واکنش ۲ مقام ارشد سپاه به تجمعات اعتراضی

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: منکر برخی نارسایی ها و مشکلات کوچک در کشور نیستیم اما تیزهوشی و ولایتمداری فرزندان ملت باعث فائق آمدن بر مشکلات اقتصادی از جمله گرانی و تورم خواهد شد.
 
به گزارش ایرنا، سردار رمضان شریف روز شنبه در اجتماع بزرگ گرامیداشت حماسه 9 دی در بیرجند گفت: ملت ایران از 40 سال گذشته تاکنون در مقابل مواضع بزرگی ایستاده و مشکلات عدیده ای را حل کرده به طوری که می توانیم با افتخار اعلام کنیم که دشمن در مقابل مردم همیشه در صحنه ما رنگ باخته است.
 
وی ادامه داد: فرهنگ دینی بر پایه قرآن کریم و سیره ائمه اطهار (ع)، رهبری و مردم سه مولفه اصلی قدرت در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و هماهنگی اینها باعث شده که محوریت انقلاب در بسیاری از کشورهای جهان نقش تعیین کننده ای داشته باشد.
 
وی گفت: فرهنگ دینی ما غیرقابل انکار است و از طرفی وجود رهبری فرزانه و شجاع باعث شده که مقابل بسیاری از دست اندازی های معاندین نظام و انقلاب سربلند باشیم در حالی که امروز بسیاری از کشورهای اسلامی همچون عراق، لیبی، لبنان و ... از فقر رهبری باهوش و مدبر ضربه خورده اند.
 
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه ترامپ دیوانه هم آمریکا را بر زمین خواهد زد افزود: آنها با آن همه دبدبه و کبکبه هنوز نتوانسته اند امکانات اولیه مقابله با طوفانی را که در یکی از ایالت هایشان دارند، تهیه کنند در حالی که ملت ایران برای زلزله کرمانشاه از هیچ تلاشی چشم پوشی نکردند و با موجی عظیم به دلجویی و کمک هموطنانشان پرداختند.
سردار شریف گفت: ار ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ملت شریف ایران همه تهدیدهای دشمن را به فرصت تبدیل کرده اند اما دشمن دست بردار نیست و اگر غفلت کنیم توطئه ای جدید را پایه ریزی خواهد کرد.
 
به گفته وی فتنه 88 و مباحث مربوط به انتخابات هم از دیگر طراحی هایی بود که دشمن سال ها با ایجاد اتاق های فکر آن را پایه ریزی کرده بود.
 
عده‌ای در داخل با دشمن همراهی می‌کنند
 
مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با تجلیل از حضور حماسی مردم سمنان در راهپیمایی ۹دی، به نقشه‌های شوم دشمن برای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمن به‌دنبال برهم زدن ثبات در جمهوری اسلامی است، دیروز به بهانه انتخابات، امروز به بهانه معیشت.
 
سردار یدالله جوانی، در جمع راهپیمایان ۹دی در سمنان، اظهار کرد: آنچه بیش از همه دشمنان نظام اسلامی و ملت بزرگ ایران را آزار می‌دهد، ثبات، آرامش و وحدت ملت ایران و همسویی جناح ها با یکدیگر است.
 
وی با بیان اینکه دشمن در حال طراحی فتنه‌های دیگری است افزود: امروز دشمن به این جمع‌بندی رسیده که با اغتشاش و ایجاد بدبینی نسبت به نظام و دولت در ایران جنگ داخلی راه بی‌اندازد متاسفانه عده‌ای هم در داخل با دشمن همراهی می‌کنند.
 
مشاور عالی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران هوشیاری ملت را امری ضروری برشمرد و گفت: دشمن در همه سال‌های گذشته به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی بوده و امروز نیز که در جبهه مقاومت با شکست روبرو شده به دنبال برهم زدن ثبات و انسجام داخلی ما است.
 
وی با بیان اینکه آنها می‌خواهد شرایطی بوجود بیاورند که جمهوری اسلامی ایران تن به برجام‌های مختلف دهد، افزود: از همین رو همه شبکه های ماهواره‌ای، سلطنت‌طلبان، دشمنان نظام و ...همه و همه در تکاپو هستند به بهانه‌هایی مثل معیشت، بیکاری، مشکلات اقتصادی، تاخیر در حقوق برخی کارگران و...مردم را از نظام دلسرد کرده و بهره‌برداری خود را بکنند.
+9
رأی دهید
-108

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  scandal - برلین، آلمان

  شما ددمنشان دشمن اصلی‌ "سرزمین پاک ایران زمین" هستید که با جهالت، وقاحت و بیشرمی خود، خشم و نفرت مردم را ندیده گرفته و مردم غزه و فلسطینی را بر آنان ترجیح داده و آنانرا بخاطر نداشتن پول که خرج زن و بچه خود را دهند، مجبور به قاچاق و کارهای خلاف واداشته و در پایان آنان را اعدام کردید، ننگتان باد که امروز روز "تسویه" حساب مردم غیور ایران ماست.
  4
  76
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  گل پام چال - هاسلت، بلژیک

  بخواب بابا. چی میفهمی ازگرونی از بی پولی.ماهی ۱۰ یا ۲۰ میلیون بهت میدند به غیر دزدیهای که میکند.حرام ....همتون دار مجازات در انتظارتون هست.
  5
  69
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد

  تیز هوشی فرزندان حق باعث خواهد شد ایران از دست ولایت ابلیس و جنودِ او که شما‌ها هستید نجات پیدا کند و به طبع آن‌ کل جهان از ولایت ابلیس در آید. مأموریتتان را در حد بی‌نهایت برایِ ابلیس انجام داده‌اید ، دست مریزاد هیچ کس اندازه شما‌ها نمی‌توانست، اکنون وقت نتیجه است، مزدتان در راه است.
  5
  61
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  این حرفها دیگه کسی رو خر نمیکنه
  4
  53
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  ایوان مدائن - فرانکفورت، آلمان

  آخوند جنایت می‌کند سپاه حمایت می‌کند، هر سپاهی که به آغوش ملت بر نگرده اعدام در انتظارش است
  4
  33
  یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.