احمدی‌نژاد: اگر نظری مخالف رهبری داشتی باید بمیری؟ + ویدیو

محمود احمدی‌نژاد: تو نمی‌توانی بگویی چون مخالف تو‌ام تو خفه شو، تو زندگی نکن، تو حقی نداری یک روز بعد از انتقاد شدید رهبر ایران از "مخالف‌خوان" شدن ‌مسئولان سابق، محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور پیشین، در پاسخ به سوالی درباره دلیل گوش نکردن به توصیه‌های آیت‌الله خامنه‌ای گفت که خود رهبر ایران هم گفته که به او انتقاد کنند و آشکار کردن "اشتباهات و آسیب‌ها" را کمک به رهبری دانست.
 
آقای احمدی‌نژاد که به بوشهر سفر کرده امروز پنج‌شنبه ۷ دی در دیدار با ساکنان محلی با این سوال روبرو شد که چرا با وجود منع صریح رهبر ایران در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرده و باعث "دودستگی" شده است. او در پاسخ گفت که با وجود عدم حضور او در انتخابات اکنون هم دودستگی وجود دارد و پرسید "آیا رهبری به شما می‌گوید که فکر نکن... فکرت را تعطیل کن؟"
 
آقای احمدی نژاد در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد حق با رهبری است یا نه چند بار پرسید "یعنی چه ... کجا؟" و در نهایت گفت: "اگر رهبری یک موقع یک نظری داشت و شما نظر دیگری داشتی باید بمیری؟ باید نظرت را بگویی."

دیروز چهارشنبه ۶ دی آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران از کسانی که یک دهه همه کاره کشور بوده‌اند و اکنون تبدیل به "مخالف‌خوان کشور" شده‌اند انتقاد کرد و گفت: "اینکه برداریم همین‌طوری بی‌هوا این قوه و آن قوه را بدون هیچ تمییزی محکوم کنیم، اینکه هنری نیست. هر بچه‌ای می‌تواند سنگ بردارد و شیشه‌ها را بشکند."
 
محمود احمدی‌نژاد در هفته‌های اخیر انتقادات صریح و تندی به قوه قضائیه و رئیس آن وارد کرده و از جمله او را فاقد صلاحیت و غاصب خوانده و خواهان کناره‌گیری او شده است.
 
آقای احمدی نژاد اخیرا در یک سخنرانی گفت: "هر کسی در هر مقام و منصبی که باشد، اگر ملت او را نخواهد، او غاصب است... هر اقدامی انجام دهد، تخلف است. هر تصرفی در بیت‌المال انجام دهد، بعدا باید پاسخگو باشد".
 
او امروز در بوشهر گفت کمک واقعی به رهبر ایران آن است که هر جا آسیب وارد می‌شود یا تصمیم غلطی گرفته می‌شود درباره آن صحبت شود.
 
آقای احمدی‌‍نژاد در پاسخ به انتقادها از عملکردش در برابر رهبر ایران گفت که هر کس نظر خودش را دارد و مردم در نظر دادن آزادند و هیچکس نمی‌تواند دیگری را قضاوت کند. او به کسی که از او انتقاد می‌کرد گفت: "تو نمی‌توانی بگویی چون مخالف توام تو خفه شو، تو زندگی نکن، تو حقی نداری."
 
آقای خامنه‌ا‌ی در سخنرانی دیروز خود گفته بود که نقد با اتهام زدن تفاوت دارد و "تهمت و لجن‌پراکنی" حرام و "تکرار حرف دشمن" است.
+105
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  Majid38 - ملبورن، استرالیا

  رهبرى کدام خرى است شما ها چقدر گاو هستید.
  4
  53
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  البته دکتر تجاهل العارفین فرموده اند. چرا که خوب میدانند که اگر نظری مخالف رهبری داشته باشی، زحمت مردن با خودت نیست! آدمخواران حرفه ایی و اولاد حسن ابن علی با کمال میل شما را جویده و هضم میکنند. زنده یاد سعیدی سیرجانی در بازداشت از درد معده و اسهال گلایه میکرد. به او شیاف دادند تا تنقیه کند و خوب شود. پیرمرد نازنین و ساده دل شیاف را که حاوی پتاسیم بود استفاده کرد و پتاسیم باعث توقف قلب مهربانش شد و مرد. علت مرگ نیز سکته و ایست قلبی اعلام شد. رهبری و نظرات رهبری را نیز به بیضه هایش نمیگرفت. خلاصه دکتر میداند که اولاد حسن ابن علی، از خودش دکترترند!
  5
  35
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  اگر شرف میداشتیم، این نخاله ها مسئولین امور کشور ما نمیبودند.
  2
  40
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
  ۶۴
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد

  اقای محترم.حرف حرف رهبریست٬همانطو که رهبر گفت رییس جمهور میشوید که شدید و شمارا که با بصیرت در اب نمک خوابانده بودند به مقام ریاست رساندند.حال رهبر میگوید نظر من به قوه قضاییه نزدیکتر است پس تشریف ببرید چون امت در صحنه خفه واُمل السکوت .َراس فرمودند انتقاد بکنید ولی با بصیرت و نرمش قهرمانانه نه با بی مسیری و ِزرتی ِپرتی.بلی ایشان میگویند بمیرید چون ما که مرده ایم.
  4
  31
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
  ۳۴
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  ممکن است بسیاری از دوستان ناراحت شوند ولی حرفهای احمدی نژاد درحال حاضر ضربه ای به دموکراسی نمی زند، بلکه تلنگر خوبی هم هست.
  3
  37
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
  ۱۰۴
  pars40 - فرایبورگ، سوییس
  مردک جا.. ببند در دهنت رو کثافت لجن همین خود تو تا دیروز داشتی برای علی چلاق دستمال میکشیدی حالا که دیگه بازیت نمیدن تا بخور بخور کنی حرف مفت میبافی .
  9
  22
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۰
  ۳۵
  زنبور - کپنهاک، دانمارک
  هنر یعنی من که احسن ولخلافکاران هستم که با یا علی واردشدم وتا چند مملکت و با مردمش نابود نکنم ولکن معامله نیستم برای همین معامله رو با انیکه یه دستیم سخت دو دستی گرفتم
  2
  6
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
  ۳۵
  زنبور - کپنهاک، دانمارک
  هنر یعنی من که احسن ولخلافکاران هستم که با یا علی واردشدم وتا چند مملکت و با مردمش نابود نکنم ولکن معامله نیستم برای همین معامله رو با انیکه یه دستیم سخت دو دستی گرفتم
  2
  8
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
  ۴۱
  Compatriot - لیون، فرانسه
  خب مردم هم تو رو سال ۸۸ نخواستند چرا خودت را به ملت تحمیل کردی؟! خب پس خود تو هم غاصب بودی خس و خاشاک!
  1
  6
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.