست خوبم الان درست شده . کلی روش کار گروهی انجام دادیم .الان کامنت بالا رو ببین باز جفتک انداخت جنبه نداره در کل من مشکلی ندارم قول بده ضد نظر مردم چرند نگه .ما همه از این دین و نظام زده شده ایم این نظام مارو بد انداخت بجان هم .در کل چندتا نخاله داره این سایت حالا یا از طرف خود سایت هستن یا واقعا بیمار میان از ولایت ننگین و دین من دراوردی شیعه دفاع میکنن، باور کنید این مسلمانی که ما دیدیم تو ایران از کفر بدتره اسلام و مسلمان واقعی بیرون از کشور های اسلامی پیدا میشه
  21
  11
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۶
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  پس از نزدیک به چهل سال، امروز اشک شادى به چشمانم نشست.
  18
  21
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
  ۵۴
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  [::Jalal50 - ونکور، کانادا::]. جلالی جلالی . بپا اینجا نمالی ;)
  10
  15
  جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۵
  ۴۹
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  مرگ بر حکومت ننگین فاسد دزد غارتگر آخوند های ظالم روس و اسلام ننگین سراسر دزدی و اختلاس و فحشا و فسادشان.سرنگون و معدوم باد خامنه ای و ایل و تبارش. زنده باد سلسله پر افتخار پهلوی. شاه فقید ایران مردمش و کشورش را دوست داشت. یک نگاه به۱۵۰ سال تاریخ اخیر ایران بیندازید و ببینید زحمات رضاشاه کبیر و شاه فقید ایران را.زنده باد رضا شاه دوم.پاینده باد مردم درد کشیده ایران.
  9
  5
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.